Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2009 o 17:44, ww3pl napisał:

Jasne, może żyć przez wiele lat.
A przed końcem tego okresu konkurencja wyda jeszcze mocniejsze konsole, zmuszając do
tego samego Sony.
Konsole nie powinny dawać nam nadziei na rozrywkę najwyższego poziomu.
One powinny dawać nam ją już, tu i teraz.
Bo, jak to się mówi, jutro będzie futro ;-)
Całe szczęście, problemy nie dotyczą tytułów first party, które przecież prezentują się
prześwietnie na PS3.

Moim zdnaiem następna generacja jest niepotrzebna (w przeciągu 8 lat te konsole mogą nadal żyć). Ważne by je opanować. Konsole M$ już okiełznano ale konsoli PS3 nie - i tu pytanie czemu? Niby jest trudniejsza do programowania ale już minęło tyle czasu żeby to zmienić (chodzi o multiplatformowe gry). Bo jak wiemy exy na PS3 to najładniejsze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 15:48, ww3pl napisał:

Tyle lat, a gry wciąż prezentują się lepiej na X360.
http://www.eurogamer.net/articles/xbox-360-vs-ps3-face-off-round-20
Nawet FUEL, który był robiony pod PS3.


Cóż, moim zdaniem te różnice nie są kolosalne, co można przeboleć. Gorzej już z framerate''m i czasem loadingów, czego dobrym przykładem może być tutaj fatalnie zoptymalizowany GTA IV. Porównania można przeczytać/obejrzeć tutaj - http://www.digitalfoundry.org/blog/ . Jak widać jest parę tytułów, które na PS3 wyglądają lepiej, choć zdecydowana większość gier ukazujących się na wielu platformach jest ładniejsza na X360. Zresztą, mniejsza z tym - obydwie platformy dostają tą samą grę, grafika ma naprawdę marginalne znaczenie (choć taki detal wystarcza fanbojom na rozpoczęcie kłótni).

Dnia 18.06.2009 o 15:48, ww3pl napisał:

Ktoś mi może to w logiczny sposób wytłumaczyć? ;-)


Dowolny producent gier multiplatformowych - gracze mogą tylko i wyłącznie się snuć domysły.

Dnia 18.06.2009 o 15:48, ww3pl napisał:

Konsole nie powinny dawać nam nadziei na rozrywkę najwyższego poziomu.
One powinny dawać nam ją już, tu i teraz.


Otóż to! ;)

Dnia 18.06.2009 o 15:48, ww3pl napisał:

Bo jak wiemy exy na PS3 to najładniejsze gry.


Nie wiemy, ale miło że nam to uświadomiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 18:06, LittleBigLegend napisał:

Moim zdnaiem następna generacja jest niepotrzebna (w przeciągu 8 lat te konsole mogą
nadal żyć). Ważne by je opanować. Konsole M$ już okiełznano ale konsoli PS3 nie - i tu
pytanie czemu? Niby jest trudniejsza do programowania ale już minęło tyle czasu żeby
to zmienić (chodzi o multiplatformowe gry). Bo jak wiemy exy na PS3 to najładniejsze
gry.

Jak fajnie powiedziało Criterion, takie gadanie można wsadzić między YETI a CALINECZKĘ.
O ''kresie możliwości'' PS3 słyszałem równie dużo razy, co w przypadku X360. Najnowszy przykład? Crytek. Konsole, w przeciwieństwie do PC''tów, przy odrobinie pracy pozwalają na osiągnięcie fenomenalnych rezultatów, czego przykładem może być PS2 czy pierwszy Xbox (Boże, jak tam Doom wyglądał !).
Co do czasu wprowadzania nowej generacji konsol. Microsoft zarzeka się, że X360 pożyje co najmniej 10 lat, ale oboje wiemy, że nowa konsola od Nintendo, M$ lub Sony pojawi się wtedy, gdy konkurencja zacznie się wybijać. Pierwszym 'wybiciem' się jest NATAL od Microsoftu, następnym będą wibratorki do PS3. Teraz kolej Nintendo na pocenie się. Nintendo wyda coś nowego, M$ i Sony będą zmuszone do wykonania tego samego kroku. Proste!
Niflheim

>> Bo jak wiemy exy na PS3 to najładniejsze gry.
>Kłamiesz, to niemożliwe. Ja, Niflheim uważam, że są najbrzydsze ze wszystkich !1!!1
A masz! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 18:17, ww3pl napisał:

Niflheim

>> Bo jak wiemy exy na PS3 to najładniejsze gry.
>Kłamiesz, to niemożliwe. Ja, Niflheim uważam, że są najbrzydsze ze wszystkich !1!!1
A masz! :P


Dziękuję bardzo. ;) Troszkę ironizowałem, ale naprawdę męczą mnie wypowiedzi ludzi głoszących prawdę objawioną - "bo jak wiemy exy na PS3 to najładniejsze gry" jest ''lekką'' przesadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

Bardzo dziękuję za przesłaną wiadomość i jednocześnie uprzejmie informuję, że informacja o dostępności była zawarta na stronie empik.com jednakże byliśmy zmuszeni do anulowania zamówienia gdyż pozycja nie została dostarczona do magazynu. Zaznaczam, że gry nie było w magazynie. Pragnę również poinformować, że w Regulaminie jest zawarta informacja :

§ 1.
Warunki realizacji zamówienia

6. Dostawa zamówionego towaru zostanie zrealizowana tylko wtedy, kiedy zamawiany towar znajduje się w Magazynie Centralnym Sklepu Internetowego empik.com.

oraz

§ 12.

Postanowienia końcowe

1. Obecność towaru w cenniku Sklepu Internetowego empik.com nie oznacza dostępności towarowej i możliwości realizacji zamówienia.

Podczas rejestracji Klient akceptuje warunki regulaminu.

Najmocniej przepraszam za zaistniałą sytuację i związane z nią niedogodności. Zapewniam, że w przyszłości dołożymy wszelkich starań aby podobna sytuacja się nie powtórzyła.

W przypadku pytań lub uwag, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta empik.com, pod numerem telefonu: +48 22 551 33 99, e-mail: obsluga.klienta@empik.com.

Dział Obsługi Klienta, jest do dyspozycji Klientów 7 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-20:00, w soboty od 10:00 do 18:00 oraz w niedziele w godzinach od 10:00 do 16:00.

Pozdrawiam,
Aleksandra K*****

-----

Napisałem im, że nawet jeśli nie jest dostępny na magazynie, to i tak dostępność była na 3-5dni i domagam się wydania towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Popełnili błąd (jeszcze pisząc, że jest dostępność na 3-5 dni) i nie mogłeś wiedzieć, że nie ma tego towaru... Moim zdaniem powinni poprostu zwrócić chociaż jedna sztukę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

Bardzo dziękuję za przesłaną wiadomość i jednocześnie uprzejmie informuję, że niestety aktualnie nie mamy możliwości realizacji zamówienia na tą pozycję. W zaistniałej sytuacji, jeśli jest Pan zainteresowany grą mogę monitorować jej dostępność i jak tylko będzie można ją zakupić przekażę Panu odpowiednią informację.

Najmocniej przepraszam w imieniu całego zespołu empik.com za niedogodności na jakie został Pan narażony.

W przypadku pytań lub uwag, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta empik.com, pod numerem telefonu: +48 22 551 33 99, e-mail: obsluga.klienta@empik.com.

Dział Obsługi Klienta, jest do dyspozycji Klientów 7 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-20:00, w soboty od 10:00 do 18:00 oraz w niedziele w godzinach od 10:00 do 16:00.

Pozdrawiam,
Aleksandra K******

---

W dupie mam ich przeprosiny. Co mi to da, że pani Ola będzie monitorować dostępność gry? Jestem pewien, że się tym nie zajmie. Żenada po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 14:42, Budyn napisał:

A może po prostu naprawdę nie ma tej pozycji w magazynie i jej pojawienie się po takiej
niskiej cenie to był tylko błąd systemu?

Ale mnie ten błąd mało obchodzi ^^ Skoro kupiłem, to chcę dostać. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 14:55, GuitarHero napisał:

> A może po prostu naprawdę nie ma tej pozycji w magazynie i jej pojawienie się po
takiej
> niskiej cenie to był tylko błąd systemu?
Ale mnie ten błąd mało obchodzi ^^ Skoro kupiłem, to chcę dostać. Tyle.

No skoro nie ma, to jak niby chcesz to otrzymać? :P Zaakceptowałeś regulamin, będą szukać. Możesz sobie czekać, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 15:00, Budyn napisał:

> > A może po prostu naprawdę nie ma tej pozycji w magazynie i jej pojawienie się
po
> takiej
> > niskiej cenie to był tylko błąd systemu?
> Ale mnie ten błąd mało obchodzi ^^ Skoro kupiłem, to chcę dostać. Tyle.
No skoro nie ma, to jak niby chcesz to otrzymać? :P Zaakceptowałeś regulamin, będą szukać.
Możesz sobie czekać, powodzenia.

Do usranej śmierci będę czekał, ale chcę to dostać xD Cały czas czekam na maila od rzecznika jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę warto teraz kupić na PS3 (budżet około ~160 złoty licząc koszt przesyłki - allegro)? Ostatnio kupiłem Fuel, ale chętnie zobaczył bym też coś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 16:35, Sarturias napisał:

Jaką grę warto teraz kupić na PS3 (budżet około ~160 złoty licząc koszt przesyłki - allegro)?
Ostatnio kupiłem Fuel, ale chętnie zobaczył bym też coś innego ;)



No to może powiesz z jakiego gatunku ma być ta gra albo jakie gatunki gier lubisz ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 17:54, michu96 napisał:

No to może powiesz z jakiego gatunku ma być ta gra albo jakie gatunki gier lubisz ? :]


Na PS3 wszystko mi pasuje oprócz LBP i innych podobnych "gier" jeśli o gatunki chodzi ;) W skromnej bo skromnej kolekcji mam FPSa, Fifę, grę akcji i samochodówkę a więc mix xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dzisiaj sobię kupiłem PS 3 i jutro podłączam. Wiem jak zapisywać gry. Gram i poprostu daje save. Ale jak je wczytywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 22:08, Wijet napisał:

Mam pytanie. Dzisiaj sobię kupiłem PS 3 i jutro podłączam. Wiem jak zapisywać gry. Gram
i poprostu daje save. Ale jak je wczytywać?

W większości gier masz checkpointy i samemu nie możesz zapisywać. Wczytuje się normalnie w menu gry, np. continue game czy coś w tym stylu.

mam nadzieję, że to żadna prowokacja czy coś -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, jak dla mnie to sytuacja jest jasna - pomylili cenę, a teraz się wymigują.

Jednak, naciskając "Dodaj do koszyka" akceptujesz regulamin, który mówi jasno, że mogą wystąpić niezgodności w stanie na sklepie internetowym i magazynie. Gdzie byś nie poszedł, do jakiekolwiek sądu, prawo jest po stronie Empiku i nie ma co się kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się