Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką – wykaż się wiedzą i zgarnij nagrody od BenQ!

392 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2006 o 18:06, Moras1990 napisał:

Ale to będą te same pytania ?? Czy nowe?? :>

Toż wiadomo, że nowe :) ! Jaki sens miałoby powtarzanie tych, wokół których tyle było zamieszania :> . Choć fakt, ciągle pada słowo "powtórka", można się zakręcić ;P !

Konkurs rzeczywiście trudny... :)

BTW: Szansa na wymarzony dyplom poszła się paść... Tak jak się domyślałem, przystosowaniem CMRa nie zajmowałoby się samo Codemasters-można było to wywnioskować z treści pytania... Przeszukałem wiele stron poświęconych tej grze, ale nigdzie nie wspominano, że zajmuje się tym kto inny... I nic nie wygooglowałem :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ;)

Po tej małej, niewinnej, wcale przez Was nie zauważonej (:P) wpadce nie damy Wam długo czekać na nowe pytanka.

Pracujemy nad tym, aby pytania pojawiły się już dzisiaj, jeśli się nie uda, na pewno damy znać jak najszybciej, abyście spokojnie mogli zająć się czymś (mniej) pożytecznym ;>

j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 18:11, Soleila napisał:

Pracujemy nad tym, aby pytania pojawiły się już dzisiaj, jeśli się nie uda, na pewno damy znać
jak najszybciej, abyście spokojnie mogli zająć się czymś (mniej) pożytecznym ;>


czyli jakby dzisiaj nie było pytań to w takim przypadku jutro by było 6 pytań na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 18:11, MonkOfWar napisał:

BTW: Szansa na wymarzony dyplom poszła się paść... Tak jak się domyślałem, przystosowaniem
CMRa nie zajmowałoby się samo Codemasters-można było to wywnioskować z treści pytania... Przeszukałem
wiele stron poświęconych tej grze, ale nigdzie nie wspominano, że zajmuje się tym kto inny...
I nic nie wygooglowałem :( .

Dokladnie. Spedzilem nad tym pytaniem najwiecej czasu, mam nawet pudelko od tej gry i nie ma tam ani slowa o jakiejs innej firmie. Trudno, byli lepsi od nas :-)
Swoja droga, niby wyksztalcenie wyzsze etc, ale latwowierny jestem nadal. Od razu uwierzylem, ze te odpowiedzi z tagow na pewno sa dobre :-) a sam wczesniej bylem niemal pewien swojej (innej) odpowiedzi na pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 18:16, Soleila napisał:

Pssst.. Mnie tu wcale nie było :)

Kogo? ;) ;P

Czekamy na pytania... oby mniej hardkorowe (może bardziej z mojej dziedziny ^^ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


pytanka z tury nazwijmy ja powtorkowej beda jeszcze dzisiaj, wlasnie nad nimi pracujemy,
oczywiscie zupelnie nowe :)

wpadka sroga, przepraszamy.

cos pozytecznego.....hmmm, zaliczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 18:19, Tuddrussel napisał:


pytanka z tury nazwijmy ja powtorkowej beda jeszcze dzisiaj, wlasnie nad nimi pracujemy,
oczywiscie zupelnie nowe :)

wpadka sroga, przepraszamy.

cos pozytecznego.....hmmm, zaliczone?



Siadaj. Dwója.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 18:19, Tuddrussel napisał:

pytanka z tury nazwijmy ja powtorkowej beda jeszcze dzisiaj, wlasnie nad nimi pracujemy,
oczywiscie zupelnie nowe :)
wpadka sroga, przepraszamy.
cos pozytecznego.....hmmm, zaliczone?

Ale o co chodzi ? Dlaczego powtarzacie pytnia ? to był prosty test przecież... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 18:19, Tuddrussel napisał:


pytanka z tury nazwijmy ja powtorkowej beda jeszcze dzisiaj, wlasnie nad nimi pracujemy,
oczywiscie zupelnie nowe :)

wpadka sroga, przepraszamy.

cos pozytecznego.....hmmm, zaliczone?



Jeszcze muszę coś dodać , bo nie wytrzymam :P:

PS: To najniższa ocena z możliwych (żeby nie było) Wiem, że w DZISIEJSZYCH czasach są już jedynki.. ale staram się wczuć w realia Twoich szkolnych, zamierzchłych już lat.. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 18:21, Evil Khan napisał:

Ale o co chodzi ? Dlaczego powtarzacie pytnia ? to był prosty test przecież... ??


Przeczytaj pare komentarzy w góre :P A teścik był baaardzo prosty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować