Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F.E.A.R. - patch 1.02 na naszym serwerze

26 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2005 o 23:11, Black Ajgor napisał:

Szkoda że link nie działa (zapętla się) ! Czy to ten sam plik co na stronie zachodniego wydawcy? Pewnie tak ale lepiej się
upewnić!


Żaden problem - F.E.A.R przy każdym uruchomieniu sprawdza, czy nie wydano do niego łatki. Jak takową znajdzie to o tym informuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście trafili na problem, że gra po zainstalowaniu patcha 1.02 nie startuje (w menedżerze zadań jest 99% użycia procesora i nic się nie dzieje) to jest już rozwiązanie, które mi pomogło.

Należy grę uruchomić bez dostępu do sieci - albo jakoś na ten czas zablokować grze dostęp. Potem można wyjść z gry alt-tabem - połączyć się/przyznać dostęp i będzie ok. Denerwujące to ale zalecane przez samego producenta. Oto link:

http://forums.vugames.com/thread.jspa?threadID=9434&tstart=0

Puszczam newsa, bo sam trochę poszukać musiałem tego rozwiązania. Mam nadzieję, że komuś się przyda to info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ten sam plik co na stronie zachodniego wydawcy! Ten problem mnie ominie bo gram tylko w singla i zawsze mam wyłączoną sieć, he, he! Dziękujęmy za informację! Podobny problem miałem z Half Life 2, tylko wtedy musiałem włączać sieć bo bez niej Steam ofline nie chciał działać. (raczej włączać kartę sieciową bez połączenia z siecią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, niby taka gra super itd., a tu łatka za łatką :> I znów będzie się działo to co przy innych grach,np. przy HL2 i CS:S, producenci robia z nas beta testerow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha, i uważajcie bo wam save''y skasuje. Więc jeśli nie przeszliście gry, to zaczniecie sobie od nowa :) Przynajmniej mi tak sie stało :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój z tym patchem. on nic nie ulepsza w zasadzie a przygotowuje grę do zaimplementowania edytora. nie warto ściagac tyle MB ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 09:05, Kajetan Chrumps napisał:

->Wichrun
Save''y pozostały w nienaruszonym stanie po aplikacji tej łaty. Coś Masz u siebie nie tak.


A to ci! Mam teorię: w tym samym czasie wyłączyłem udostępnianie drukarek, plików i folderów (w tym też teo w którym jest profil gracza FEAR), może to jest przyczyną, jak wrócę z pracy to sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Evil Khan jak nie warto sciagac ?? Jak sam wpsomniales przygotowuje gre pdo SDK i to ejst glowny powod :D . deedit w lapska z 3ds maxem jako pomocnik i jazda ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zainstalowaniu latki gra nie startuje, wyskakuje blad:

Nie mozna aktywowac modulu zabezpieczen. Nie mozna uruchomic programu.

Super, to juz sobie pogralem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować