Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tekken 7 i Agents of Mayhem z zabezpieczeniem Denuvo

9 postów w tym temacie

"Ku rozczarowaniu graczy" - znaczy się ku rozczarowaniu piratów? Jeśli komuś gra się nie spodoba, jest opca zwrotu zawsze. Tylko trzeba się szybko zastanowić, ale w przypadku bijatyki nie potrzeba na to paru dni, tylko paręnaście minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UnEsCo napisał:

Tak z ciekawości jaki jest problem z Denuvo? 

Właśnie nie ma żadnego. Nie spowalnia komputera, wymaga tylko pierwszej rejestracji twojego sprzętu i wsio nigdy więcej się o nic nie dopyta. Chyba że w ciągu 24 godzin 3 razy wymienisz kartę graficzną czy inny podzespół to wtedy wymaga z tego co wiem kolejną rejestracje czy coś w tym stylu. By sprawdzić czy nie rozpowszechniasz swojej kopi czy coś. Dlatego jedyny bul tyłka mają piraci. Nie jestem święty jak pewnie większość graczy, ale ten program w niczym nie zawadza gdy masz oryginał. Ja nawet posiadając Dooma po premierze nie wiedziałem że posiadał ten program zabezpieczający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nawet nie potrafię powiedzieć które gry mają denuvo a które nie, naprawdę tak ludziom się to nie podoba?? Fakt faktem ostatnia wersja została już zcrackowana więc pewnie Tekken się i tak za tydzień. Na torrentach pojawi, ale to właśnie pierwszy tydzień jest dla sprzedaży najważniejszy. Co do samego zabezpieczenia to naprawdę nie kumam co to komu przeszkadza. Na grę złożyłem już preorder i modlę się żeby wersja pc była miodna bo mój pad już nie może się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danoniero napisał:

Ja tam nawet nie potrafię powiedzieć które gry mają denuvo a które nie, naprawdę tak ludziom się to nie podoba?? Fakt faktem ostatnia wersja została już zcrackowana więc pewnie Tekken się i tak za tydzień. Na torrentach pojawi, ale to właśnie pierwszy tydzień jest dla sprzedaży najważniejszy. Co do samego zabezpieczenia to naprawdę nie kumam co to komu przeszkadza. Na grę złożyłem już preorder i modlę się żeby wersja pc była miodna bo mój pad już nie może się doczekać:)

To zabezpieczenie jest podobno najdroższe z wszystkich dostępnych. Jak myślisz kto za to płaci na samym końcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować