Zaloguj się, aby obserwować  
Lurrcio

Enemy Territory - Quake Wars

672 postów w tym temacie

Wszędzie jest pełno fanów ET, więc i tutaj nie mogło ich zabraknąć. Zwracam się z pytaniem do przedstawiciela CD-Projekt. Czy wydanie w przyszłym, 2006 roku przez CDP gry pt. Enemy Territory - Quake Wars nie jest głupim pomysłem? Czekam na nią jak świnia na grzmot. Oryginał kupię w dniu premiery. Nie moge sobie pozwolić na to, aby produkcja prześwietnego id przechodziła w naszym pięknym kraju jakiekolwiek pierepałki w związku z dystrubucją. Jednym słowem: wydajcie ET:QW, z polską intrukcją, wPLNami w środku i dorzućcie plastikowy pistolet laserowy jako gratis. ;)

BTW czego się spodziewacie po nowym ET? Czy podoba się Wam koncepcja gry w świecie znanym z Q1? Bo jak zobaczyłem trailer (jak tylko się pojawił, z www.gametrailers.com) to mi szczęka opadła (medyk aplikujący elektrowstrząsy, artyleria... bomba!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewenement ET polegał na całkowicie darmowej rozgrywce i bardźo popularnym klimanie II wojny światowej. W ET:QW są tracone te wartości, gra płatna i same futurystyczne bronie i miejsca. To już nie będzie to samo. Tak jakby do cs''a rocket lunchera dodać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 19:26, WoWmen napisał:

Ewenement ET polegał na całkowicie darmowej rozgrywce i bardźo popularnym klimanie II wojny światowej. W ET:QW są tracone
te wartości, gra płatna i same futurystyczne bronie i miejsca. To już nie będzie to samo. Tak jakby do cs''a rocket lunchera
dodać :/


Lol? A więc twoim skromnym zdaniem fenomen ET - jednej z najpopularniejszych gier online na tym ,że jest "darmowa" oraz "dzieje się w klimacie World war II?". Nie zgodzę się :). Enemy territory to perfekcyjne zrobiona gra sieciowa :). Nawet gdy mam już Battlefield 2, GW, WoW''a... (w którego już nie gram :P, nudny troszkę), to i tak nadal większość czasu spędzam nad cudownym ET. I nawet gdyby kosztował wiele, miał ogromne wymagania sprzętowe - czy może byłby strasznie niedostępny - i tak uważał bym go za jednego z najlepszych shooterów For Ever ! Gra po prostu jest genialna :). Strasznie grywalna, oraz dla każdego :). A co do WW2... W pewnym sensie masz rację :). To dodaje tylko smaczku ^_^.

Mi nie będzie przeszkadzać taki "skok" epokowy. Albo może... Zapewne activision zachowa wszystko co było strasznie grywalne w ET, a czego nie ma w innych grach tego typu ^_^. Tylko odpowiednie zgranie klas pomagało mi wygrywać ^_^ (a raczej nam :D) I świetnie sie przy tym bawiłem, jak w żadniej innej grze tego typu. A to wszystko w nowej oprawie graficznej i z nowymi smaczkami. Miodzio !
Aha - i jeżeli obraziłem cię w jakiś sposób, albo źle zrozumiałem to sry :P

Jeżeli CDP nie wyda tej gry to... Cenega ją wyda BUAHAHHAHAHA

Sam miałem założyć ten topic ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam gram w ET nałogowo a gram w WoW cały czas prawie :P.WIem, wiem że jest perfekcyjna bo ta gra oferuje nie tylko jedną nudną klase i jest to gra zdecydowanie zespołowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:41, WoWmen napisał:

Ja sam gram w ET nałogowo a gram w WoW cały czas prawie :P.WIem, wiem że jest perfekcyjna bo ta gra oferuje nie tylko jedną
nudną klase i jest to gra zdecydowanie zespołowa


No, już myślałem ,że wróg a to swój XD.

Ciekaw jestem czy nowy ET będzie naprawdę dobry... Jak narazie zapowiada się znakomicie ^_^. Mam nadzieję ,że AC nie pojedzie tylko na dobrej marce ET i Quake :/ bo to troszkę prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:36, Valed napisał:

Lol? A więc twoim skromnym zdaniem fenomen ET - jednej z najpopularniejszych gier online na tym
,że jest "darmowa" oraz "dzieje się w klimacie World war II?". Nie zgodzę się :). Enemy territory to perfekcyjne zrobiona
gra sieciowa :). Nawet gdy mam już Battlefield 2, GW, WoW''a... (w którego już nie gram :P, nudny troszkę), to i tak nadal
większość czasu spędzam nad cudownym ET. I nawet gdyby kosztował wiele, miał ogromne wymagania sprzętowe - czy może byłby
strasznie niedostępny - i tak uważał bym go za jednego z najlepszych shooterów For Ever ! Gra po prostu jest genialna :).
Strasznie grywalna, oraz dla każdego :). A co do WW2... W pewnym sensie masz rację :). To dodaje tylko smaczku ^_^.

Mi
nie będzie przeszkadzać taki "skok" epokowy. Albo może... Zapewne activision zachowa wszystko co było strasznie grywalne
w ET, a czego nie ma w innych grach tego typu ^_^. Tylko odpowiednie zgranie klas pomagało mi wygrywać ^_^ (a raczej nam
:D) I świetnie sie przy tym bawiłem, jak w żadniej innej grze tego typu. A to wszystko w nowej oprawie graficznej i z nowymi
smaczkami. Miodzio !


Podpisuję się pod tym oburącz!!! Ja kocham tą grę ze względu na GRYWALNOŚĆ i niesamowity KLIMAT rozgrywki. Ludzie grę w ET naprawdę przeżywają! W CS''ie ani w UT nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Możę się mylę, ale ET to perfekcja sama w sobie. Zakochałem się w niej od pierwszego zagrania.

Dnia 02.11.2005 o 20:36, Valed napisał:

Jeżeli CDP nie wyda
tej gry to... Cenega ją wyda BUAHAHHAHAHA


ROTFL? (z całym szacunkiem dla Cenegi)

Dnia 02.11.2005 o 20:36, Valed napisał:

Sam miałem założyć ten topic ;D.


Kto pierwszy ten lepszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CS ma duzo lepiej zrobione walki CQB niz ET
BF(a 2 to juz totalnie) ma duzo wiecej mozliwosci niz ET i jest bardziej zespolowy
AA ma duzy realizm i jest duzo bardziej zespolowy niz ET

ET wybija sie ponad dno tylko dzieki temu, ze jest darmowe, ma male wymagania, realia WWII i jest darmowe. Aha mowilem juz o darmowosci? :D

Oryginalne jest zbieranie "expa" tylko, ze to raczej minus bo gdy sa sami juz podpakowani gracze a wchodzi ktos nowy to ma przechlapane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:36, Valed napisał:

Jeżeli CDP nie wyda
tej gry to... Cenega ją wyda BUAHAHHAHAHA


Z tego co mi wiadomo, to wszystkie gry ID (a ET:QW też jest w pewnym sensie grą ID) wydaje w naszym pięknym kraju LEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 23:27, Lailonn napisał:

CS ma duzo lepiej zrobione walki CQB niz ET
BF(a 2 to juz totalnie) ma duzo wiecej mozliwosci niz ET i jest bardziej zespolowy
AA
ma duzy realizm i jest duzo bardziej zespolowy niz ET

ET wybija sie ponad dno tylko dzieki temu, ze jest darmowe, ma male
wymagania, realia WWII i jest darmowe. Aha mowilem juz o darmowosci? :D

Oryginalne jest zbieranie "expa" tylko, ze to
raczej minus bo gdy sa sami juz podpakowani gracze a wchodzi ktos nowy to ma przechlapane...



Niech mnie ktoś trzyma...
Z tego co powiedziałeś można wywnioskować ,że raczej mało grałeś w ET - Szczególnie to ostatnie zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem duzo. Ba ja grywam w kazdego shootera jaki sie pojawia. RTSom raczej tez nie przepuszczam ;}

Nie oszukuj sie. ET to taki "fenomen" jak AA. DARMOWOSC. AA jest zbugowane jak jasny gwint(choc oryginalne) ale gdyby tylko wprowadzono oplaty gromna czesc graczy by odeszla od tego tytulu(sami tak mowia)

W ET jest dokladnie tak samo. Z tym, ze ET nie jest w niczym(poza tym expem) oryginalne. COD/COD2 w realiach WWII by po prostu byly bardziej oplacalne.

Ilekroc widze maniaka jakiegos tytulu smiac mi sie chce. Tacy ludzie nie maja prawa glosu. Zapatrzeni tylko w swoja ukochana gre nie zauwazaja jej brakow i minusow. Z takimi ludzmi nie podejmiesz normalnej dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 11:57, Lailonn napisał:

Gralem duzo. Ba ja grywam w kazdego shootera jaki sie pojawia. RTSom raczej tez nie przepuszczam ;}

Nie oszukuj sie. ET
to taki "fenomen" jak AA. DARMOWOSC. AA jest zbugowane jak jasny gwint(choc oryginalne) ale gdyby tylko wprowadzono oplaty
gromna czesc graczy by odeszla od tego tytulu(sami tak mowia)

W ET jest dokladnie tak samo. Z tym, ze ET nie jest w niczym(poza
tym expem) oryginalne. COD/COD2 w realiach WWII by po prostu byly bardziej oplacalne.

Ilekroc widze maniaka jakiegos tytulu
smiac mi sie chce. Tacy ludzie nie maja prawa glosu. Zapatrzeni tylko w swoja ukochana gre nie zauwazaja jej brakow i minusow.
Z takimi ludzmi nie podejmiesz normalnej dyskusji...


Dobra... już nie będe zasmiecał wątku - tylko jeszcze ten post.
A więc uważasz mnie za fanatyka ET ?.
Gra nie jest doskonała, ale naprawdę dostarcza mi więcej rozrywki niż B2 czy GW. Nadal sobie pykam... napisałem już wczesniej co mnie w niej użekło :). Tak - gra nie jest idealna, ma wiele bugÓ:Pw i odchodzi powoli w niepamięć... Mam nazdieję ,że ET:QW będzie godnym następcą.

Nastomiast denerwuje mnie fakt - ,że naprawdę duża liczba osób myśli ,że "darmowe - to gorsze" mistake :P. ET nie jest także orginalne (bo ma już swoje lata ^^) (aha i ja mówiłem ,że gra jest orginalna :D?) ale jest grywalne jak jasny gwint, i wcale siebię nie oszukuję. Po prostu nie mogę przestać w nią grać :D. Lookając "okiem trzeźwym" można stwierdzić ,że inny gry są doskonalszę. Ale jednak... Ta gra mnie użekła - I za to dla niej ogromny plus :)

A AA jest sick i brzydka ;p

PS: aha i jak chcesz ścigać maniaków tytułów to idz do topicu''of o GW oraz WoW''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No grywalnosc moze ma. Kazda gra ma grywalnosc tylko inna dlatego jednych jara przez 5 lat CS a innych ET. Mi chdozi jedynie oto, ze ET w starciu z BF/CS/AA nie ma nic co moze je stawiac ponad w/w tytuly. A mimo to sa "slepo zakochani maniacy" ...

Ja tam od ET wole CS(5 lat bodajze grania) AA(ponad 3 lata-od poczatku) i BFy (tez juz pare latek bedzie ;D) A ET nie wkrecilo mnie bo nie ma tam ani realizmu ani pojazdow. Wlasciwie gra przypomina mi quake''a, unreala tylko ,ze w inncyh realiach :P Ale zla nie jest. Po prostu not for me ;]

Nowe ET obawiam sie juz bedzie klonem BFow,unreala nowego. Pojazdy+dziwne realia(bardziej unrealowe) Sprawi, ze ze starego ET pozostanie nazwa oraz moze exp...

ps. GW to tylko PVP a wiec nie kazdego cieszy a WOW jest normalnie nudny i biedny. Ladna bajkowa grafika i tyle. Kto gral w UO i wie co tam mozna robic a potem da mu sie WOWa to sie lekko zawiedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WG. mnie...

W:ET to niezła gierka jak na owe czasy! fajnie zarabia sie tam doświadczenie :) tylko resetuje się jeżeli serwer wywali mnie z gry :( ! po-za-tym ET jest stworzone za silniku quake''a 3 areny, to nie ma problemu z konsolą jak ktoś zna Q3A. denerwujacy jest tam PB (punkbuster) bo kiedys przez niego nie kogłem grac na wielu serwerach. niezłe są tam TrickJumpy ;) a duzo jest do nich map (kiedyś widziałem serwer który miał 72 plansze na TrickJumpy).
nie beze duzo gadać/pisać bo zapcham troche miejsca
moja ocena to 4/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 19:04, RaiL Driver napisał:

WG. mnie...

W:ET to niezła gierka jak na owe czasy! fajnie zarabia sie tam doświadczenie :) tylko resetuje się jeżeli
serwer wywali mnie z gry :( ! po-za-tym ET jest stworzone za silniku quake''a 3 areny, to nie ma problemu z konsolą jak
ktoś zna Q3A. denerwujacy jest tam PB (punkbuster) bo kiedys przez niego nie kogłem grac na wielu serwerach. niezłe są tam
TrickJumpy ;) a duzo jest do nich map (kiedyś widziałem serwer który miał 72 plansze na TrickJumpy).
nie beze duzo gadać/pisać
bo zapcham troche miejsca
moja ocena to 4/5


ale to temat o ET - QW a nie W:ET :P a tak moim zdanie ET - QW nie osiagnie takiego "poziomu" jak to zrobil W:ET to poprostu juz nie to samo to juz poprostu inna gra o czym innym i tylko podszywa sie pod ET :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwujacy jest tam PB (punkbuster) bo kiedys przez niego nie kogłem grac na wielu serwerach.

To sobie go zaktualizuj (uruchom ikonke pb w folderze w ET) lub nie używaj czitów ;)(joke :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowiac krocej ET ma to cos... to jest najwazniejsze... taki smaczek (gra w ktora gram z przerwami od 16 miechow). Jezeli w ET:QW tworcy zachowaja "to cos" co tak przyciaga do ET i czyni ja niesamowicie grywalna, to chwala im za to i mozna sie za nich pomodlic. Miejmy nadzieje, ze mimo tych zmian gra bedzie chociaz taka jak zwykle ET... (w co watpie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 21:42, WoWmen napisał:

Denerwujacy jest tam PB (punkbuster) bo kiedys przez niego nie kogłem grac na wielu serwerach.

To sobie go zaktualizuj
(uruchom ikonke pb w folderze w ET) lub nie używaj czitów ;)(joke :P)


zrobiłem tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 19:23, RaiL Driver napisał:

> Denerwujacy jest tam PB (punkbuster) bo kiedys przez niego nie kogłem grac na wielu serwerach.
>
> To sobie
go zaktualizuj
> (uruchom ikonke pb w folderze w ET) lub nie używaj czitów ;)(joke :P)

zrobiłem tak :D


Po aktualizacji wpisz podczas gry:

/pb_security 0

Jeżeli będą kicki pb... to wina pb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 19:42, RaiL Driver napisał:

(uruchom ikonke pb w folderze w ET) lub nie używaj czitów ;)(joke :P)

nie uzywam czitów! ja zawsze gram fer! :)

No przecierz napisałem że kawał:P. NIe posądźam nikogo o oszustwa chyba że jest to potwierdźone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować