Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką – wykaż się wiedzą i zgarnij nagrody od BenQ!

392 postów w tym temacie

Narzekacie na kosmiczną trudnośc niektórych pytań. Moge się zgodzić, należa do najtrudniejszych jakie widziałem. Ale z drugiej strony konkurs ma wyłonić najlepszych a jak widać sa tacy, którzy znają odpowiedzi na wszystkie pytania. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 20:17, HumanGhost napisał:

Narzekacie na kosmiczną trudnośc niektórych pytań. Moge się zgodzić, należa do najtrudniejszych
jakie widziałem. Ale z drugiej strony konkurs ma wyłonić najlepszych a jak widać sa tacy, którzy
znają odpowiedzi na wszystkie pytania. :-)


Nie, żebym specjalnie narzekał... ale gdyby nagrody były nieco lepsze... ;) Tak troszkę... Może...? :)

IMO najlepszą nagrodą do zdobycia jest obiecany przez Destro dyplom (choć mi już przepadł po pierwszej partii, błąd w CMR)... Aczkolwiek, ośmielę się wątpić, czy ktokolwiek go zdobędzie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 19:16, Monastor napisał:

Z jakiej gry pochodzi fragment screena... albo z którego roku jest ta gra


Rotfl :DDDDDDDDDDDDDD mocne, ale mniejmy nadzieję że tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsze nagrody? Na przykład jakie? Nagrody za pierwszepięć miejsc wydają się dla mnei atrakcyjne. Dalsze też niczego sobie. Mam wrażenie, że CD Projekt za bardzo rozpuścił ludzi. Niedługo jak w konkursie nie będzie do wygrania komputer za 10 tysięcy albo samochód to nikt nie będzie chciał brać udzialu.
Mało Wam, ze co tydzień prawie sa konkursy z nagrodami? Przeciez nikt nikogo nie zmusza do brania udziału. Nie podobaja sie nagrody to niech ktoś nie bierze udziału. Proste. Niestety natura Polaków jest taka jaka jest - wziąc udział ale ponarzekac trzeba. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 13:12, HumanGhost napisał:

Lepsze nagrody? Na przykład jakie? Nagrody za pierwszepięć miejsc wydają się dla mnei atrakcyjne.
Dalsze też niczego sobie. Mam wrażenie, że CD Projekt za bardzo rozpuścił ludzi. Niedługo jak
w konkursie nie będzie do wygrania komputer za 10 tysięcy albo samochód to nikt nie będzie
chciał brać udzialu.
Mało Wam, ze co tydzień prawie sa konkursy z nagrodami? Przeciez nikt nikogo nie zmusza do
brania udziału. Nie podobaja sie nagrody to niech ktoś nie bierze udziału. Proste. Niestety
natura Polaków jest taka jaka jest - wziąc udział ale ponarzekac trzeba. ;-)


Przepraszam, Papciu Gargamelu ;) !
Chodziło mi o to, że jak na niezwykle wyśrubowany poziom trudności tego konkursu (chyba nie pomylę się mówiąc, że to najtrudniejszy z dotychczasowych, a przecież dotychczas były tylko 3 zestawy pytań), to nagrody mogłyby być ciut lepsze! Nie twierdzę, że te są złe; przyznaję Ci rację, pierwsze pięć jest jak najbardziej w porządku, sam bych chciał je zdobyć ;D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 13:15, MonkOfWar napisał:

Przepraszam, Papciu Gargamelu ;) !


Nic się nie stało Mądralo. ;-)
Nie ma chyba spisanej gdzies zasady, ze jak trudny konkurs to nagrody musza być "wyjechane w kosmos". Poza tym dla sporej części forumowiczów nagrody jak widać wydaja sie bardzo atrakcyjne skoro w każdym wątku jest tyle postów o konkursie. Widać komuś zależy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 13:18, HumanGhost napisał:

Nic się nie stało Mądralo. ;-)
Nie ma chyba spisanej gdzies zasady, ze jak trudny konkurs to nagrody musza być "wyjechane
w kosmos". Poza tym dla sporej części forumowiczów nagrody jak widać wydaja sie bardzo atrakcyjne
skoro w każdym wątku jest tyle postów o konkursie. Widać komuś zależy. :-)


Ano, nawet swego czasu przymuliło Gram.pl od tego zainteresowania :) !
Przed chwilą obejrzałem sobie nagrody (znaczy: klawiaturę i myszkę)-bardzo fajne :D ! Idealnie pasowałyby na miejsce moich standardowych, prostych Produktów Marki Samsung :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP powinno zrobić po każdym dniu tabelę z punktami, bo ja np. nie pamietam jakie dąłem odpowiedzi 1 dnia i nie wiem czy mam punkty. A taka tabelka by ułatwiła zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo w odpowiedziach na pytania z drugiego dnia są inne pytania niż były wtedy. Co jest ? 8-/ Było m.in. pytanie o to z jakiego samochodu z Colin McRae Rally 04 jest odgłos silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 15:51, Misiek690 napisał:

Dziwne, bo w odpowiedziach na pytania z drugiego dnia są inne pytania niż były wtedy. Co jest
? 8-/ Było m.in. pytanie o to z jakiego samochodu z Colin McRae Rally 04 jest odgłos silnika.


Bo pytania zostały powtórzone gdyż był błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 15:51, Misiek690 napisał:

Dziwne, bo w odpowiedziach na pytania z drugiego dnia są inne pytania niż były wtedy.


linki do plików nie działały, a pliki które odtwarzały się ze strony były otagowane poprawnymi odpowiedziami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować