Zaloguj się, aby obserwować  
Delis

Warcraft - Forumowa gra RPG

425 postów w tym temacie

[Można jeszcze?]
Imię: Mara Jade
Klasa: Paladyn
Rasa: Człowiek
Płeć: Kobieta
Wygląd: Rude włosy do łokci, zielone oczy, na ręce pierścień!
Biografia: Od 18 lat agentka Imperium, ucieka z ważną misją nikt nie wie jaką! Zawsze ma przy sobie dwuręczny miecz "Ognista Jade" i pierścień z niebieskim szafirem "Cień Jade", którego nigdy nie zdejmuje!
Broń: "Ognista Jade" dwuręczny miecz, trzy sztylety(w rękawie, cholewie, i w pasie! Zawsze ma w pasie 2 manierki rumu, którym potrafi podpalić swój miecz! Specjalne buty " Płomień Jade" zapobiegają złamaniom itp.
Pancerz: Skórzana kurtka(czarna) i czarne spodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[no, ekhm, bez przesady... po pierwsze: paladyni nie potrafią używać sztyletów... po drugie: co ty, nie przesadzasz z tym rumem?... a zbroje ja wybieram ;) Dobra, jesteś zapisany :D ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ups, zagapiłem sie... już mamy pala. przykro mi :( musisz wybrać inną klasę sobie. a pozatym wiadomość do wszystkich - GRAĆ KTOŚ JESZCZE HORDĄ!!! BO JAK NIE TO JA ZAGRAM TROLLEM... ALE NIE NEUTRALNYM!!! ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Jak mam zatruć te sztylety? Kiedy zaczynamy? Na czym ma to polegać? CZy naprawdę problemem jest przetłumaczyć treść paru questów? ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ No właśnie tak czekam na jakiś ruch bo..no cóż.Teraz niewiadomo jak zacząc.Tzn Delis powinien podać jak to się ma zaćżać.Czy np jakieś zagrożenie się zbliża i wybiera się grupę śmiałków i tak zacznie się nasza podróż czy coś innego.Cokolwiek.Poza tym rozumiem,że czekamy na nowych graczy ale można będzie ich wpleść podczas gry.Delis mam nadzieje, że masz jakieś pomysły.

Liqid-rozgrywka się zmieniła tzn już nie będzie wyonywania tak questów jak dotychczas.To ma być coś na wzór Zk(zapomniane krainy).Także już nie będzie questów od Delisa tylko sami będziemy pisać co robimy.I w grupy będziemy pewnie złączeni]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Taki podział jak w grze tzn na Horde i na Przymierze i rasy wchodzące w skład poszczególnych stron będą razem.Zależy jaką postać sobie stworzysz dlatego najlepiej żeby było w miarę porówno po obu stronach.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[zaczniemy gre, ale musi być jeszcze paru Hordziaków dla wyrównania... może ktoś sie poświęci i zagra Hordą? a pozatym ja nie widzę problemu, Horda lepsza jest nawet od Ally]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 17:13, Delis napisał:

[a dałbyś swoje staty najpierw... najlepiej Hordą graj... bo inaczej chyba nigdy nie rozpoczniemy
gry :/ ]


[ no dobra to moge grać jakimś taurenem wojownikiem (chyba, że macie już wystarczająco dużo taurenów??)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię: Rauma
Klasa: wojownik
Rasa: tauren
Płeć: mężczyzna
Wygląd: Bardzo umięśniony. Czarne owłosienie [taureni chyba mają włosy na całym ciele, tak?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Cóż, rasy Hordy są mało atrakcyjne. Może to i głupie, ale ciekawe by było. Ostatecznie, jeśli nikt nie chciałby dołączyć do Hordy, to się mogę poświęcić. Byłbym zabójcą, lecz nieumarłym. A tak na serio, to jak miałby vwyglądać ten nieumarlec? Zombie? Wampir? Ghul? Inna poczwara?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 09:48, Delis napisał:

[ups, zagapiłem sie... już mamy pala. przykro mi :( musisz wybrać inną klasę sobie)!]


[Ale macie paladyna krasnoluda, nie człowieka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować