• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
DarkStar

Spellforce 2 - problemy

Pytanie

musze przyznac, ze szlag mnie trafia. gra wydana tak pieknie, a chrzani sie juz po instalacji.

po pierwsze primo nie mam polskich liter, tylko krzaczki. tekstu nie daje sie czytac.

po drugie primo nie dziala dzwiek w filmikach.

po trzecie primo portret bohatera w lewej gornej czesci ekranu mruga i sniezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1046 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 27.12.2007 o 17:04, Kukol napisał:

Jaka jest kombinacja z zakrzywiaczem czasu w Pieśni Szkła???
Dzięki za podpowiedź.

Musisz wepchnąć 4 geody irydu i 4 odłamki szkła księżcowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2008 o 18:49, grand10pelu napisał:

Mam taki problem:
Czy doświadczenie zdobywa się również podczas walki czy tylko za wykonanie misji? Bo w Spellforce:Zakon
Świtu otrzymywało się i za to i za to.

Niestety, podczas walki nie dostaje się Expa. Jedynie za hersztów. No i oczywiście za misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Nie mogę ukończyć misji - Ognista Kużnia, tzn. wykulem pierścień cieni ale nie mogę się wydostać z pomieszczenia kużni. Duch krasnoluda gdzieś się ulotnił (zostawl mnie w kużni na lodzie). Cień chce się spotkać przy Bramie Mieczy - a ja nie mogę się wydostać z pomieszczenia kużni ......
Proszę o pomoc

jerzygdi1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Trzeba teleportnąć się do Bramy Mieczy. Już za bardzo nie pamiętam jak to było, ale chyba w górnej części belki jest do wybrania zakładka "kamienie podróżne" (lub coś w tym stylu) i jeżeli wszystko zrobiłeś w kuźni, powinieneś mieć aktywne inne wyspy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.01.2008 o 11:18, Aragi napisał:

Trzeba teleportnąć się do Bramy Mieczy. Już za bardzo nie pamiętam jak to było, ale chyba w
górnej części belki jest do wybrania zakładka "kamienie podróżne" (lub coś w tym stylu) i jeżeli
wszystko zrobiłeś w kuźni, powinieneś mieć aktywne inne wyspy.


OK.
Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam "mały" problem z edytorem map: otóż po uruchomieniu go wyskakuje okno jak z DOSa, a po chwili Winda radośnie oznajmia o błędzie programu. TO odosobniony przypadek, czy CDP znów dał ciała w trakcie polonizacji gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Mam jakis problem z gra. Gra dziala wszystko ok ale jak gram tek ze z gory postacie widac to widac postacie, choinki i budynki a tam gdzie powinna byc trawa i droga to jest czarne. nie wiem co robic. wlanczam gre w tryb zza plecow to wszystko jestdobrze. moze ktos mi poradzic co zrobic?? prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Mam problem z uruchomieniem platynowej wersji Spellforce''a 2 - napęd nie odczytuje płyty. "Myśli" przez kilkanaście minut, po czym pojawia się tylko sama zawartość płyty, jednak kliknięcie na dowolny element powoduje kolejną "zawiechę". Napęd odczytuje bez problemu wszystkie inne płyty, tylko tej nie chce przełknąć. Czyszczenie płytą lasera oraz wgranie nowego firmware do napędu nic nie dało. Model mojego napędu to LG GSA-4163B. Orientuje się może ktoś, na jakim typie płyty nagrany jest Spellforce 2? DL-r, czy +r?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.02.2008 o 19:36, kristofer1 napisał:

Witam. Mam problem z uruchomieniem platynowej wersji Spellforce''a 2 - napęd nie odczytuje
płyty. "Myśli" przez kilkanaście minut, po czym pojawia się tylko sama zawartość płyty,
jednak kliknięcie na dowolny element powoduje kolejną "zawiechę". Napęd odczytuje bez
problemu wszystkie inne płyty, tylko tej nie chce przełknąć. Czyszczenie płytą lasera
oraz wgranie nowego firmware do napędu nic nie dało. Model mojego napędu to LG GSA-4163B.
Orientuje się może ktoś, na jakim typie płyty nagrany jest Spellforce 2? DL-r, czy +r?

Czesc. Ja dzisiaj kupilem SF2:ZL w platynowej kolekcji. MI dziala wszystko ok tylko mam ten jeden problem wymieniony powyzej. jak Ci bedzie dzialac to napisz . moze to normalne ze wszystko jest czarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.02.2008 o 11:14, wybrany4567 napisał:

prosze. niech ktos udzieliodpowiedzi na moje pytanie.


Spróbuj zainstalować nowe sterowniki do karty graficznej i DirectX 9.0c

No i nie pisz bezsensownych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.02.2008 o 19:36, kristofer1 napisał:

Witam. Mam problem z uruchomieniem platynowej wersji Spellforce''a 2 - napęd nie odczytuje
płyty. "Myśli" przez kilkanaście minut, po czym pojawia się tylko sama zawartość płyty,
jednak kliknięcie na dowolny element powoduje kolejną "zawiechę". Napęd odczytuje bez
problemu wszystkie inne płyty, tylko tej nie chce przełknąć.

Jeśli to problem płyty, to napisz bezpośrednio do pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_formularz.asp?g=301 SF2 to nowa gra, więc obejmuje ją wieczysta gwarancja i w tej sytuacji powinieneś mieć wymienioną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

SORKI ŻE PYTAM TUTAJ ALE MAM MAŁY PROBLEM Z GRĄ SPEELFORCE OTÓZ ZAKUPIŁEM GIERKE SPELLFORCE ZAKON ŚWITU ZŁOTA EDYCJA WRAZ Z DODATKAMI CIEŃ FENIKSA I ODDECH ZIMY ALE STRONA TYTUOWA PROSI O PODANIE NR SERYJNEGO GRY ... GDZIE MAM TO ZNALEŻĆ PLIS HELP MI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.02.2008 o 18:04, marcus132 napisał:

SORKI ŻE PYTAM TUTAJ ALE MAM MAŁY PROBLEM Z GRĄ SPEELFORCE OTÓZ ZAKUPIŁEM GIERKE SPELLFORCE
ZAKON ŚWITU ZŁOTA EDYCJA WRAZ Z DODATKAMI CIEŃ FENIKSA I ODDECH ZIMY ALE STRONA TYTUOWA
PROSI O PODANIE NR SERYJNEGO GRY ... GDZIE MAM TO ZNALEŻĆ PLIS HELP MI

po 1 caps lock ci się zacioł.
po 2 sprawdź pudełko/okładkę instrukcji obsługi, zarówno od zewnątrz jak i od środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.02.2008 o 18:04, marcus132 napisał:

SORKI ŻE PYTAM TUTAJ ALE MAM MAŁY PROBLEM Z GRĄ SPEELFORCE OTÓZ ZAKUPIŁEM GIERKE SPELLFORCE
ZAKON ŚWITU ZŁOTA EDYCJA WRAZ Z DODATKAMI CIEŃ FENIKSA I ODDECH ZIMY ALE STRONA TYTUOWA
PROSI O PODANIE NR SERYJNEGO GRY ... GDZIE MAM TO ZNALEŻĆ PLIS HELP MI

na wewnetrznej stronie okladki. na dole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.02.2008 o 18:14, sig. napisał:

> SORKI ŻE PYTAM TUTAJ ALE MAM MAŁY PROBLEM Z GRĄ SPEELFORCE OTÓZ ZAKUPIŁEM GIERKE
SPELLFORCE
> ZAKON ŚWITU ZŁOTA EDYCJA WRAZ Z DODATKAMI CIEŃ FENIKSA I ODDECH ZIMY ALE STRONA
TYTUOWA
> PROSI O PODANIE NR SERYJNEGO GRY ... GDZIE MAM TO ZNALEŻĆ PLIS HELP MI
po 1 caps lock ci się zacioł.
po 2 sprawdź pudełko/okładkę instrukcji obsługi, zarówno od zewnątrz jak i od środka


sorki za capsa niezauważyłem go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.02.2008 o 18:14, wybrany4567 napisał:

> SORKI ŻE PYTAM TUTAJ ALE MAM MAŁY PROBLEM Z GRĄ SPEELFORCE OTÓZ ZAKUPIŁEM GIERKE
SPELLFORCE
> ZAKON ŚWITU ZŁOTA EDYCJA WRAZ Z DODATKAMI CIEŃ FENIKSA I ODDECH ZIMY ALE STRONA
TYTUOWA
> PROSI O PODANIE NR SERYJNEGO GRY ... GDZIE MAM TO ZNALEŻĆ PLIS HELP MI
na wewnetrznej stronie okladki. na dole .


i tu własnie jest problem bo niema nr seryjnego tyylko z tyłu jest nr .rejestracji elektronicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.02.2008 o 18:22, marcus132 napisał:

> > SORKI ŻE PYTAM TUTAJ ALE MAM MAŁY PROBLEM Z GRĄ SPEELFORCE OTÓZ ZAKUPIŁEM
GIERKE
> SPELLFORCE
> > ZAKON ŚWITU ZŁOTA EDYCJA WRAZ Z DODATKAMI CIEŃ FENIKSA I ODDECH ZIMY ALE STRONA

> TYTUOWA
> > PROSI O PODANIE NR SERYJNEGO GRY ... GDZIE MAM TO ZNALEŻĆ PLIS HELP MI
> na wewnetrznej stronie okladki. na dole .

i tu własnie jest problem bo niema nr seryjnego tyylko z tyłu jest nr .rejestracji elektronicznej



debil zemnie sorki za zawracanie głowy znalazłem na pierwszej stronie poradnika sorki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować