Zaloguj się, aby obserwować  
Backside

Age of Empires III

387 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2005 o 16:10, Bart_GT napisał:

> E tam, ja i tak na razie zostane przy ATi;).

Kwestia gustu :D


Licze na to, ze teraz ATi osiagne przewage nad nVidia, jesli sie myle... to sam nie wiem na czym bede opieral swoj przyszly komputer :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem za ATI, jednak od dłuższego czasu to ATI cały czas goni nVidię...

VS i PS 3.0 - ATI wciąż nie ma...

SLI - mam w d*** ten wynalazek bo jest dla mnie tylko ciekawostką technologiczną i tyle. Ale ATI wprowadziła CrossFire dużo później...

To nVidia jest liderem póki co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakich poziomach trudności gracie w demie?
Grał ktoś na Expert?
Bo ja na początku grałem na Easy, potem czasem na Moderate, a teraz mając już dobrane karty z Home City caly czas gram na Hard. Ale sobię sprónuję na Wxpert, żeby zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 21:06, Bart_GT napisał:

Grał ktoś na Expert?


Ja, strasznie trudne, chociaż AI komputera jest na tyle słabe, że pozwala sobie na grę schematycznie - dlatego po odkryciu pewnych sposobów i opanowaniu do perfekcji szybki rozwój można wygrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 19:59, Vilmar napisał:

> Grał ktoś na Expert?

Ja, strasznie trudne, chociaż AI komputera jest na tyle słabe, że pozwala sobie na grę schematycznie
- dlatego po odkryciu pewnych sposobów i opanowaniu do perfekcji szybki rozwój można wygrać :)


I o to chodzi w strategii :D Odnajdzie się sposób i się dojdzie do celu. Mało tego ostatnio w RTS''ach, więc to już jest dodatkowy + dla AoE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię kiedy w RTS''ach gra się w taki oto schematyczny sposób:

1. Zbierasz surowce przez określony (z reguły długi) czas.

2. patrz ptk 1 :D

3. Szkolisz niesamowicie full-wypasioną armię.

4. Najezdżasz na słabiutkiego wroga swoją wypas armią i go roznosisz na strzęoy.

N U D A i M O N O T O N I A . . .

Dla tego smaczki w postaci RPG''owych questów, bohaterów, taktyk, urozmaiceń itd. itp. są czymś wyjątkowym w grach RTS i uważam je za ogromne zalety gier RTS. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 20:23, Bart_GT napisał:

Nie lubię kiedy w RTS''ach gra się w taki oto schematyczny sposób:

1. Zbierasz surowce przez określony (z reguły długi)
czas.

2. patrz ptk 1 :D

3. Szkolisz niesamowicie full-wypasioną armię.

4. Najezdżasz na słabiutkiego wroga swoją wypas
armią i go roznosisz na strzęoy.

N U D A i M O N O T O N I A . . .

Dla tego smaczki w postaci RPG''owych questów, bohaterów,
taktyk, urozmaiceń itd. itp. są czymś wyjątkowym w grach RTS i uważam je za ogromne zalety gier RTS. :)


Bardzo dziwnie wymieniłeś te punkty?

Jak weźmiesz w jakiejkolwiek startegii na poziom HARD czy Impossible/Expert etc to już masz złamany schemat ;p.

RPG''owe questy bohaterów już zdąrzyły mnie znudzić w War3, a obecna konkurencja na rynku wręcz nie pozwala na monotonię w grze i z reguły misję są mniej lub bardziej zróżnicowane.

Jeśli chcesz strategii duzego formatu, z prawdziwymi bitwami, fajną historyczną fabułą i brakiem zupełnej monotonii to szczerze polecam American Conquest.

Setki godzina grania w 7 kampanii, scenariusze, skirmish i multi, do 16.000 jednostek, ładna grafika i niesamowity klimat - infromacje znajdziesz na www.cossacks.sztab.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 20:18, Bart_GT napisał:

> > Grał ktoś na Expert?
> > > Ja, strasznie trudne, chociaż AI komputera jest na tyle słabe, że pozwala sobie
na grę schematycznie
> - dlatego po odkryciu pewnych sposobów i opanowaniu do perfekcji szybki rozwój można wygrać :)


I o to chodzi w strategii :D Odnajdzie się sposób i się dojdzie do celu. Mało tego ostatnio w RTS''ach, więc to już jest
dodatkowy + dla AoE :D


Ja nie przepadam za grą na czas - zdecydowani wolę wyrafinową taktykę i "epickie" bitwy.

Na hardzie udało mi się w miarę sprawnie wygrać, jeśli bym dłużej poćwiczył doszedłbym do Experta, ale kto dziś ma na to czas :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 21:13, Backside napisał:

Ja nie przepadam za grą na czas - zdecydowani wolę
wyrafinową taktykę i "epickie" bitwy.

Na hardzie udało mi się w miarę sprawnie wygrać, jeśli bym dłużej poćwiczył doszedłbym
do Experta, ale kto dziś ma na to czas :].



No dokładnie :D

Co do American Conquest to mam nawet pełną wersję z Clicka, ale jeszcze ne zainstalowałem nawet, bo jakoś czasu rak dużo nie ma :/
Ale ponoć na silniczku "Cossaków" i cos w stylu Kozaków, a w tą grę już oczywiście grałem - również niesamowita i fajna gra. Kozacy mają do 16.000 jednostek ? Bo już nie pamietam ;D Eeeeh, ten oldschool :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 21:39, Bart_GT napisał:

Co do American Conquest to mam nawet pełną wersję z Clicka, ale jeszcze ne zainstalowałem nawet,
bo jakoś czasu rak dużo nie ma :/
Ale ponoć na silniczku "Cossaków" i cos w stylu Kozaków, a w tą grę już oczywiście grałem
- również niesamowita i fajna gra. Kozacy mają do 16.000 jednostek ? Bo już nie pamietam ;D Eeeeh, ten >oldschool :P


Kozacy mają do 8.000 i nie wiem dlaczego, ale wydają mi się znacznie słąbsi od AC :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 16:59, BajteK_ napisał:

Licze na to, ze teraz ATi osiagne
przewage nad nVidia, jesli sie myle... to sam nie wiem na czym bede opieral swoj przyszly komputer :).


Raczej nie sadze... ATI ciagle przegrywa z nVidia niestety... (sam mam karte od ATI - Radeon 9800XT z Asusa) i jesli kiedys bede mial kase na nowa karte graficzna to na pewno nie kupie jej od ATI... Nie dosc, ze sa juz technicznie sto lat za murzynami to jeszcze okres gwarancji zostal skrocony... zenada po prostu... na moje nieszczescie nVidia gora...

P.S. Dlaczego nie ma jeszcze AoE III u nas? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 11:13, kamilimaciek1 napisał:

MAM WAŻNE PYTANIE CZY AGE OF EMPIRES 3 CHODZI TYLKO NA WINDOWSIE XPPPPPPP ???


Właśnie, bo też cos takiego słyszałem :/ To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie do CDP kiedy gra będzie do kupienia na terenie Rzeczpospolitej. Nie pytam o konkretną cene ale o to czy będzie przed świętami i czy nie będzie takich problemów jak z niejakimi Piratami z Karaibów, które jak wiemy dopadł huragan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 16:01, Mike27 napisał:

Mam jedno pytanie do CDP kiedy gra będzie do kupienia na terenie Rzeczpospolitej. Nie pytam o konkretną cene ale o to czy
będzie przed świętami i czy nie będzie takich problemów jak z niejakimi Piratami z Karaibów, które jak wiemy dopadł huragan.



Gra będzie napewno wydana w Polsce przed Świętami. Wydawca zarzeka się, że nawet 1 grudnia wyda grę.
Ale myślę, że wyda ją jakoś tak w pierwszym tygodniu grudnia. Będzie kosztować pewnie 129,00 zł.
I wątpię, żeby były z nią problemy :)

Pozdr :)

P.S. Ludzie, wie ktoś może ile będzie wPLN dodanych do Age of''a ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 17:11, Bart_GT napisał:

Zawsze byłem za ATI, jednak od dłuższego czasu to ATI cały czas goni nVidię...

VS i PS 3.0 - ATI wciąż nie ma...

SLI -
mam w d*** ten wynalazek bo jest dla mnie tylko ciekawostką technologiczną i tyle. Ale ATI wprowadziła CrossFire dużo później...

To
nVidia jest liderem póki co....



Ati- 3.0 w nowej serii 1k ;) więc już ma ;0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować