Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Różowa PlayStation 2 w Wielkiej Brytanii

49 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2006 o 11:41, Gibon91 napisał:

wiecie może czy PS3 wypuszczą różowe?


Na początku napewno nie- będą dostępne jedynie 3 wersje, wszystkie w stonowanych kolarach. Ta różowa PS2 to w sumie nic dziwnego. Różowa, pastelowa wersja w Japonii jest już dostępna od chyba 2 lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a znacie Motorolę V3? popularnego razora? a więc wiecie chyba, że w UK wypuszczono wersję PINK (dokładnie taki sam kolor jak wspomniane PS2) jako limited edition, i telefon właśnie w tym kolorze świetnie się sprzredawał! a cena tej wersji kolorystycznej na aukcjach internetowych była średnio 15-20 % wyższa! (w obiegu wtórnym oczywiście);

swoją drogą na naszym allegro tez mozna bylo to zauważyć :D

no i co wy na to? angole kupią i jeszcze zabraknie wersji w tym kolorze! :P

a co do reszty europy - to raczej nie odniesie większego sukcesu. choć, kto wie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

różowy nie tylko dla babek ten kolor w tym roku jest "trendy":P choćby w rowerach extremalnych najlepszych producentów :) tylko że po jakimś miechu ja bym to schował żeby lipy sobie nie robić:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee, narzekacie. specjalnie jest różowe, bo to będzie krótka seria. za kilka lat taka konsol bedzie dużo wartym unikatem, a ci którzy mieli najzwyklejszą czarną wersję bedą posiadaczom tej zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie dziwi wypuszczenie przez Sony na rynek PS2 w kolorze różowym. Po prostu przed premierą PS3 Sony chce jeszcze sprzedać jak najwięcej sztuk PS2. Jak wiadomo, zdecydowana większość graczy jest płci męskiej, zatem Sony, chcąc zwiększyć sprzedasz konsol, ma zamiar podbić serca pań różową peesdwójką. Już teraz pozostaje tylko kwestią czasu pojawienie się na rynku różowych Eye Toy''i i inych zabawek przeznaczonych głównie dla małych dziewczynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zrobił błędu, bo to jest właśnie wdług tych nieoficjalnych informacji, w sensie, że mieli dług wobec tych informacji <rotfl> (brakuje mi tutaj emotek :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować