Zaloguj się, aby obserwować  
Lurrcio

Enemy Territory - Quake Wars

672 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 10:53, Vormulac napisał:

Trailer z wersji beta (czas trwania 3:27):

Quake Wars Vehicular Onslaught Gameplay:
http://www.gametrailers.com/player/20981.html


Nie wiesz może czy da się w betę grać w rozdzielczości 1280x1024 ?? Nie mam jej w opcjach, więc jestem zmuszony grać w 1024x768, gdzie grafika na monitorze lcd wygląda jak zwykle tragicznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram pogrywam w betę, podchodziłem parę razy po kilka godzin.. Nie ma siły, kompletnie mi nie daje przyjemności ta gra, nie przyciąga tak jak pierwsze ET. Szkoda, pewnie i tak będzie hit, ale nie mam zamiaru się zmuszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może w jakiej cenie zostanie ta gra wydana? Poza tym obawiam się że nie będzie już tak popularna jak pierwsze ET... chociażby dlatego że nie wszyscy lubią klimaty Quake''a, a duża część osób nie będzie sobie mogła pozwolić na uruchomienie jej na swoim kompie, nie to co RTCW (chodź ja do dziś pamiętam że był czas jak mi sie ta gra zacinała xD koszmar poprostu, ale naszczęście w niedługim czasie wymieniłem prawie wszystko i było pięknie - czy tak będzie i tym razem? zobaczymy).

A co do bety, czy osoby które w nią grają lub będą grać mogą się podzielić swoimi wrażeniami z gry? Był bym wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 14:57, Bialer napisał:

Wiadomo może w jakiej cenie zostanie ta gra wydana? Poza tym obawiam się że nie będzie już
tak popularna jak pierwsze ET... chociażby dlatego że nie wszyscy lubią klimaty Quake''a, a
duża część osób nie będzie sobie mogła pozwolić na uruchomienie jej na swoim kompie, nie to
co RTCW (chodź ja do dziś pamiętam że był czas jak mi sie ta gra zacinała xD koszmar poprostu,
ale naszczęście w niedługim czasie wymieniłem prawie wszystko i było pięknie - czy tak będzie
i tym razem? zobaczymy).

A co do bety, czy osoby które w nią grają lub będą grać mogą się podzielić swoimi wrażeniami
z gry? Był bym wdzięczny ;)


co do wymagań to są baaardzo małe (oczywiście jak na dzisiejsze czasy) na moim 2 letnim kompie (dziś jest już mocno przeciętny) chodzi na prawie maksymalnych

co do ceny to pewnie 100-130 zl, niestety będzie pełne spolszczenie (czyli z dubbingiem :/)

Dobra, wrażenia, u mnie jak najbardziej pozytywne. Obie rasy różnią sie między sobą, dzięki temu jest pewna różnorodność w grze. Niektórzy narzekają na szybkość gry, moim zdaniem jest ona na dobrym poziomie ustawiona. Troche wolniejsza od ET ale nie za wolna, tak w sam raz :]. Natomiast pojazdy są raczej niezauważalne w grze, po kilku minutach (sekundach) właściwie są niszczone, chociaż zdarzają sie wyjątki. Do grafiki nie mam zastrzezen, wprawdzie daleko jej do Crysisa, ale dzięki temu są dosyć małe wymagania. Dzwiek też jest dobry, klimatyczna muzyka w menu i świetnie speeche (szczególnie u stroggów :]) Teraz z niecierpliwością czekam na full wersje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są małe, ale napewno nie "baaardzo" małe ;) A mógł byś napisać z czego składa się ten 2 letni komp, że wyciąga taki wynik ;]?

No niestety... jeżeli będzie to 100-130zł w dniu premiery napewno nie kupie, poczekam aż spadnie do ~60zł.

Za to opisem gry mnie podbudowałeś ;D Jeszcze jakbyś coś dodał o tym jak się w praktyce ma podział na klasy i zdobywanie dalszych poziomów (są wogóle?). Ogólnie i tak wielkie dzięki za info i miłej gry życze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 16:14, Bialer napisał:

Wymagania są małe, ale napewno nie "baaardzo" małe ;) A mógł byś napisać z czego składa się
ten 2 letni komp, że wyciąga taki wynik ;]?


AMD Athlon 64 3200 Venice, 1 GB ramu, GeForce 7600 gt 256 mb, net neo 512

Dnia 31.07.2007 o 16:14, Bialer napisał:

No niestety... jeżeli będzie to 100-130zł w dniu premiery napewno nie kupie, poczekam aż spadnie
do ~60zł.

Za to opisem gry mnie podbudowałeś ;D Jeszcze jakbyś coś dodał o tym jak się w praktyce ma
podział na klasy i zdobywanie dalszych poziomów (są wogóle?). Ogólnie i tak wielkie dzięki
za info i miłej gry życze :D


podział jest prawie dobry, jedyny zarzut to technician (medyk stroggow), który rozdaje apteki i amunicje, przez co jest moim zdaniem lepszym zabijakom niż żołnierz. Covert ops dalej może sie przebierać, a niektóre klasy mogą wezwać różne budynki (np. covert ops może wezwać radar) Można zdobywać dalsze poziomy i są dzieki temu jakieś bonusy typu nowa broń, kilka nadów albo szybszy sprint itp itd jak w starym ET. Dodatkowo jest, coś na wzór BF, statystyki, stopnie, odznaki i medale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie już wiem napewno że w najbliższym czasie wywalam GF6600 i kupuje coś w okolicach 7600 (ogranicza mnie dość znacznie kasa a ta karta jest dość tania ;p). Ale to nie temat o sprzęcie więc do rzeczy:

Medyk zawsze w pewnym stopniu w ET pełnił role maszynki do zabijania ;] Danie mu amunicji to już naprawde przesada no ale, może nie będę się wypowiadał zanim nie zagram :D

Jeżeli ktoś już grał w bete i nie zgadza się z tym co napisal Ransly lub ma coś do dodania odnośnie rozgrywki to niech wyrazi swoje zdanie ;] Czytalem już zapowiedzi, ale chciałbym się czegoś jeszcze dowiedzieć jak tam się ma najnowsze Enemy Territory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzono datę wydania gry.

Europa - 28 września 2007
Północna Ameryka - 2 października 2007

A nowa beta oferuje:
The Enemy Territory: QUAKE Wars Public Beta 2.0:
* New Map: Valley (temperate climate, GDF-offensive map)
* Wider Access: All current ETQW Fileplanet Beta participants, plus an additional first-come/first-serve 20K participants will be eligible to join
* New Features:
- Offline play against the computer mode added
- Improvements to bots, game physics, audio and game interface
- Punkbuster added
- LAN game support added
- Player statistics tracking and leaderboards added at http://stats.enemyterritory.com
- Unranked server support included

Na koniec ciekawe screenshot''y:

20070804084424

20070804084436

20070804084446

20070804084458

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Enemy Territory - Quake Wars osiągnął status złotej wersji. Czyli tylko atomówka może teraz przeszkodzić w wydaniu gry. :) W Europie, 28 września wszyscy udają się do sklepu po swój egzemplarz i zaczyna się wojna w necie. :)

Oficjalny news:
Enemy Territory QUAKE Wars is GOLD!
http://community.enemyterritory.com/index.php?q=node/120&s=ac07ccd43d4f2db4d3a4f4eb8701bc75&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj światło dzienne ujrzały dwa nowe screenshot''y. :) Bardzo klimatyczne i naprawdę zachęcające do bliższego zapoznania się z tą produkcją, a premiera już niedługo...

20070904184802

20070904184817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawiło się demo do Enemy Territory - Quake Wars. Wypas na maksa. Demo zajmuje ~730MB. Kilka mirror''ów:

http://www.fileplanet.com/168864/160000/fileinfo/Enemy-Territory:-Quake-Wars-Demo
http://downloads.gamezone.com/demos/d19829.htm
http://www.fileshack.com/file.x/11102/Enemy+Territory:+Quake+Wars+Demo
http://www.nzone.com/object/nzone_quakewars_home.html

Posiadacze kart firmy ATI powinni sobie zrobić update (zarówno pod XP jaki i Viste):
http://ati.amd.com/support/driver.html

Wymagania minimalne do gry w demo:
- Windows XP/Vista
- Direct X 9c
- Intel Pentium 2,8 Ghz / AMD Athlon XP 2800+
- 512 MB-Ram
- 128 MB Nvidia GeForce 5700 / ATi Radeon 9700
- 750 MB HD

20070910234957

20070910235707

20070910235712

20070910235733

20070910235819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałwm w demko chyba z 45 minut i żadnego postepu. Nie wiem o co tam chodzi, domyślam się, że trzeba zajać bazę/obszar przeciwnika ale oni się tam cały czas respawnują wiec jest to prawie niemożliwe. Niemniej gra(demo) całkiem dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infiltrator wymiata! Przed chwilą się przebrałem za gościa z GDF i biegałem przed pierwszym mostem dźgając ludzi nożem - nabiłem tak z 10 fragów, w końcu wyciągnąłem Lacerator i jeszcze skosiłem 5. Ogólnie rzecz biorąc, gra mi się podoba o wiele bardziej niż ET :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>>>>>.................

jA NA jakichs standard sterach dołączonych do karty graf Radek X1950PRo na takiej tez karcie wyciągam 40-50fpsów na 1024x768 i detalne na high. Gierka całkiem całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować