Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wykaż się wiedzą i zgarnij nagrody od BenQ - nowy konkurs już w przyszłym tygodniu!

87 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2006 o 17:09, Michał Raven napisał:

Może wezmę udział...O ile ten konkurs nie będzie zbyt trudny dla zwykłego gracza.;)


Etam za trudny. Google dobre na wszystko. Kwestia tylko jak dlugo trzeba bedzie szukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 17:10, Klimos napisał:

Google dobre na wszystko. Kwestia tylko jak dlugo trzeba bedzie szukac ;)

Ale Google to nie wszystko, liczy się również wiedza, a tu będzie potrzebna...
No chyba, że będą banalne pytania i nie będzie się trzeba ruszać z gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 15:37, Adik989 napisał:

Mam nadzieję że moje 10 lat grania na coś się nada xD


u mnie to 9 lat;D za roczek jubileusz:P mam nadzieję, że będzie ciekawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 18:38, kjubus napisał:

pytanie do kogos z cdp: czy ten konkurs bedzie na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy" czy bedzie
pozniej jakies losowanie?

Hehe, to będzie polegać kto odpowie na jak największą liczbę pytań. Pewnie jak kilka osób miałoby wygrać to ''kto pierwszy ten lepszy" będzie obowiązywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dopiero teraz zauważyłem tegio newsa ;). W konkursie wezmę udział na około 100% :D. Mam nadzieję, że pytania(dla mnie)będą łatwe i że coś wygram :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 18:38, kjubus napisał:

pytanie do kogos z cdp: czy ten konkurs bedzie na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy" czy bedzie
pozniej jakies losowanie?


Konkurs będzie na zasadzie kto lepszy ten lepszy - decyduje wiedza na temat gier i branży growej, aczkolwiek szczerze przyznam - pytania będą bardzo bardzo bardzo zakręcone :). Na tyle że osoby nastawiające się na data mining za pośrednictwem google mogą się baaaardzo zdziwić. Powiedzmy, taka tyci rozgrzeweczka dla szarych komórek które przeszły w stan hibernacji się podczas wakacyjnego lenistwa ;).

Pytań będzie trochę i będą ukazywać się regularnie przez kilka dni. Po zakończeniu zrobimy podsumowanie Waszych odpowiedzi i najlepsi oczywiście dostaną nagrody. Żeby nie dyskryminować osób które nie będą mogły brać udziału każdego dnia, codziennie do zdobycia będzie jedna dodatkowa nagroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 21:12, Destro napisał:

Żeby nie dyskryminować
osób które nie będą mogły brać udziału każdego dnia, codziennie do zdobycia będzie jedna dodatkowa
nagroda.

A czy zdobycie nagrody "codziennej" nie uniemożliwimozliwi wygrania nagrody ogólnej? To znaczy, czy jeśli ktoś wygra nagodę "codzienną" będzie uwzględniany w walce o nagrodę główna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsycacie atmosferę, nie ma co! Doczekać się już nie mogę :P !

Oby tylko nie było za wiele pytań dot. konsol. Preferuję coś w rodzaju: "W jaki sposób pokonałeś Belhifeta w Icewind Dale''u" ;) !

PS To spytam tutaj: czy Soleila przybywa może w dzień poniedziałkowy...? Troszku dociekliwy jestem, ale to istotny sprawunek :) !

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować