Zaloguj się, aby obserwować  
Delis

Warcraft - Forumowa gra RPG

425 postów w tym temacie

[argh, znowu zapomniałem... MAX 1 OSOBA GRAJĄCA JEDNĄ KLASĄ NA STRONĘ!!! tzn. że może być dwóch wojowników - ork i człowiek np. :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[heh tak sobie pomyślałem, że ciężko będzie o nowych członków, bo pewnie wszyscy myślą, że tu się wszystko już rozkręciło albo coś.Szkoda, że nie można wywiesić ogłoszenia, że jest nowy nabór:).]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ Oka, to już może zacznę.
Imię: Wramin
Rasa: Tauren
Klasa: Szaman
Broń: Przydziel mi coś Delis, bo na WoWie się nie znam, najlepiej wieeeelki młot magiczny
Zbroja: tesh mi coś przydziel
Opis wyglądu: Wieeeeelki bydlak :). ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja podaje statystyki, ale wróce dopiero 4 września... zmieniam też imie, bo Huksi nie pasuje do Paladyna :)

Imię: Feran Holybolt
Rasa: Krasnolud
Klasa: Paladyn
Broń: Wielki młot dwuręczny z bonusami do ataku na undeadów :)
Zbroja: Jakiś ciężki pancerz
Opiś wyglądu: Siwobrody krasnolud, dość wysoki jak na swoją rase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię: Tobiaron
Rasa: krasnolud :)
Klasa: wojownik
wygląd: 1,60m. wzrostu, brązowa broda do pasa, twarz pokryta bliznami.
Broń: dwuręczny topór, upakowany magicznie z atakiem od 130 d0 340 hp.:)
Zbroja: Jakiś dobry magiczny napierśnik, lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Dobra daje.Szukałem "fajniewyglądających" orków:).Tylko jedno pytanie.Bo bym nazwał swojego orka hellscream tylko,że jak chcemy potem latać w tym świecie to chyba źle bo to postać historyczna no nie?Nawet jakiś jego pomnik gdzieś stoi podobno,czytałem na jakiej stronie:).To jak?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Heh..no trudno:)

Gracz:piotersamobójca
Imię:Thor Bloodyaxe
Rasa:Ork
Klasa:Wojownik
Broń:Dwa jednoręczne topory(chciałem znaleść jakieś fajne i wkleić ale nie znalazłem::/)
Zbroja:Delis:)
Wygląd:Wysoki,barczysty i niezwykle umięśniony.Na plecach ma wytatowany znak swojego klanu.Równierz na przedramionach znajdują się symgole znane tylko jemu.Jego ciało jest pokryte przez wiele blizn.Włosy ma jak Hellscream:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[fajnie, to jednak zmiana koncepcji]
Gracz: Liqid
Imię: Torak
Rasa: Nocny elf
Klasa: Zabójca
Broń: Dwa zatrute sztylety.
Pancerz: [przydziel] .
Wygląd: Wysoki, szaro-fioletowa skóra. Krwiście-czerwone tatuaże na ramionach. Długie czarne włosy zaplecione w warkocz. Pod pancerzem nosi talizman niewiadomego dla innych pochodzenia. Zbroję skrywa pod tuniką z kapturem, którą zrzuca tylko w chwilach poważnego zagrożenia.
Biografia: Torak to tajemniczy zabójca. Jest samotnikiem. Ponoć jego przeszłość jest mocno powiązana z wilkami, dlatego one są jego sprzymierzeńcami.
[to jak to teraz ma wyglądać?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Sam pisałeś, że w takim razie każdy ma60lv. Zaczynam na 60 lv i nie mogę sobie jeszcze wytworzyć trucizn? Pierewszy poziom zatruwania jest na 24, trzeci na 52 więc mogę. Poza tym na czym ta nowa wersja twojego tematu Mg ma poleać?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ale czy ja coś powiedziałem o tym? tylko to, że sam musisz je zrobić... a i to nie trwa długo, bo tylko 30 minut :) a i potrzeba składników, któe dostaniesz w większych miastach tylko]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować