Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F.E.A.R. - nowa porcja screenshotów

26 postów w tym temacie

Późno w nocy,gdy zakończyłem transfer grywalnego dema gry F.E.A.R niezwłocznie odpaliłem zdobycz.To co ujrzałem w pełni zrekompensowało mi kilkukogodzinne transferowe męczarnie /ponad 7 godzin !/.Jako starszy pan stwierdzić muszę,że jeżeli cała gra będzie w klimacie tego co ujrzałem to Panowie ! - HIT nadchodzi.Sądzę,ze może to być lgodnu następca Half Life`a i DOM-a.Oby czego sobie i wszyskim graczom,oraz uczestnikom forum gram.pl gorąco Życzę !!!!!! frogfoot25 Ps.Wielkie dzięki dla cdprojekt za udostępnienie grywalnego dema Takiej Nowości tuż przedpremierą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Na naszej stronie umieściliśmy świeżutką porcję screenshotów z bardzo oczekiwanej gry F.E.A.R. Premiera tego gorącego tytułu zbliża się już wielkimi krokami (20 października!), więc jak ktoś jeszcze nie jest nim zainteresowany - to czas najwyższy się zainteresować. Galerię znajdziecie tutaj.

Przeczytaj cały tekst "F.E.A.R. - nowa porcja screenshotów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę dokupić tylko GF`a 6600 GT i 512 RAMu i będzie śmigać jak należy :) Tak to wyłącza się większość cieni i wszystko gut.
Gra może i straszna i horrowata, ale ciut mało jak na tytuł F.E.A.R. - no ale ok. Właśnie ściągam demko MP (MultiPlayer) i zobaczę jak to wygląda. Ocenaw CDA to 9, ale ważniejsze są oceny graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zabrałem się za ściąganie dema MP - demo SP tak mnie zauroczyło że przchodziłem je 20x na wszystkie możliwe sposoby :) Ciekaw jestem jak będzie wyglądała gra przeciwko człowiekowi :)

Aha mam 512RAM''a pozwala mi to na grę 1024x768 i w niskie-średnie detale. Radeon 9600 128MB spokojnie wystarcza na tą grę jednak RAMy to coś co mu brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, a ja mam Radka 9200 128MB i działa mi też na niskie-średnie tylko tak jak mówiłem - bez czegoś pokorju 6600 GT ( a najlepiej to 7800 GTX tja... ) to cienie trzeba wyłączyć. RAMu 512 to lekko przycina, ale jest git - poprostu trzeba próbować z detalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem mile zaskoczony po demie SP, gra ma klimat i to co tygrysy lubią najbardziej. Demo mi jakoś normalnie śmigało a mam Radeon 9800 SE, 768 ramu. Bardzo mi się podobała "gra" świateł jest naprawde wspaniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu brałem udział w beta testach rozgrywki multiplayer F.E.A.R,
graficznie gra wygląda ciekawie, obiecująco. Jednak sposób poruszania jakoś nie podpasowal mi i miałem negatywne wrażenia. Jestem zaś ciekaw jak będzie wygądać gra w końcowej fazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko jest ciekawe – powiało trochę świeżością jeśli chodzi o klimat (obecnie z małymi wyjątkami robi się wszystko na jedno kopyto – taka gierkowa telenowela) jednak grafa nie szokuje, lecz zastanawia coś jakby Doom 3 - HL2. Co prawda widać własny cień (Doom) a nawet nogi!!! Jednak w Doom cienie są ciekawsze, fizyka wyraźnie słabsza niż HL2 a nawet Far Cry – strzelając do leżącego ciała można się rozczarować – porównaj z Far Cry i HL2. Co do tekstur to najwyraźniej niedługo rzeczywiście potrzebny będzie tandem 2X NV7800 by zobaczyć ścianę o takiej ostrości jak w starym Serious Samie czy nawet w Unrealu 1 wyświetlanym na VooDoo2. Właściwie żadnej rewelacji graficznej czy fizycznej nie widać więc skąd te wysokie wymagania sprzętowe… Mam nadzieję że chociaż fabuła będzie się ciekawiej rozwijać niż w Doom 3 – wielka monotonia która miała być ponoć świetnym horrorem…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby pokazać wszystkie swoje pazury F.E.A.R. potrzebuje bardzo dobrego sprzętu to fakt ale nie można określać jej grafiki mianem słabej - jeżeli tak by było to renomowane pisam jak np. CD - Action nie wystawiłyby jej oceny 9/10 + znaczek jakości oraz nie pisałyby o znakomitej jakości oprawy audio-wizualnej. ;)

Jeżeli ktoś ma problemy z ustawieniem sprzętu pod demka F.E.A.R. to polecam lekturę forum na oficjalnej polskiej stronie F.E.A.R. - http://fear.gram.pl Bądź też kombinowanie z ustawieniami na własną ręke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:30, Dark_Kai230 napisał:

Gra może i straszna i horrowata, ale ciut mało jak na tytuł F.E.A.R. - no ale ok.


Bo F.E.A.R. to nie jest strach w tym wypadku tylko nazwa jednostki wojskowej :-) A ze jest podobna do nazwy strach to gra tez jest podobna do horrorku, ale w pelni nim nie jest... mimo iz demko mnie przerazilo pare razy :-) Gre uwazam za najlepsza w swojej kalsie... a trzeba Wam wiedziec, ze mam FarCry, Doom3 i HL2 juz dawno za soba i F.E.A.R. powalil mnie po prostu na kolana... takie AI... takie efekty... tego po prostu w grze nie bylo zadnej... az mi sie smiac chce jak pomysle o tych idiotycznych przeciwnikach w HL2 czy Doom3... jedynie FarCry jeszcze moze powalczyc w tej kwestii... ale i tak marnie... F.E.A.R. to wedlug mnie bedzie gra kompletna (bo nie mam jeszcze full wersji, z racji tego, ze jeszcze sie nie ukazala), takie AI przeciwnikow i taki klimat nie moga po prostu byc zle... Wystarczy sobie porownac ta gre z CoD2, zarowno graficznie jak i pod kazdym innym wzgledem CoD2 przegrywa i to znacznie! A dlaczego? Bo jest w 99,99% zascryptowana, a F.E.A.R. zyje wlasnym zyciem (ze tak to okresle), a to glownie wplywa u mnie na ocene gry i jej grywalnosc... Nie moge sie juz doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, ze demo SP jest tak ogromne, a przechodzi sie je tak szybko... Mam nadzieje, ze wersja pelna nie jest proporcjonalnie krotka :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 00:13, Elwro napisał:

Szkoda tylko, ze demo SP jest tak ogromne, a przechodzi sie je tak szybko... Mam nadzieje, ze wersja pelna nie jest proporcjonalnie
krotka :-).


Masz racje. Tyle sciągania i pare minut gry;). Mam nadzieje że pełna wersja będzie długa;)

Screeny ciekawe, gra ciekawa ale czy będzie HIT to zobaczymy. Obawiam się że liniowość spowoduje że zostanie niesmak. Aczkolwiek moge się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 23:23, neoXs napisał:

mianem słabej - jeżeli tak by było to renomowane pisam jak np. CD - Action nie wystawiłyby jej oceny 9/10 + znaczek jakości


Tos mnie rozbawil... CDA i "renomowane" - to fantastycznie polaczenie, prawie tak fantastyczne jak "profesjonalny" i "Chip".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by tu jeszcze powiedzieć? Cóż powtórzę to, co pisałem o Doom – szkoda, że ludzie robiący gry nie biorą wszystkiego, co dobre w innych grach planując swoją (co do CoD 2 to fakt jest to tylko ulepszony stary CoD), ale do rzeczy bo lubię konkrety, co zbliża nas w tej grze do realizmu? Np: nowy sposób schylania się, gdy kucamy mamy kręgosłup!- Patrząc niżej pochylamy się w całości a nie tylko zawieszony na zawiasach wzrok(pomocne, gdy strzelamy przez barierkę, którą mamy na wys. wzroku) Wyraźnie falująca woda nawet w linii brzegowej!…

To, co mnie cieszy i pozwala poczuć ów wirtualny świat, poza samą fabułą, jest nieskrępowana interakcja z otoczeniem swoboda poruszania się demolowania otoczenia...
-- Teraz o tym, czego nie wzięto ze starszych gier:
woda faluje – jednak nie mamy wpływu na to falowanie wchodząc do wody lub wrzucając do niej cokolwiek(Unreal 2, Morrowind) Czasem aż korci by coś podnieść, otworzyć (Max Pein 2, HL2) W miejscu ulatniającej się pary powietrze nie faluje(Far Cry, Doom) Latarka w pewnych momentach świeci niemal punktowo zupełnie nie dając światła jakby była przystawiona do ściany (jednak tego nie widać) Bronie zmienia się z wielkim hałasem, nie można patrzeć przez „muszkę i szczerbinkę” co więcej, potrafią stać na sztorc porzucone na podłodze, opary z przestrzelonej rury to jakieś galaretowate obłoczki, ostrzelany monitor dalej działa, ciała dziwnie się ślizgają po podłodze i telepią jakby pod napięciem, zabitego nie można tak spalić jak żywego(by pozostał szkielet)…

Gdzie więc realizm? Możliwe, że dla wielu graczy nie ma to znaczenia - ja jednak czekam na gry w których programiści braliby pod uwagę to, co już niby powinno być standardem, jednak niewiele wnosząc nowego stawiają coraz większe wymagania – i nad tym właśnie się zastanawiam może sztucznie są czasem zawyżane by przeciętny snob był przekonany że gra w super wypasioną grę „no bo przecież jakie ona ma wymagania !!!”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tesh przeszedłem F.E.A.R. SP demo z 20 razy ale muszę przyznac że gra nei zrobiła na mnie takiego dużego wrażenia jak np. Beta Half_Life-a 2. P odpaleniu FEAR-ka. Grałem w nią jak w normalne napierdzielankę :) tylko że straszną. Mój komp to: Radek 9600 Pro 1024 DDR i athlon 64 bit 2800+ HT i działa świetnie na maksymalnych detalcach. Ale to co widziałem po pierwszych screenach z gry to myślałem że na średnich bedzie mi sie mulic ;)
Ale wszystko jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tos mnie rozbawil... CDA i "renomowane" - to fantastycznie polaczenie, prawie tak fantastyczne jak "profesjonalny" i "Chip".

No to znajdź mi inne najpopularniejsze polskie pismo o grach komputerowych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale jakoś z tego co pamiętam to obietnice były, że wogóle super horror wyjdzie i takie tam. Sam też się przestraszyłem, ale to były chyba 3 momenty w grze ( to co ona se po suficie chodziła to takie sobie było... ). W porównaniu z CoD 2 to ja tam nie wiem, bo nie grałem :P Poza tym jakoś po styczności z końcówką MoH:AA to mi się gry wojenn przestały podobać... F.E.A.R. jakby nie patrzeć też na skryptach jest, ale mniejszych - przy kolejnym przechodzeniu gry wiesz co Cię spotka, ale niepewność pozostaje - i dobrze. W demku nie podobało mi się to, że było naprawdę króciótkie i to, że wykryło mi kompa, że będzie chodziło na ustawieniach High, a tu dupa :) No, ale ważne, że na Radeonie 9200, 512 RAMu i Pentium 4 2,8 GHz poszło, bo gdy zobaczyłem na www.whatisfear.com wymagania to mi się żal zrobiło mojego dwuletniego kompa i zacząłem więcej myśleć o GFie 6600 GT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować