Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram i czytam - rozwiązanie konkursu

96 postów w tym temacie

że tak powiem "jest, jest, jest" ;-P. A jednak się udało choć sądziłem, że dość późno wysłałem e-maila (konkurs został ogłoszony 16.30 a ja go zobaczyłem ok.19 a sam mail poszedł gdzieś troche po 20 )i sądziłem, że juz do tej pory napewno znalazły sie 3 osoby z poprawnymi odpowiedziami, bo nie ukrywam, iż zalerzało mi na znalezieniu się w pierwszej trójce :-P. Coż szczęścię się do mnie "wyszczerzyło" tym razem ;]. Pozdrawiam i gratuluje wszystkim pozostałym zwycięscom, a tym co nie wygrali życze szczęścia w następnym konkursie. A tymczasem otwieram okno i zaczynam wypatrywać listonosza;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupi kajej! :D Jestem wyrozniony! :D
Ciekawe co to bedzie za upominek ten dla mola ksiazkowego...Mam nadzieje ze nie bedzie to tylko zakladka ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh akurat jak byłem na wakcjach (bez dostepu do komputera i internetu) jak musiał odbyć sie ten konkurs :( ale coż gratuluje zwyciescom :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A starszych bogów trzeba będzie kupić bo poprzednie książki Eddingsów trzymały klase - Belgariada, Mallorean, Elenium i Tamula - wszystkie warto przeczytac, plus Belgarath Czarodziej i Polgara czarodziejka, ale to po zaliczeniu Belgariady i Malloreanu, inne spokrzenie na ta historie :) no i ostatnia ksiazka jaka mialem Odkupienie Althalusa
chyba wiecej w polsce nie bylo wydanych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yupiiiiii! Udało się, jestem w gronie 27 szczęśliwych osób :)
Nareszcie coś wygrałem ;) Ale zabawa ze zgadywaniem gier też była przednia :)
Gratuluję pozostałym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no wlasnie...Nie wiem co wygralem...Nie wie tego nikt, kto jest w ostatniej stawce. Mam nadzieje ze nas nie wrobicie i nie przyslecie zakladek do ksiazek xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować