Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2009 o 17:05, Leber16 napisał:

Nie ma niestety, to takie małe ustrojstwo w XMB. Do PS Store też trzeba wyjść z gry by
się zalogować. ;/

mcQba - Opisz co powie prawnik, jestem ciekaw strasznie, jak tą sytuację rozstrzygniesz.
:D

Odpowiedź dostanę prawdopodobnie w piątek dopiero, bo pewnie rzecznik ma trochę do roboty. Jak będzie trzeba to nawet pojadę do Starostwa Powiatowego, żeby porozmawiać xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zaliczę jakieś trofeum, to jest coś co mi o tym mówi, nie wiem jakiś dźwięk, albo napis, chodzi mi o Uncharted bo nie wiem czy we wszystkich grach tak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 18:33, Zagul napisał:

Jak zaliczę jakieś trofeum, to jest coś co mi o tym mówi, nie wiem jakiś dźwięk, albo
napis, chodzi mi o Uncharted bo nie wiem czy we wszystkich grach tak jest ?

Pojawia Ci się okienko w prawym górnym rogu ekranu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 18:33, Zagul napisał:

Jak zaliczę jakieś trofeum, to jest coś co mi o tym mówi, nie wiem jakiś dźwięk, albo
napis, chodzi mi o Uncharted bo nie wiem czy we wszystkich grach tak jest ?


Pojawia Ci się informacja w prawym górnym rogu ekranu , wraz ze znakiem zdobytego trofeum oraz słychać charakterystyczny dźwięk. Po prostu nie da się tego przegapić. :]

A to jeszcze dorzucę filmik :

http://www.youtube.com/watch?v=JbkkMDz1O9E

(1:15)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim telewizorze LCD 20 cali Funai nie wyświetla się obraz, gdy podłączam do niego PS3. Natomiast, gdy podłączam te konsole do TV 32 cale Philips HD ready to wszystko jest w porządku. Cóż poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 21:31, Chaotizz napisał:

Na moim telewizorze LCD 20 cali Funai nie wyświetla się obraz, gdy podłączam do niego
PS3. Natomiast, gdy podłączam te konsole do TV 32 cale Philips HD ready to wszystko jest
w porządku. Cóż poradzić?


Wyrzucić TV?
Podłączałeś do niego wcześniej? Wiesz w jaki tryb przełączyć? Nie pomyliłeś wejść z wyjściami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 21:53, destro177 napisał:

Wyrzucić TV?

Chyba tego nie zrobię. ;]

Dnia 17.06.2009 o 21:53, destro177 napisał:

Podłączałeś do niego wcześniej?

PS3 tak, nie było obrazu. PS2 też, obraz już był.

Dnia 17.06.2009 o 21:53, destro177 napisał:

Wiesz w jaki tryb przełączyć?

Zdaje się, że tak.

Dnia 17.06.2009 o 21:53, destro177 napisał:

Nie pomyliłeś wejść z wyjściami?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 22:26, Chaotizz napisał:

> Wyrzucić TV?
Chyba tego nie zrobię. ;]
> Podłączałeś do niego wcześniej?
PS3 tak, nie było obrazu. PS2 też, obraz już był.
> Wiesz w jaki tryb przełączyć?
Zdaje się, że tak.
> Nie pomyliłeś wejść z wyjściami?
Nie.

Głupie pytanie masz przejściówkę HDMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam konto na ps3trophycard i mi pokazuje na gs-ie, że mam 2 trofea, a na PS3 już zdobyłem 4 , jak zaaktualizować, żeby 4 pokazywało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 21:31, Chaotizz napisał:

Na moim telewizorze LCD 20 cali Funai nie wyświetla się obraz, gdy podłączam do niego
PS3. Natomiast, gdy podłączam te konsole do TV 32 cale Philips HD ready to wszystko jest
w porządku. Cóż poradzić?


Podłącz do tego TV co nie chodzi. Włącz konsole przytrzymując ok. 5 sekund włącznik. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 12:00, Zagul napisał:

Jak mam konto na ps3trophycard i mi pokazuje na gs-ie, że mam 2 trofea, a na PS3 już
zdobyłem 4 , jak zaaktualizować, żeby 4 pokazywało ?

Ciskasz na kartę trophy - ,,create your own trophy card&profile - wpisujesz PSN id i emial - create my card ! i już ;]
PS.Ale może nie działać bo ta strona ma problemy i nie pokazuje najnowszych trophy i trophy z niektórych gier wiec lepiej załóż na oficjalnej stroniePS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 15:48, ww3pl napisał:

Tyle lat, a gry wciąż prezentują się lepiej na X360.
http://www.eurogamer.net/articles/xbox-360-vs-ps3-face-off-round-20
Nawet FUEL, który był robiony pod PS3.
Ktoś mi może to w logiczny sposób wytłumaczyć? ;-)

No cóż niestety. PS3 naprawdę tylko w kilku tytułach multiplatformowych przewyższa a w sporej reszcie X360.
Szanuję chęć producentów że pod PS3 robią gierki ale i tak im to nie wychodzi. Widać że jeszcze są niedoświadczeni.
No ale skąd pewność że robią gry pod PS3, a potem się okazuje że to i tak był port z X'a.
Pogramcy Duchów to dopiero pierwsza gra kiedy różnice na X360 i PS3 to niebo i ziemia. Co do reszty gier dla mnie i tak dobrze się gry prezentują na dzień dzisiejszy. No ale że gdzieś tam żywsze kolory to już nie jest aż tak ważne.

Zobaczymy jak będzie się miała sprawa z Tekken 6. Podobno, podkreślam podobno ma być oddzielny port na obie konsole ale nie jestem pewien.

No ale exy na PS3 za to naprawdę nieźle wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, Tekken 6 to port Tekkena z automatów, które mają bebechy PS3ójki.
Pogromcy Duchów to akurat kiepski przykład. Producent jest zwyczajnie... leniwy.
Ale Fuel daje nieco do myślenia. Platforma przewodnia PS3 i taki numer?
Lenistwo deweloperów nie zna granic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 17:16, Net_com napisał:

Ja słyszałem , ze procesor ps3 jest ciężki do "okiełznania" (ma chyba 8 rdzeni)
Podobno na te z x-pudła łatwiej sie gry robi, ale to tylko pogłoska , którą gdzieś zasłyszałem

No i to jest najprawdziwsza prawda od zawsze.

Skoro producenci mają teraz problemy z PS3 to nie widzę ich w przyszłości za kilkanaście lat kiedy sprzęt będzie jeszcze trudniejszy do ogarnięcia. Chodzi mi głównie o producentów gier multiplatformowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 17:20, Slappy napisał:

> Ja słyszałem , ze procesor ps3 jest ciężki do "okiełznania" (ma chyba 8 rdzeni)

> Podobno na te z x-pudła łatwiej sie gry robi, ale to tylko pogłoska , którą gdzieś
zasłyszałem
No i to jest najprawdziwsza prawda od zawsze.

Skoro producenci mają teraz problemy z PS3 to nie widzę ich w przyszłości za kilkanaście
lat kiedy sprzęt będzie jeszcze trudniejszy do ogarnięcia. Chodzi mi głównie o producentów
gier multiplatformowych.

I to jest świetne zanim PS3 okiełznają to ona może jeszcze żyć przez wiele lat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, może żyć przez wiele lat.
A przed końcem tego okresu konkurencja wyda jeszcze mocniejsze konsole, zmuszając do tego samego Sony.
Konsole nie powinny dawać nam nadziei na rozrywkę najwyższego poziomu.
One powinny dawać nam ją już, tu i teraz.
Bo, jak to się mówi, jutro będzie futro ;-)
Całe szczęście, problemy nie dotyczą tytułów first party, które przecież prezentują się prześwietnie na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się