Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram i czytam - rozwiązanie konkursu

96 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2006 o 13:46, Gofer31 napisał:

Tez nic nie dostalem. Ale jakos BAAAARDZO nie czekam na przesylke bo zostalem tylko wyrozniony
czyli dostane jakas...Zakladke? ;/

Cóż pozostaje nam czekać, ale ogólnie to mi się nie chce wierzyć, że paczki zostały wysłane w tamten piątek. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:51, Kukowsky napisał:

> Tez nic nie dostalem. Ale jakos BAAAARDZO nie czekam na przesylke bo zostalem tylko wyrozniony

> czyli dostane jakas...Zakladke? ;/
Cóż pozostaje nam czekać, ale ogólnie to mi się nie chce wierzyć, że paczki zostały wysłane
w tamten piątek. :/


Może wszystkie panie na pocztach zjadły paczki?? Ja jakoś też w to przestałem wierzyć :( Przynajmniej powiedzieli by co to za upominek, bo mnie ciekawość zżera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz prawie pol do piatej a obiecanych wynikow nadal nie ma. Zaraz wychodze z pracy, wiec o czymkolwiek dowiem sie dopiero w poniedzialek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie doszła paczka;]. Po jej wyglądzie stwierdzam że conajmniej przez Tasmanie musiała iść. Całe szczęście, że zawartość właściwa przetrwała w stanie nienaruszonym, nie ma co delikatna ta nasza Poczta Polska jest;]. No ale suma sumarów mam świetny prezent na ropoczęcie roku(akurat jak wróciłem z rozpoczęcia to dostałem paczke od sąsiadki:]). A co do "gramowej niespodzianki dla mola książkowego" musze przyznać że fajna sprawa wkońcu będe miał czym zakładać strony w książkach ;-P(tak prezentem niespodzianką jest zakładka do książek ale za to unikatowa bo tylko 32 sztuki takie są ;] no chyba że za jakiś czas gram.pl zacznie sprzedawać takie bajery w swoim sklepie to już unikatem takim nie będzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 16:22, Proboszczo napisał:

Nikt nigdzie nie pisał wprost, że upominkiem na być zakładka do książki. Moim zdaniem, nie
będzie to zakładka, bo to by było poprostu śmieszne :)

Możesz zacząć się śmiać.
Tak, prezentem jest zakładka. Ładna, lakierowana. :)
Do tego jeszcze liścik z autografem Sol. :)

Sympatyczne, nie liczyłem na nic innego. Dzięki, gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie doszedł upominek. Jest to - jak piszą koledzy wyżej - zakładka.
Jest lakierowana i od razu po jej obejrzeniu przychodzi na myśl ten konkurs - kto ma zakladkę, ten wie o co chodzi.
Akurat na rok szkolny zakladka się przyda - prezent w sam raz. Przy okazji jest list z autografem wlaśnie Soleili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 12:52, xRaphaelx napisał:

A u mnie nadal nie ma :(
Widziałem chodził kurier z PP, ale dla mnie nic nie było.


Nie aktualne jednak doszło ;)
Dzisiaj sprawdze jak sie sprawuje :-)
Bardzo sympatyczny liścik, no i ten autograf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cofam co napisałem, "zakładka" pierwsza klasa :) Wprawdzie książek raczej nie czytam, ale ''tekturka'' została już przyklejona do obudowy monitora w widocznym miejscu :D Bardzo fajny upominek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA też dzisiaj po powrocie ze szkoły dostałem swoją paczkę w której znajdowała się (uwaga tu będzie zaskoczenie)... zakładka. :P Zakładka jak na zakładke bardzo ładna i teraz to można czytać te okropne i nudny lektury. Do zakładki był załączony liścik, a na nim autograf... Tudda. :P Możliwe, że dlatego spotkało mnie to wyróżnienie dlatego, że autograf Sol mam już w kolekcji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować