Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką – wykaż się wiedzą i zgarnij nagrody od BenQ!

392 postów w tym temacie

Ciekawe kiedy będą powtórzone pytania... Wczoraj o dziwo nie poszło mi aż tak źle... chociaż to z colinem było podchwytliwe... wyłożyłem się na nim... dobrze, że tylko na nim ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-P znów zachowało się OK. :) Sprawiedliwości stało się zadość i znów zwyciężyło dobro. ;) Czekamy na powtórkę drugiej serii pytań. I nie przejmujcie się, błąd może się zdarzyć nawet najlepszym! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:44, Monastor napisał:

Ciekawe kiedy będą powtórzone pytania... Wczoraj o dziwo nie poszło mi aż tak źle... chociaż
to z colinem było podchwytliwe... wyłożyłem się na nim... dobrze, że tylko na nim ;]

mi wczoraj tez dobrze poszło zebrałem 2 punkty ale mam nadzieje że jeszcze dziś powtórzą pytania z drugiego dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wszystko skończyło się OK. CDP naprawi swoje błędy. Więc tematu jak dla mnie nie było... Tylko szkoda, że nie zdążyłem odgryźć się takiemu jednemu w tym zamkniętym temacie;>, bo jak już wszystko napisałem i wysłałem to okazało się, że temat zamknięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:46, Filip92 napisał:

No to prawda, tylko mam nadzieje ze pytania będą łatwiejsze i mądre.... :)

Będzie pytanie o gothic... Jak nazywała się ulubiona cukiernia drugiego męża babci aktora, który omal nie zagrał bezimiennego w norweskiej wersji Gothic 2... albo... Wymień aktorki, które nie podkładały głosu do gry Gothic 2 Noc Kruka
^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie dwa punkty w kieszeni...

Tylko czekać na powtórkę. Dźwięki mogą być, w końcu to konkurs w którym trzeba się wykazać nie tylko sprytem w używaniu Google''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:50, Monastor napisał:

> No to prawda, tylko mam nadzieje ze pytania będą łatwiejsze i mądre.... :)
Będzie pytanie o gothic... Jak nazywała się ulubiona cukiernia drugiego męża babci aktora,
który omal nie zagrał bezimiennego w norweskiej wersji Gothic 2... albo... Wymień aktorki,
które nie podkładały głosu do gry Gothic 2 Noc Kruka
^^

jak będzie jakieś pytanie o Gothic to na 200% bede miał dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:52, Isar napisał:

> > No to prawda, tylko mam nadzieje ze pytania będą łatwiejsze i mądre.... :)
> Będzie pytanie o gothic... Jak nazywała się ulubiona cukiernia drugiego męża babci aktora,

> który omal nie zagrał bezimiennego w norweskiej wersji Gothic 2... albo... Wymień aktorki,

> które nie podkładały głosu do gry Gothic 2 Noc Kruka
> ^^
jak będzie jakieś pytanie o Gothic to na 200% bede miał dobrze :P


To odpowiedz na powyższe dwa ;P
Najbardziej bolałaby mnie porażka w pytaniu o Gothic, MM lub HoMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, godzine mnie nie bylo (podroz z pracy do domu) i widze, ze niezly balagan mnie ominal. Pierwsza reakcja - pytania naprawde zabojcze a z tymi tagami ID3 to juz przegiecie :P
Kiedy mozna sie spodziewac powtorzonych pytan ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:52, pimpor napisał:

No więc dzisiejsze się nikomu nie liczą tak?? A co do wczorajszych to mam 2 dobrze:P Ciekawe
kiedy będą nowe pytania??:P

nie liczą się dzisiejsze pytania (chyba) a co do wczorajszych tez zdobyłem 2 pkt. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:56, Klimos napisał:

Heh, godzine mnie nie bylo (podroz z pracy do domu) i widze, ze niezly balagan mnie ominal.
Pierwsza reakcja - pytania naprawde zabojcze a z tymi tagami ID3 to juz przegiecie :P
Kiedy mozna sie spodziewac powtorzonych pytan ??

nieiadomo ale ja myśle że jeszzce dziś moze wieczorem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze... właśnie wszedłem, zobaczyłem (odsłuchałem) pytania i zauważyłem, że Komentarze są zablokowane. Nieco żem się zdziwił, ale cóż... już rozumiem całe zagadnienie :) !

Każdemu może się wpadka zdarzyć, czyż nie? Teraz tylko czekam na "kolejne dzisiejsze pytania" :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 18:00, Filip92 napisał:

Jednak CDP jest super, Oni zawsze znajdą na cos rozwiazanie

Ty to masz dopiero zmienne zdanie. Na początku wyzywasz ich od oszustów, a później wysyłasz pod niebiosa :) Ale i tak pytania były pokręcone chociaż nie ultra trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować