Zaloguj się, aby obserwować  
marlin15

F.E.A.R. COMBAT (Polskie Klany)

394 postów w tym temacie

Mi przed chwilą jak brałem broń jakąś z ziemi to się zawieszało, tzn wyjmował raz jedną raz drugą broń, ale strzelać nie mógł. A na koniec mnie wywaliło. :)

PS. Grasz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 02:03, Vormulac napisał:

Mi przed chwilą jak brałem broń jakąś z ziemi to się zawieszało, tzn wyjmował raz jedną raz
drugą broń, ale strzelać nie mógł. A na koniec mnie wywaliło. :)

PS. Grasz teraz?

jak dam rade sie podlaczyc (patrz wyrzej) to bede na gram.pl - DrGore

C U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zanim znalazłem ten server to już było 16/16. Ewentualnie zobaczę za kilka minut. Acha, ja przeważnie tam gram - Project Unreal Server - typ CTP. Ksywka - Xass albo Vormulac, zależy. Ale na 98% ta pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 02:19, Vormulac napisał:

Hehe, zanim znalazłem ten server to już było 16/16. Ewentualnie zobaczę za kilka minut. Acha,
ja przeważnie tam gram - Project Unreal Server - typ CTP. Ksywka - Xass albo Vormulac, zależy.
Ale na 98% ta pierwsza.


bylo ok - ale znow mnie wyrzucilo - a jedno (moje) miejsce bylo jeszcze wolne :/

pozdro najbardziej lubie mapke sklad - nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten FEAR Combat jest jakiś lewy, tzn. chyba raczej srewery. Nie ważne czy mam detale wyskie, średnie czy niskie. Zwsze chodzi tak samo, tzn. mam lagi :( Ja nie wiem co jest. Mam 640 Kb/s a lagi takie, że hej. Ja już zaprzestałem grać (chlip). Zbytnio się przy tej grze irytowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 21:11, Mac Cry napisał:

Ten FEAR Combat jest jakiś lewy, tzn. chyba raczej srewery. Nie ważne czy mam detale wyskie,
średnie czy niskie. Zwsze chodzi tak samo, tzn. mam lagi :( Ja nie wiem co jest. Mam 640 Kb/s
a lagi takie, że hej. Ja już zaprzestałem grać (chlip). Zbytnio się przy tej grze irytowałem.


no to w takim razie polecam przeżutke na CoD2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 17:16, Mac Cry napisał:

W tym sęk, że nic nie ściągam. A jak gram w CoD2 przez neta jest ok. Nie wiem w czym rzecz.


Masz pecha, tyle że mniejszego ode mnie, bo mi wcale nie chce z serwerem połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 19:32, T4KEDA napisał:

> W tym sęk, że nic nie ściągam. A jak gram w CoD2 przez neta jest ok. Nie wiem w czym rzecz.


Masz pecha, tyle że mniejszego ode mnie, bo mi wcale nie chce z serwerem połączyć.


no ja mam tena sam proble - ale juz o tym pisałem :(

http://www.gram.pl//forum_post.asp?tid=10934&pid=260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też pisałem oswoim problemie. I jako że nie mam na niego rozwiązania (u mnie nie widać żadnego postępu przy łączeniu z serwerem), to odpuszczam F.E.A.R. na jakiś czas. I zostaje przy starym dobrym ET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... zainstalowałem sobie dzisiaj fear combat. Zagrałem sobie na serwerze gram.pl i nauczyłem się części sterowania :)

Pojawił się nawet jakiś człowiek :) Postrzelałem sobie do niego (nie wiem nawet czy trafiłem), potem on trafił mnie, a potem... wywaliło mnie do windy ^^
Cóż... nie omieszkam spróbować jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może się spotkamy. :) Tylko, że ja nie gram na tych serwerach bo przeważnie nikogo tam nie ma. Gram tu - Project Unreal Server - rozgrywka w trybie CTF. Moja ksywa to Xass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 15:57, Vormulac napisał:

To może się spotkamy. :) Tylko, że ja nie gram na tych serwerach bo przeważnie nikogo tam nie
ma. Gram tu - Project Unreal Server - rozgrywka w trybie CTF. Moja ksywa to Xass.

Może się spotkamy ;)
Chociaż najpierw oswoję się z klawiszologią i rodzajami broni :)

Nigdy nie grałem w zwykłego F.E.A.R.A. i jestem zupełnie zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 15:57, Vormulac napisał:

To może się spotkamy. :) Tylko, że ja nie gram na tych serwerach bo przeważnie nikogo tam nie
ma. Gram tu - Project Unreal Server - rozgrywka w trybie CTF. Moja ksywa to Xass.



Mogl bys podac IP serwera czy cos bo jakos sie niemoge dokopac do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 02:01, Vormulac napisał:

(217.121.110.124:27888) Teraz już jest.



Dzieki jak bede mial chwile czasu to zagram.

A wiesz moze dlaczego niekiedy mnie PB wyzuca z gry. Wczoraj to co weszłem pograłem moze 5 min i kick na 2 min weszlemz znowu pogralem chwile i znowu i tak w kolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować