Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2010 o 13:26, Jakli napisał:


Czyżbyś się zgadał z Mikiem i spółką i nie możesz powiedzieć więcej ;P?


Nie ma nawet o czym pisać. Nie mamy żadnych informacji o utworze. Nie wiemy czy utwór pochodzi z nowej płyty, czy został napisany specjalnie dla gry. Sam nawet nie wiem czy go usłyszę, ponieważ nie posiadam Iphone. Mam nadzieje, że utwór w krótkim czasie po ukazaniu się gry, będzie do obsłuchania na Youtube etc. Zostaje nam czekać do ukazania się gry=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 13:33, shinoda napisał:

>
> Czyżbyś się zgadał z Mikiem i spółką i nie możesz powiedzieć więcej ;P?

Nie ma nawet o czym pisać. Nie mamy żadnych informacji o utworze. Nie wiemy czy utwór
pochodzi z nowej płyty, czy został napisany specjalnie dla gry. Sam nawet nie wiem czy
go usłyszę, ponieważ nie posiadam Iphone. Mam nadzieje, że utwór w krótkim czasie po
ukazaniu się gry, będzie do obsłuchania na Youtube etc. Zostaje nam czekać do ukazania
się gry=)


Zaraz, bo mi chybą umknęło ;P. Czyżbyś należał do Undergroundu LP? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 13:37, shinoda napisał:

>> Zaraz, bo mi chybą umknęło ;P. Czyżbyś należał do Undergroundu LP? ;P
>

Niestety nie.


Hyym to znasz Linkin Park osobiście ;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 13:48, shinoda napisał:

>> Hyym to znasz Linkin Park osobiście ;D?
>

Nie rozumiem. O co ci chodzi?


Nie no, bo jak pisałeś o tej grze, to tak zrozumiałem jakbyś dostał jej demo od kogoś wyżej (to jest Linkin Park lub fan club) i dlatego nie możesz nic mówić... No nie ważne ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Nie no, bo jak pisałeś o tej grze, to tak zrozumiałem jakbyś dostał jej demo od kogoś

Dnia 09.01.2010 o 13:57, Jakli napisał:

wyżej (to jest Linkin Park lub fan club) i dlatego nie możesz nic mówić... No nie ważne
;P.


To są fragmenty z bloga Mike. Skopiowałem z lpzion.org...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 13:59, shinoda napisał:

>>Nie no, bo jak pisałeś o tej grze, to tak zrozumiałem jakbyś dostał jej demo
od kogoś
> wyżej (to jest Linkin Park lub fan club) i dlatego nie możesz nic mówić... No nie
ważne
> ;P.

To są fragmenty z bloga Mike. Skopiowałem z lpzion.org...


aaaa ;P. To sory ;P. Zwracam honor (chociaż brakiem zacytowania mnie zmyliłeś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2010 o 13:59, shinoda napisał:

To są fragmenty z bloga Mike. Skopiowałem z lpzion.org...


No to owacje na stojąco dla twe osobowości... Klask, klask, klask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> aaaa ;P. To sory ;P. Zwracam honor (chociaż brakiem zacytowania mnie zmyliłeś).
>

My bad. Zapomniałem zacytować, oraz podać źródła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 20:31, shinoda napisał:

K**** stało sie! Nowa piosenka LP ukazała sie!

Linkin Park - Not Alone

http://www.youtube.com/watch?v=6nC9euWw0C8

Pierwsze wrażenie - shit. Drugie zresztą niewiele lepsze. Ta piosenka to zwykły pop z ckliwym wokalem Chestera i jeszcze ckliwszą melodyjką. Jeśli nowa płyta będzie podobna do tego utworu to za nią z góry podziękuję. Mam nadzieję, że tak nie będzie, bo szkoda żeby taki fajny zespół tak szybko się stoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Pierwsze wrażenie - shit. Drugie zresztą niewiele lepsze. Ta piosenka to zwykły pop z

Dnia 19.01.2010 o 21:05, fighting_falcon napisał:

ckliwym wokalem Chestera i jeszcze ckliwszą melodyjką. Jeśli nowa płyta będzie podobna
do tego utworu to za nią z góry podziękuję. Mam nadzieję, że tak nie będzie, bo szkoda
żeby taki fajny zespół tak szybko się stoczył.


A ty napisałbyś piosenkę dla ofiar na Haiti w stylu Faint, albo From the Inside?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 21:09, shinoda napisał:

>> Pierwsze wrażenie - shit. Drugie zresztą niewiele lepsze. Ta piosenka to zwykły
pop z
> ckliwym wokalem Chestera i jeszcze ckliwszą melodyjką. Jeśli nowa płyta będzie podobna

> do tego utworu to za nią z góry podziękuję. Mam nadzieję, że tak nie będzie, bo
szkoda
> żeby taki fajny zespół tak szybko się stoczył.

A ty napisałbyś piosenkę dla ofiar na Haiti w stylu Faint, albo From the Inside?

Shinoda, dobrze wiesz, że nie o to chodzi. Linkin Park w dzisiejszym wydaniu jest to marna komercha. Uwielbiam tę grupę i lubię się tu wypowiadać, ale nie oszukujmy się zatracili swój styl kosztem czystego rocka, a potem popu. Gdyby pozostali przy starej koncepcji to czemu mieliby nie napisać piosenki właśnie o Haiti w wariacjach ostrych?
Chociaż piosenka nie najgorsza w efekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 21:09, shinoda napisał:

A ty napisałbyś piosenkę dla ofiar na Haiti w stylu Faint, albo From the Inside?

A dlaczego nie? Czy swoje ubolewanie nad tragedią tamtych ludzi można wyrażać tylko przez nagrywanie takich delikatnych pioseneczek? Czy np. Slayer jeśliby mu się zechciało też napisać jakiegoś songa ku pamięci tych osób też nagrałby coś łagodnego, odbiegającego od ich stylu, aby dobrze się wpisać w sytuację? Nie i moim zdaniem LP niezależnie w jakich okolicznościach piszą utwory powinni je tworzyć w swoim stylu. Poza tym pisanie tak jak się chce, a nie tak jak trzeba bo wszyscy tak robią, bo tak wypada, jest znacznie bardziej szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Shinoda, dobrze wiesz, że nie o to chodzi. Linkin Park w dzisiejszym wydaniu jest to

Dnia 19.01.2010 o 21:18, Jakli napisał:

marna komercha. Uwielbiam tę grupę i lubię się tu wypowiadać, ale nie oszukujmy się zatracili
swój styl kosztem czystego rocka, a potem popu.


Komercha, komercha, komercha. Widać ja jestem inny, bo nie uważam, że są komercyjni. Bo zmienili styl? Pewnie niby dla pieniędzy. Temat był już poruszany z milion razy, niestety musze być jakoś niereformowalny, bo żadne argumenty mnie nie przekonały do zmiany do zmiany zdania...

Uznam, że są komercyjni jesli zobacze na MTV serial "Z życia LP" albo gumy do żucia z Linkin Park.

>>Gdyby pozostali przy starej koncepcji

Dnia 19.01.2010 o 21:18, Jakli napisał:

to czemu mieliby nie napisać piosenki właśnie o Haiti w wariacjach ostrych?
Chociaż piosenka nie najgorsza w efekcie.


Nie wyobrażam tego sobie. Piosenka średnio mi sie podoba, bardziej w stylu Dead by Sunrise, ale doskonale pasuje do tragedii jaka wydarzyła sie na Haiti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Nie i moim zdaniem LP niezależnie w jakich

Dnia 19.01.2010 o 21:29, fighting_falcon napisał:

okolicznościach piszą utwory powinni je tworzyć w swoim stylu. Poza tym pisanie tak jak
się chce, a nie tak jak trzeba bo wszyscy tak robią, bo tak wypada, jest znacznie bardziej
szczere.



Przecież Not Alone, jest w stylu LP. Na Minutes to Midnight mieliśmy podobnie brzmiące The Little Things Give You Away czy Shadow of the Day. Zresztą skąd pewność, że napisali ją jako ballade, bo wszyscy tak zrobili(nie przesłuchałem tej plyty, może ją ściągnę, bo co łaska jest), może po prostu taką mieli wizje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2010 o 21:32, shinoda napisał:

Komercha, komercha, komercha. Widać ja jestem inny, bo nie uważam, że są komercyjni.
Bo zmienili styl? Pewnie niby dla pieniędzy. Temat był już poruszany z milion razy, niestety
musze być jakoś niereformowalny, bo żadne argumenty mnie nie przekonały do zmiany do
zmiany zdania...

Nie no bycie the biggest fanem na forum zobowiązuje, ale zmieniając styl dla wielu zatracili to na czym się wypromowali. Ostry kawałek plus ostry Chester plus rap Mike''a. Ich ideą było być grupą rockową, ale w tym nie będą nigdy najlepsi. Gdy tworzyli nu-metal, rapcore (odpowiednio Meteora i Hybrid Theory oczywiście wydane w odwrotnej kolejności) mieli za sobą rzeszę fanów, gdy stali się jak połowa grup rockowych, nie byli wstanie wprowadzić niczego nowego, a piosenki są słuchane tylko dlatego, że są z spod Linkinowskich skrzydeł. Nie mówię, że to złe, bo niektóre kawałki czysto rockowe są na prawdę niezłe (Bleed it out i What Ive Done lubie), ale zaprzestając tworzyć coś co było ich odwieczną marką smuci. Stąd mam nadzieje, że pogłoski o tym, że nowa płyta ma być w starych klimatach, to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 21:33, Jakli napisał:

Niestety falcon, ale od MtM bardziej są piosenki takie jak ta dla ofiar z Haiti niż ta
z okresu nu-metalu i rapcoru.

Wiem, tyle że ta nowa piosenka odbiega właśnie nawet od tych z MtM, jest jak czekoladowe jajko, słodka i pusta w środka, po prostu jest mdła. Na MtM przeciwnie, ballady miały w sobie to coś, była w nich jakaś głębia, słucha się ich z przyjemnością. Bo ja bardzo lubię takie powolne, spokojne utwory, pod warunkiem że nie są przesłodzone i coś ze sobą niosą. Takie były właśnie te balladki z MtM, której to płyty wcale nie mam za komercyjną. Natomiast ta nowa piosenka nie ma w sobie nic,to zwykły popowy utwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować