Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo Switch –; 2,4 mln sprzedanych egzemplarzy w pierwszym miesiącu

5 postów w tym temacie

I na 10-15 bańkach się skończy.. to sprzęt dla miłośników hydraulika, zielonego kapturka i żółwia Yoshi. Duży gracz raczej nie jest zainteresowany takim line-up. I żeby nie było szanuję ich fanatyków, ale dla mnie granica sprzedarzy tej konsoli przy One czy PS4 jest nieosiągalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trancefresh napisał:

I na 10-15 bańkach się skończy.. to sprzęt dla miłośników hydraulika, zielonego kapturka i żółwia Yoshi. Duży gracz raczej nie jest zainteresowany takim line-up. I żeby nie było szanuję ich fanatyków, ale dla mnie granica sprzedarzy tej konsoli przy One czy PS4 jest nieosiągalna.

I Poków ew. Nintendo ma jeden problem. Za mało gier na swoje platformy. I tego nijak nie przeskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trancefresh napisał:

I na 10-15 bańkach się skończy.. to sprzęt dla miłośników hydraulika, zielonego kapturka i żółwia Yoshi. Duży gracz raczej nie jest zainteresowany takim line-up. I żeby nie było szanuję ich fanatyków, ale dla mnie granica sprzedarzy tej konsoli przy One czy PS4 jest nieosiągalna.

To właśnie nie fatatycy, tylko prawdziwi gracze, którzy kupują konsole dla jednej gry, gry, która wyróżnia się czymś w syfie remasterów, sequelów itp. itd. jakich obecnie otrzymujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trancefresh napisał:

I na 10-15 bańkach się skończy.. to sprzęt dla miłośników hydraulika, zielonego kapturka i żółwia Yoshi. Duży gracz raczej nie jest zainteresowany takim line-up. I żeby nie było szanuję ich fanatyków, ale dla mnie granica sprzedarzy tej konsoli przy One czy PS4 jest nieosiągalna.

Najśmieszniejsze jest to że właśnie połowa graczy mówi to samo jak ty w swojej wypowiedzi. Konsole od Nintendo to dla dzieci lub twardych fanów, a po wypuszczeniu emulatora tej konsoli z Zeldą nagle konsolka nie jest dla dzieci. Większość osób co tak mówiło gra w zelde w 10-20 klatkach na Pc i mają banany od ucha do ucha. Ludzie mówią co innego, a robią inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować