Zaloguj się, aby obserwować  
marlin15

F.E.A.R. COMBAT (Polskie Klany)

394 postów w tym temacie

Sorry za dubla, ale gra mi nie ścina :D. Mam tylko małe lagi, a to jest wręcz niewiarygodne na moim sprzęcie: Duron 1Ghz, 512 MB Ram, Geforce 3 Ti 200 :D. YEAH, pogram dzisiaj na serwie gram.pl :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to zarejestrowaie po klucz CD- key jest w pelni bezpieczne jesli podam swój adres domowy. Zresztą po co im mój adres. I czy coś by mi przychodzilo na poczte ? Prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... lagi trochę przeszkadzają mi w grze, ale zawsze mogę dołączyć do Waszego klanu ;). Gdyby coś to macie mój nr GG w podpisie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge zmieniac oblozenie klawiatury, jak mi sie podoba, ale gdy tylko wejde na jakis serwer, wraca ustawienie defaultowe. Co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 16:18, Carl92 napisał:

Czy to zarejestrowaie po klucz CD- key jest w pelni bezpieczne jesli podam swój adres domowy.
Zresztą po co im mój adres. I czy coś by mi przychodzilo na poczte ? Prosze o odpowiedź.


Zarejestrowałem się jakieś 2-3 tygodnie temu i nie otrzymuje żadnej poczty, a no i niespodziewanych wizyt też nikt nie składa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 18:00, Harvenar napisał:

mam pytanie ile przychodzi mail z cd keyem i czy na łączy 256 pogram w miare bez lagów?

wiesz mail przychodzi od 5 minut do godziny a na 256 pograsz sobie spokojnie ale zależy jeszcze jaki masz sprzęt i ile jest ludzi na serwie, ja na 128 gram bez problemów przy 9 oosobach a sprzęt mam FX 5700LE 512 ramu i 1,8 giga procek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 18:18, Harvenar napisał:

czekam i czekam i nic :/ wysłałem na dwa maile.


Ja czekałem 3h, ale zgłoszenie o maila z CD-KEYEM zapodałem na początku ściągania (9h), więc mail był pierwszy i to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... już trochę się podszkoliłem w tą grę i uważam, że jest bardzo fajna ;). Ostatnio wszedłem na pewien serwer, to trudno było na nim zdobyć fraga. Odrazu mnie pokonywali przy pomocy Headshota :P... ja go jeszcze za bardzo nie umiem, bo kiedy już w kogoś strzelam, to on fraguje mnie pierwszy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hihihi!
Chciałem się podzielić swoją kolejną refleksją :) !

Otóż... wczoraj pograłemk trochę w DM i doszedłem do wniosku, że tam ginie się o wieeele szybciej niż np. w CTFie. W tym ostatni mogłem elegancko złapać kilka gwoździ z Penetratora na klatę i biegłem dalej... a w DM :O ! Ciach i już nie żyję... No, ale święciłem też swój tryumf :) . Ogólnie szło mi cienko, ale na jednej mapie (nie pamiętam, ale były tam takie jakieś generatory, wewnątrz budynku) autentycznie, wymiotłem :D ! Byłem pierwszy, zaliczyłem nawet Killing Spree ;P . A grało nas tam łącznie z 12. Heh, cieszyłem się, nie ma co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 19:35, T4KEDA napisał:

> Combat to według mnie- REWELKA! Gram kilka dni ,więc na razie jestem średniasty. Ale mały
tips
> jeśli chcesz wygrac za wszelką cenę w Ctf-ie jest to bardzo bezczelne i trochę lamerskie
ale
> - podstaw minę przy swojej fladze -hehe. W grze jak Abe_Frugo_PL.

A nad miną da się przeskoczyć??


Buahahaha.... nie.
Dobra xywa. Ten klan chyba był najbardziej znany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 17:12, ProChaoS napisał:

Moze zorganizujemy turniej 1on1? Co wy na to? Np typu ONC ( one night cup ). W jeden wieczor
rozegramy wszystkie mecze. Lub normalna lige 1on1.


JESTEM ZAAAA !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować