Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wykaż się wiedzą i zgarnij nagrody od BenQ - nowy konkurs już w przyszłym tygodniu!

87 postów w tym temacie

Może nawet spróbuję swoich sił. Coś mnie ostatnio bierze na różne konkursy. Z poprzednich konkursów mam tylko gwarantowane Mroczne Wieki (za kupno 3 gier z NXK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


konkurs, ktory wystartuje w poniedzialek to zawody wylacznie na gram.pl, ktore beda trwaly do konca sierpnia.

nie jest to konkurs, o ktorym pisal migem w watku nxk, tamten rusz od wrzesnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och, świetnie! Gram i czytam" mi przepadło (argh...!), to może teraz się odkuję. A skoro to z BenQ, to może w nagrodę poradzą mi, co z tym przeklętym monitorem ;) !

Już nie mogę się doczekać. Tym bardziej, że tam jest Świątynia i Rollercoaster Tycoon 2 Gold, hehehe!

PS Niech zgadnę, 21 sierpnia będzie już Sol ;> !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co? Gdzie? Konkurs? Dobra od dzisiaj trzeba zacząć ostro trenować. :)
* Kukowsky pędzi uczyć się inteligencji, gdyż on nie urodził się inteligentny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 16:01, RedSqll napisał:

Oooo Monitor mi sie bardzo przyda :D nie moge sie doczekac... :]


Co Ty na glowe upadles, ze czytasz pisam urzędowe?? Monitor Polski, phi :P A moze jeszcze Dzeinni Ustaw tez czytujesz? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 16:01, Kukowsky napisał:

* Kukowsky pędzi uczyć się inteligencji, gdyż on nie urodził się inteligentny. :P


Gwoli ścisłości to inteligencji nie da się nauczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orzynajmniej będzie czym poćwiczyć głowę. Może w szkole wystartuje dzieki temu lepiej? Tylko niech to będą pytania na gry z PieCa, bo z innymi sobie na pewno nie poradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 16:22, shinian napisał:

Gwoli ścisłości to inteligencji nie da się nauczyć:P

Na pewno? Porozmawiaj z vice-przemierem i ministrem rolnictwa Andrzejem L. :P:P:P

A konkurs bardzo fajny - na pewno go nie opuszcze. Dobrze, że ogłosiliście to trochę wcześniej... a może to gorzej, bo więcej uczestników=większa konkurencja? ;]
Powodzenia życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować