Zaloguj się, aby obserwować  
Danio012

czy to koniec histori Warcrafta III

54 postów w tym temacie

Chciał bym was zapytać czy przeszliście WarcraftaIII The Frozen Trone jeżeli tak czy to kioniec tej historii po tym jak Artash zasiada na Tronie Mrozu czy też będzie kontynuacja w której Ktoś zabije Arthasa. Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już pare tematów o tej grze.Moim zdaniem będzie kontynuacja.1-gracze by nie dali spokoju Blizzardowi.poza tym to niezły biznes.2-no właśnie skoro uratował Króla Lisza to trzeba go zabić:).No i jeszcze jest Khil-jaden czy jak się to pisze:).On przecież chciał aby Illidan go pokonał także może wyśle kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:43, Danio012 napisał:

Chciał bym was zapytać czy przeszliście WarcraftaIII The Frozen Trone jeżeli tak czy to kioniec
tej historii po tym jak Artash zasiada na Tronie Mrozu czy też będzie kontynuacja w której
Ktoś zabije Arthasa. Piszcie


na początku zle napisałeś Arthas nie Artash.Narazie się nie nastawiałbym na to jest WoW i narazie są robione do niego dodatki... więc kiszka może kiedyś bardzo kiedyś ukaże się kontynuacja a chciałbym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:43, Danio012 napisał:

Chciał bym was zapytać czy przeszliście WarcraftaIII The Frozen Trone jeżeli tak czy to kioniec
tej historii po tym jak Artash zasiada na Tronie Mrozu czy też będzie kontynuacja w której
Ktoś zabije Arthasa. Piszcie


Moim zdaniem nowego Warcrafta już nie będzie. Co najwyżej w Wow pojawi się super quest, w którym można go zabić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdury piszecie :> . Blizzard już poinformował że kontynuuje prace nad pewną grą i że jest to RTS (bodajże na oficjalnej stronie jakis miesiąc temu). Więc spkojnie ja także oczekuję na nowego warcrafta, ale bardziej na bardziej rozbudowany multi (pozdro całe xIMs). Kampania jest bardzo dobra ale tam nie mozna sie nauczyc czegos takiego jak micro czy macro, a szkoda obserwując po nowych graczach- lamach.Sorry jak kogoś obraziłem. Więc poczekamy zobaczymy (może za jakies 4 lata).W tym roku (2006) dodatek do WoWa. Za rok albo dwa Diablo III (mmorpg??), potem nastepny rok dodatek i dopiero w 2010 Warcraft IV. Takie sa moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 17:36, Arthas90 napisał:

Bzdury piszecie :> . Blizzard już poinformował że kontynuuje prace nad pewną grą i że jest
to RTS (bodajże na oficjalnej stronie jakis miesiąc temu). Więc spkojnie ja także oczekuję
na nowego warcrafta....

A może tym Rtsem bedzie Starcraft?
Własnie mam takie przypuszczenie bo starego jak swiat starcrafta trza odmłodzic i zbic nastepna kase co przy takim hicie jest murowane, a Warcraft III i WoW jeszcze pociągną
Moja prognoza to najpierw starcraft potem diablo i jeszcze potem Warcraft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pojawienie Warcraft''a IV to kwestia czasu... Przecież TAKA gra napewno sprzedawałaby się jak ciepłe bułeczki, więc nie sądze, żeby panowie z Blizzard''a przepuścili taką okazję... (a może to tylko moje niepoprawne marzenia??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 21:13, Rafal G napisał:

Myślę, że pojawienie Warcraft''a IV to kwestia czasu... Przecież TAKA gra napewno sprzedawałaby
się jak ciepłe bułeczki, więc nie sądze, żeby panowie z Blizzard''a przepuścili taką okazję...
(a może to tylko moje niepoprawne marzenia??)


Też się zgadzam, podobnie może być z Diablo III. Oba te tytuły sprzedawałyby się jak świeże byłeczki. Ale na razie chyba nic na to nie wskazuje, aby te pozycje ujrzały światło dzienne, ponieważ Blizzard aktualnie cały swój wysiłek kumuluje na World of Warcraft: The Burning Crusade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 21:17, fish13 napisał:

ponieważ Blizzard aktualnie cały swój wysiłek kumuluje na World of Warcraft: The Burning Crusade.


Na chwilę obecną tak... ALe gdy ten tytuł ujrzy światło dzienne... To kto wie?? Może będziemy mogli zacząć odkładać kasę na W4?? Mam szczerą nadzieję, że tak. Byłby to tytuł, który musiałby znaleźć się w mojej kolekcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 21:22, Rafal G napisał:

> ponieważ Blizzard aktualnie cały swój wysiłek kumuluje na World of Warcraft: The Burning
Crusade.
>

Na chwilę obecną tak... ALe gdy ten tytuł ujrzy światło dzienne... To kto wie?? Może będziemy
mogli zacząć odkładać kasę na W4?? Mam szczerą nadzieję, że tak. Byłby to tytuł, który musiałby
znaleźć się w mojej kolekcji:)


Na pewno fajnie by było, ale na razie żadnych przecieków ze strony Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 21:41, fish13 napisał:

A z kąd takie przekonanie??


Warcraft III był bardzo udany. Więc niewiem co dzieli go od sequela. Panowie [i panie:]] z Blizzardu już się pewnie tym zajmują. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 21:13, Rafal G napisał:

Myślę, że pojawienie Warcraft''a IV to kwestia czasu... Przecież TAKA gra napewno sprzedawałaby
się jak ciepłe bułeczki, więc nie sądze, żeby panowie z Blizzard''a przepuścili taką okazję...
(a może to tylko moje niepoprawne marzenia??)

Oni moim zdaniem wolą zbijać kabune na WoW''ie co mnie wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 21:50, skubsa napisał:

Oni moim zdaniem wolą zbijać kabune na WoW''ie co mnie wkurza


Mnie również... Miejmy nadzieję, że wpadną na wielce genialny pomysł, że kasę można zbijać na dwóch grach jednocześnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 21:54, Rafal G napisał:

> Oni moim zdaniem wolą zbijać kabune na WoW''ie co mnie wkurza

Mnie również... Miejmy nadzieję, że wpadną na wielce genialny pomysł, że kasę można zbijać
na dwóch grach jednocześnie:)

Fajnie by było jak by wyszedł warcraft IV tylko jaka fabuła by była??Że niby co??Mają zabić arthasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:43, Danio012 napisał:

Chciał bym was zapytać czy przeszliście WarcraftaIII The Frozen Trone jeżeli tak czy to kioniec
tej historii po tym jak Artash zasiada na Tronie Mrozu czy też będzie kontynuacja w której
Ktoś zabije Arthasa. Piszcie


Kontynuacją fabularną Warcrafta 3 jest World Of Warcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 21:57, Jaca napisał:

> Chciał bym was zapytać czy przeszliście WarcraftaIII The Frozen Trone jeżeli tak czy to
kioniec
> tej historii po tym jak Artash zasiada na Tronie Mrozu czy też będzie kontynuacja w której

> Ktoś zabije Arthasa. Piszcie

Kontynuacją fabularną Warcrafta 3 jest World Of Warcraft.

Ta a co tam sie dzieje???Bo sam niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować