Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2007 o 20:29, BoloMaster napisał:

dzisiaj zakupiłem MTM i muszę przyznać że takie kawałki jak "Given Up","Leave Out All The Rest"
czy"No More Sorrow" od razu wpadają w ucho a "Hands Held High" uważam za najgorszą piosenkę
LP


Jesli sluchales tej plyty wczesniej to dla mnie troche dziwne, jesli nie to mnie wogole nie dziwi. "Given Up" faktycznie jest fajne ale po 50 razie z kolei jego odsluchania mozna juz glupoty "mozgu" dostac z nudow na tej piosence. "Leave Out All the Rest" i "No More Sorrow", jak rownierz i "Hands Held High" oraz "Valentines Day" i "Bleed It Out" to najlepszy piosenki na calej plycie, ale do takiej konkluzji dochodzi sie po kilkukrotnym odsluchaniu plyty Tych piosenek mozna sluchac na okraglo i sie naprawde chyba nigdy nie znudza. Najgorsza piosenka na calej plycie to wedlug mnie "In Between".

Zapytam sie was czy wy po przekopiowaniu utworkow na mp4(zeby nie bylo - mam oryginalna plytke) i zgraniu ich na telefon jakikolwiek model i marka, i zgraniu utwrokow z poprzednich plyt, macie wrazenie ze one sa nagrane cisdzej od "Meteora`y" i "Hybrid Theory"?? Bo u mnie tak jest nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 13:09, goomis74 napisał:

> dzisiaj zakupiłem MTM i muszę przyznać że takie kawałki jak "Given Up","Leave Out All
The Rest"
> czy"No More Sorrow" od razu wpadają w ucho a "Hands Held High" uważam za najgorszą piosenkę

> LP

Jesli sluchales tej plyty wczesniej to dla mnie troche dziwne, jesli nie to mnie wogole nie
dziwi. "Given Up" faktycznie jest fajne ale po 50 razie z kolei jego odsluchania mozna juz
glupoty "mozgu" dostac z nudow na tej piosence. "Leave Out All the Rest" i "No More Sorrow",
jak rownierz i "Hands Held High" oraz "Valentines Day" i "Bleed It Out" to najlepszy piosenki
na calej plycie, ale do takiej konkluzji dochodzi sie po kilkukrotnym odsluchaniu plyty Tych
piosenek mozna sluchac na okraglo i sie naprawde chyba nigdy nie znudza. Najgorsza piosenka
na calej plycie to wedlug mnie "In Between".

Zapytam sie was czy wy po przekopiowaniu utworkow na mp4(zeby nie bylo - mam oryginalna plytke)
i zgraniu ich na telefon jakikolwiek model i marka, i zgraniu utwrokow z poprzednich plyt,
macie wrazenie ze one sa nagrane cisdzej od "Meteora`y" i "Hybrid Theory"?? Bo u mnie tak jest
nie wiem czemu.


płyta sie robi ciekawe gdzie po obsłuchaniu z 10 razy. a co dzwieku. to rzeczywiscie płyta jest cicho nagrana myslałem ze to tylko ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 08:03, Lisun napisał:

> Tekst jakoś według mnie jest [jak na LP] dośc głęboki. I dodać do tego
> obrazki z robocików dla dzieci napieprzających się nawzajem? No chyba cuś nie pasuje...


Zrobienie teledysku z naparzającymi się robotami byłoby glupie i zabiłoby utwó,ponieważ te
walki są strasznie dziecinne.A teledysk pokazujący urywki z historii,i co człek z ziemią robi
jest lepszy:
http://pl.youtube.com/watch?v=8sgycukafqQ


no zabacz jak ładnie mozna zrobic teledysk to transformers

http://pl.youtube.com/watch?v=djmWZy1bzQA&mode=related&search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:31, Bodasz napisał:

Oglądam w TV reklamę transformers, a tam What I''ve Done :D


Ale jesteś szybki..._-_
Ja też słucham Linkin Parka, ale jakoś ostatnio nie tak często jak kiedyś. Może to prawda, że z Linkin Park się wyrasta...? Mam zamiar kupić jeszcze tę nową płytę i wtedy zobaczę... Teraz poznałem dużo nowych (albo i starych) zespołów nawet chyba lepszych na dłuższą metę od LP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:37, Clawpek napisał:

> Oglądam w TV reklamę transformers, a tam What I''ve Done :D

Ale jesteś szybki..._-_


Ja tam 24/h telewizji nie oglądam ;)
Swoją drogą polecam Ci zespół o nazwie Adema, całkiem podobny do LP. Niestety na najnowszej płycie (Planets) jest nowy, moim zdaniem gorszy, wokal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 12:28, Bodasz napisał:

Swoją drogą polecam Ci zespół o nazwie Adema, całkiem podobny do LP.


Ooo Adema, też fajny zespół, niezłe piosenki ma: Barricades In Time, Do You Hear Me, Way You Like It, Tornado... Też polecam ale znowu taki podobny do LP to ten zespół nie jest :) Już bardziej P.O.D i Limb Bizkit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 14:27, jakoktochce napisał:

Ooo Adema, też fajny zespół, niezłe piosenki ma: Barricades In Time, Do You Hear Me, Way You
Like It, Tornado... Też polecam ale znowu taki podobny do LP to ten zespół nie jest :) Już
bardziej P.O.D i Limb Bizkit :)



Jak dla mnie to Adema jest bardziej podobna do LP niż Limp Bizkit. Nawet kawałek Giving In (genialny swoją drogą) jest nagrany wraz z LP, a w klipie Way You Like It są chłopaki z LP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem krotko po 5 latach sluchania na okraglo tego samego zespolu i znudzeniu sie juz(???) nowa plyta postanowilem odkurzyc moj zbior plyt z muza jaki mam. I szczerze mowiac jakos wrocilem z wielka radoscia do LP. Bo ich muzyka mimo tego co napisalem poprzednio sie nigdy nie znudzi. Mozna sluchac ich na okraglo. Dlaczego tak jest nie mam pojecia. Wiem tylko jedno. Nastepna plyta powstanie za 2 lub 3 lata(czyli baaardzo dlugo:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, muzyka LP ma coś w sobie :D
Najlepiej że LP zacząłem słuchać dzięki... mamie ^^ WPadł kiedyś kuzyn do mnie i kupił sobie kasetę (tak, kiedyś się ich używało ;) Hybrid Theory. Posłuchałem trochę i nawet nawet. Potem jak kupiłem sobie jakąś gierkę za kasę z urodzin i jeszcze trochę mi jej zostało szwendałem się myśląc co kupić. I nagle mama pokazuje mi tą kasetę Hybrid Theory w jakimś sklepie i pyta się czy to nie t co sobie kuzyn kupił. Faktycznie to była ta, postanowiłem kupić i od tego czasu jestem fanem LP ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się może ktoś gdzie można ( o ile można) nabyć jakąś płytę z ich teledyskami? Bo jakoś jeszcze nigdy takiej nie widziałem, a chyba jest, co? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 08:46, micaa napisał:



już w czwartek, 23 sierpnia, tylko u nas będziecie mogli zobaczyć najnowszy klip zespołu, nakręcony do utworu "Bleed It Out" ale maja newsy, ten teledysk jest od 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować