Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista gier startowych Wii

36 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2006 o 23:06, Martimat napisał:

Wow! a więc będzie premiera na miarę Wii ! oprócz typowych klasyków - widać też i nowości,
o których głośno nie tylko odnośnie konsoli wii.


jeśli ktokolwiek planuje grać w owe multiplatformowe nowości (Call of Duty 3, NFS Carbon...), to chyba gorzej niż wii wybrać już nie można
(jak ktoś nie rozumie to polecam sprawdzić ostatnie multiplatformowe nowości na poprzednią generację i ich odpowiedniki na DSie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 01:20, Fett -gram.pl- napisał:

Aczkolwiek (na pralke se przylepilem :D) uważana jest za coś wiecej niż next-gen. A i tak została
ochrzczoną jedna z trzech konsol nowej generacji, nikt nic na to nie poradzi :P


ochrzczona przez kogo? chyba przez ciebie... zaden znany mi renomowany portal nie mowi o wii jako next genie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 00:25, Koczy napisał:

a ja mowilem od poczatku ze jak kupywac next-gena to tylko Wii... i co? tera wam łyso ze wczesniej
gadaliscie: PS3 bedzie rzadzic! Nie, to X360 jest najlepsze! Wiekszacz z Was sie przechwalala
ze kupi konsole Sony badz Microsoftu a tera nagle wszyscy sie Wii zachwycaja... prawdziwi fani
Nintendo to elita... a jakby tak nagle moda na skakanie z mostu bez zabezpieczen sie zaczela
to tez byscie skoczyli?! tez tak mysle...


Koczy ale czy ciebie to dziwi? polecam newsa ze na wii wyjdzie prince of persia - slowa o grze nie wiadomo a polowa ludzi po prostu mdleje juz z radosci, piszac ze to najlepsza gra tego roku bedzie. ide o zaklad ze nikt z nich nie gral w prince na konsolach... bo gdyby grali to drapali by sie w glowe jak panowie rozwiaza sterowanie przy braku dwoch galek...

mam zabawne wrazenie ze tutaj wyewoluowala jakas nowa forma fanboismu. nowa bo typowy fanboy ma juz poprzednie produkty danej firmy. tutaj mamy do czynienia z takim samozwanczym fanboismem teoretycznym - konsoli na oczy nie widzial, nie gral na niej i nie wie na ile ow pilot sie sprawdza, ale i tak pisze ze to najlepsza konsola ze wsyzstkich trzech. mimo ze dwie nie wyszly nawet na rynek :D
ale zycie to zweryfikuje - zobaczymy ile osob z tego forum kupi nagle konsole za 1000 zeta z grami po 200-250 kazda :). poki co nikt tutaj problemu nie zauwaza mimo ciaglych narzekan ze gry konsolowe sa drogie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 00:25, Koczy napisał:

a ja mowilem od poczatku ze jak kupywac next-gena to tylko Wii... i co? tera wam łyso ze wczesniej
gadaliscie: PS3 bedzie rzadzic! Nie, to X360 jest najlepsze! Wiekszacz z Was sie przechwalala
ze kupi konsole Sony badz Microsoftu a tera nagle wszyscy sie Wii zachwycaja... prawdziwi fani
Nintendo to elita... a jakby tak nagle moda na skakanie z mostu bez zabezpieczen sie zaczela
to tez byscie skoczyli?! tez tak mysle...


A ja mimo, że to będzie moja 1 (nie liczac Pegasusa - chyba tak sie pisze) i tak kupi Wii... i nie tylo ty tak myslisz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 08:59, Ciastuś napisał:

> a ja mowilem od poczatku ze jak kupywac next-gena to tylko Wii... i co? tera wam łyso
ze wczesniej
> gadaliscie: PS3 bedzie rzadzic! Nie, to X360 jest najlepsze! Wiekszacz z Was sie przechwalala

> ze kupi konsole Sony badz Microsoftu a tera nagle wszyscy sie Wii zachwycaja... prawdziwi
fani
> Nintendo to elita... a jakby tak nagle moda na skakanie z mostu bez zabezpieczen sie zaczela

> to tez byscie skoczyli?! tez tak mysle...

Koczy ale czy ciebie to dziwi? polecam newsa ze na wii wyjdzie prince of persia - slowa o grze
nie wiadomo a polowa ludzi po prostu mdleje juz z radosci, piszac ze to najlepsza gra tego
roku bedzie. ide o zaklad ze nikt z nich nie gral w prince na konsolach... bo gdyby grali to
drapali by sie w glowe jak panowie rozwiaza sterowanie przy braku dwoch galek...

mam zabawne wrazenie ze tutaj wyewoluowala jakas nowa forma fanboismu. nowa bo typowy fanboy
ma juz poprzednie produkty danej firmy. tutaj mamy do czynienia z takim samozwanczym fanboismem
teoretycznym - konsoli na oczy nie widzial, nie gral na niej i nie wie na ile ow pilot sie
sprawdza, ale i tak pisze ze to najlepsza konsola ze wsyzstkich trzech. mimo ze dwie nie wyszly
nawet na rynek :D
ale zycie to zweryfikuje - zobaczymy ile osob z tego forum kupi nagle konsole za 1000 zeta
z grami po 200-250 kazda :). poki co nikt tutaj problemu nie zauwaza mimo ciaglych narzekan
ze gry konsolowe sa drogie :D


Zgodzę się z tobą - zadziwia mnie ta sytuacja, w której pecetowcy nie mający wcześniej styczności z konsolami o mało co nie leją w gacie ze szczęścia przy każdej informacji o Wii. Miałem SNES''a, N64, grałem w większość tytułów na GC i po pierwszej chwili zachwytu opamiętałem się - z racji takiego a nie innego rozwiązania sterowania Wii (pilot) ta konsola nie może być "główną" platformą do gier, tylko dodatkiem - już teraz wiem, że pewnych gatunków gier na Wii nie będzie, albo nie będą się sprawdzać - dodatkowo może być problem z długością tytułów i nie oszukujmy się - brakiem mocy - i nie chodzi mi tu o grafikę - co innego walczyć z 6 przeciwnikami a co innego z 60 (ktoś mówił o Resident Evil albo Dead Rising ?). Mimo wszystko konsola jest warta zakupu, choćby z powodu nowej Zeldy i Metroid Prime - reszta tytułów startowych może okazać się "średniakami" i jako dodatek do X360, PS3 albo PC spisze się nieźle.
Ciastuś - powinieneś zagrać w Metroid Prime i wtedy zrozumiesz, że Prince of Persia da się zrobić bez obsługi 2 gałek na raz - co do POP na Wii - będzie pewnikiem port przystosowany do nowego kontrolera, lepiej olać to i kupić Zeldę.
Chyba zapomnieliście, że Wii nie będzie u nas dystrybuowane przez Nintendo, tylko przez lukas toys - pewnikiem cena będzie koło 1000 zł a gry za 200 zł vide cena jaką chcą za DS lite..., więc o 700 zł za ten sprzęt możecie tylko pomarzyć...
Szkoda, że nikt nie napisał, że X360 od 3 listopada będzie oficjalnie w Polsce w cenie 1199zł za Core i 1599zł za Premium i doczeka się polskiego LIVE''u i polskich lokalizacji gier przez Microsoft Game Studio (Gears of War za 199zł po polsku ? Czemu nie) - ta informacja daje do myślenia bardziej niż lista tytułów startowych Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 10:05, nievil napisał:

Mimo wszystko konsola jest warta zakupu, choćby z powodu nowej Zeldy i Metroid Prime - reszta
tytułów startowych może okazać się "średniakami" i jako dodatek do X360, PS3 albo PC spisze się nieźle.

dokładnie, dokładnie, dokładnie TAK. Zelda i Metroid to murowane hity, po tym co pokazano w wersji grywalnej oba tytuły są pewnymi hitami... o reszcie wiadomo zbyt mało albo są to średniaki.

Dnia 11.08.2006 o 10:05, nievil napisał:

Ciastuś - powinieneś zagrać w Metroid Prime i wtedy zrozumiesz, że Prince of Persia da się
zrobić bez obsługi 2 gałek na raz - co do POP na Wii - będzie pewnikiem port przystosowany
do nowego kontrolera, lepiej olać to i kupić Zeldę.

grałem w Metroid i wiem jak to działa - mimo że gra jest genialna to imho ucierpiała na tym możliwość rozglądania się w grze. W FPS albo Zeldzie da się tak żyć (choć już skakanie jest trudne do wymierzenia w takim metroidzie) ale jak masz target-locka to da się żyć. tyle że przy takiej zręcznościówce jak prince może to już nie wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

racja pilot bedzie normalny tez po 2 psp bylo odpowiedzia na DS :) po 3 dzieki pilotowi takie gadzety jak kierownica beda tansze dlatego ze beda to tlyko obudowy (jak np. obudowa miecza samurajskiego w ktora wklada sie jak baterie pilot Wii. Widze ze czesc osób nawet nie wie o mozliwościach a ktoś się dziwił że wszystcy byli za ps3 albo xbox a teraz tylko czekaja na wii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 11:39, kamalin napisał:

Call of Duty 3, to by mi się naprawdę przydało. Nie ma to jak klimat II wojny.


chyba gorszej platformy do grania w ten typowo next-genowy multiplatformowy tytuł nie znajdziesz. chyba że grafika na poziomie przedpotopowym będzie dla ciebie wystarczająca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2006 o 10:05, nievil napisał:

Zgodzę się z tobą - zadziwia mnie ta sytuacja, w której pecetowcy nie mający wcześniej styczności
z konsolami o mało co nie leją w gacie ze szczęścia przy każdej informacji o Wii. Miałem SNES''a,
N64, grałem w większość tytułów na GC i po pierwszej chwili zachwytu opamiętałem się - z racji
takiego a nie innego rozwiązania sterowania Wii (pilot) ta konsola nie może być "główną" platformą
do gier, tylko dodatkiem - już teraz wiem, że pewnych gatunków gier na Wii nie będzie, albo
nie będą się sprawdzać - dodatkowo może być problem z długością tytułów i nie oszukujmy się
- brakiem mocy - i nie chodzi mi tu o grafikę - co innego walczyć z 6 przeciwnikami a co innego
z 60 (ktoś mówił o Resident Evil albo Dead Rising ?). Mimo wszystko konsola jest warta zakupu,
choćby z powodu nowej Zeldy i Metroid Prime - reszta tytułów startowych może okazać się "średniakami"
i jako dodatek do X360, PS3 albo PC spisze się nieźle.
Ciastuś - powinieneś zagrać w Metroid Prime i wtedy zrozumiesz, że Prince of Persia da się
zrobić bez obsługi 2 gałek na raz - co do POP na Wii - będzie pewnikiem port przystosowany
do nowego kontrolera, lepiej olać to i kupić Zeldę.
Chyba zapomnieliście, że Wii nie będzie u nas dystrybuowane przez Nintendo, tylko przez lukas
toys - pewnikiem cena będzie koło 1000 zł a gry za 200 zł vide cena jaką chcą za DS lite...,
więc o 700 zł za ten sprzęt możecie tylko pomarzyć...
Szkoda, że nikt nie napisał, że X360 od 3 listopada będzie oficjalnie w Polsce w cenie 1199zł
za Core i 1599zł za Premium i doczeka się polskiego LIVE''u i polskich lokalizacji gier przez
Microsoft Game Studio (Gears of War za 199zł po polsku ? Czemu nie) - ta informacja daje do
myślenia bardziej niż lista tytułów startowych Wii.


Moze dla ciebie nie bedzie to glowna platforma do gier ale dla mnie tak. Sorka ale ja mam dosyc ladnej grafiki i grania w to samo od kilku lat to poprostu nudzi i nawet wieksza ilosc przeciwnikow dziek iwekszej mocy ps3 czy x''a360 tego nei zmieni bo dalej beda to te same nudne gatunki . DS przyniusl m iwiecej frajdy niz next gen x360 i pc razem wziete tego samego spodziewam sie po Wii . Nie tylko ja tak mysle ,a wieksozsc przyszlych posiadaczy tej konsoli ktorych bedzie duzo :-] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2006 o 10:05, nievil napisał:

Szkoda, że nikt nie napisał, że X360 od 3 listopada będzie oficjalnie w Polsce w cenie 1199zł
za Core i 1599zł za Premium


W takich cenach, już spokojnie można dostać te konsole na allegro. Z tego co wiem, przynajmniej na zachodzie, zamiast obniżki cen x''a ma być do każdego zestawu dołożone pare bonusów jak np. jakaś gra/2gi pad. Więc to są naprawde fajne persepktywy.

Ja planuje, że właśnie wtedy kupie nowego x''a, bo jest dużo tańszy od nowego kompa dobrej klasy, a jeśli uda mi się odłożyć troche więcej kasy , to w przszyłym roku kupie sobie Wii, dla tego niekonwencjonalnego prowadzenia rozgrywki- ale jak już to ktoś powiedział, to będzie tylko dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować