Zaloguj się, aby obserwować  
Danio012

czy to koniec histori Warcrafta III

54 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2006 o 21:56, skubsa napisał:

Fajnie by było jak by wyszedł warcraft IV tylko jaka fabuła by była??Że niby co??Mają zabić
arthasa


No na przykład.... Dodatkowo mógłby się pojawić jakiś nowy wróg... Jakiś dawno zapomniany demon, który w odległych krainach reaktywował swoje armie i szykuje się do uderzenia... Nie jestem dobry w scenariuszach, ale Blizzard napewno ma odpowiednich ludzi, którzy coś mogą wymyślić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:00, Rafal G napisał:

> Fajnie by było jak by wyszedł warcraft IV tylko jaka fabuła by była??Że niby co??Mają
zabić
> arthasa

No na przykład.... Dodatkowo mógłby się pojawić jakiś nowy wróg... Jakiś dawno zapomniany demon,
który w odległych krainach reaktywował swoje armie i szykuje się do uderzenia... Nie jestem
dobry w scenariuszach, ale Blizzard napewno ma odpowiednich ludzi, którzy coś mogą wymyślić;)

No ale teraz chyba arthas ma wielką moc jak sie połączył z królem liszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 21:57, Jaca napisał:

> Chciał bym was zapytać czy przeszliście WarcraftaIII The Frozen Trone jeżeli tak czy to
kioniec
> tej historii po tym jak Artash zasiada na Tronie Mrozu czy też będzie kontynuacja w której

> Ktoś zabije Arthasa. Piszcie

Kontynuacją fabularną Warcrafta 3 jest World Of Warcraft.


Tylko tyle, że Warcraft III był RTS, a World of Warcraft jest MMORPG. To są dwie zupełnie różne gry, stworzone w jednym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:04, fish13 napisał:

> > Chciał bym was zapytać czy przeszliście WarcraftaIII The Frozen Trone jeżeli tak
czy to
> kioniec
> > tej historii po tym jak Artash zasiada na Tronie Mrozu czy też będzie kontynuacja
w której
>
> > Ktoś zabije Arthasa. Piszcie
>
> Kontynuacją fabularną Warcrafta 3 jest World Of Warcraft.

Tylko tyle, że Warcraft III był RTS, a World of Warcraft jest MMORPG. To są dwie zupełnie różne
gry, stworzone w jednym świecie.

Jest RTS i sie z toba zgadzam co do fabuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:03, skubsa napisał:

No ale teraz chyba arthas ma wielką moc jak sie połączył z królem liszem


Więc trzebaby wymyślić pozytywnego bohatera o wielkiej mocy, którego walka finałowa z Arthas''em byłaby.... nie wiem jakby to określić..... Sam rozumiesz:) Jestem pewny, że chłopaki coś wymyślą, nie można zostawić tak urwanej historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:07, Rafal G napisał:

> No ale teraz chyba arthas ma wielką moc jak sie połączył z królem liszem

Więc trzebaby wymyślić pozytywnego bohatera o wielkiej mocy, którego walka finałowa z Arthas''em
byłaby.... nie wiem jakby to określić..... Sam rozumiesz:) Jestem pewny, że chłopaki coś wymyślą,
nie można zostawić tak urwanej historii...

No np.jakiś mega elf by go rozmiutł :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:09, skubsa napisał:

No np.jakiś mega elf by go rozmiutł :p


Nie sądzę, żeby Arthasa ktoś zabił. Raczej tak silny jest tylko on sam, a może się poświęci? Iskierka dobra w sercu? ;) lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:21, Galadin napisał:

> No np.jakiś mega elf by go rozmiutł :p

Nie sądzę, żeby Arthasa ktoś zabił. Raczej tak silny jest tylko on sam, a może się poświęci?
Iskierka dobra w sercu? ;) lol

Ja z kolei nie liczyłbym na tą iskierkę;) A trzeba coś z nim zrobić... Bo jak takiego zostawić na wolności??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:28, fish13 napisał:

Wreszcie my sami stworzymy całą historię Arthasa.


To jest myśl - napisać scenariusz - wysłać do Blizzard''a - i zarżadać za to kasy:D <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:29, Rafal G napisał:

> Wreszcie my sami stworzymy całą historię Arthasa.

To jest myśl - napisać scenariusz - wysłać do Blizzard''a - i zarżadać za to kasy:D <lol>

Oni kasy mają w !@#$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:37, skubsa napisał:

> > Wreszcie my sami stworzymy całą historię Arthasa.
>
> To jest myśl - napisać scenariusz - wysłać do Blizzard''a - i zarżadać za to kasy:D <lol>

Oni kasy mają w !@#$


No właśnie! Ładnie dopracujemy pomysł na 4 część, my się podzielimy pomysłem, a oni niech się podzielą kasą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:23, Rafal G napisał:

Ja z kolei nie liczyłbym na tą iskierkę;) A trzeba coś z nim zrobić... Bo jak takiego zostawić
na wolności??


Zło niszczy zło - może jakiś z tych ważniejszych tytanów czy demonów pozazdrości mocy Arhasowi i go wyzwie? A co tam, czekam na W4 bo będzie napewno - Blizzard nie jest taki okrutny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard ma wydawać dodatki do Wowa co roku; jedyna opcja oprocz BC to Northrend co wiaże z soba Arthasa.
Byłoby to całkiem dobre wyjście; nowy kontynent z zapewnionymi miejscami i do tego Plaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:46, mic02 napisał:

Blizzard ma wydawać dodatki do Wowa co roku; jedyna opcja oprocz BC to Northrend co wiaże z
soba Arthasa.
Byłoby to całkiem dobre wyjście; nowy kontynent z zapewnionymi miejscami i do tego Plaga.


To nie byłoby dobre wyjście;) Nie dla wszystkich;) A wydawanie kolejnych dodatków do jednej gry, bez zainteresowania tworzeniem nowych tytułow... Moim zdaniem to prosta droga do samobójstwa dla Blizzard''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła do Warcrafta IV jeżeli ktos z Blizzardu o tej grze pomyslał, mogła by się wiązać z troche juz przejedzonym, ale jednak dobrym wyborem Plonacego Legionu i ,,ostatecznej walce przeciwko niemu.'''' :P
Na przykłąd śmiesznie by bylo gdybu Król Lisz, (ogromny wrog legionu) zjednoczyl sie z Ilidanem i jego zespołem (nastepnym wrogiem legionu) za pomoca Naaru (pradawnym przeciwnikiem legionu) i stoczyli by bitwe :P
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:49, Rafal G napisał:

> Blizzard ma wydawać dodatki do Wowa co roku; jedyna opcja oprocz BC to Northrend co wiaże
z
> soba Arthasa.
> Byłoby to całkiem dobre wyjście; nowy kontynent z zapewnionymi miejscami i do tego Plaga.


To nie byłoby dobre wyjście;) Nie dla wszystkich;) A wydawanie kolejnych dodatków do jednej
gry, bez zainteresowania tworzeniem nowych tytułow... Moim zdaniem to prosta droga do samobójstwa
dla Blizzard''a...


Nikt nie mow, ze beda robic tylko dodatki do Wowa. Zostaje jeszcze na Diablo III czy World of Starcraft - pol Korei by w niego gralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:53, mic02 napisał:

Nikt nie mow, ze beda robic tylko dodatki do Wowa. Zostaje jeszcze na Diablo III czy World
of Starcraft - pol Korei by w niego gralo.


OK. Ale w takim razie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić czwatą część tradycyjnego Warcrafta. Sam chyba przyznasz, że taka gra musiałaby się dobrze sprzedać. A fabułe napewno jakąś by wymyślili, o to nie mamy się co martwić... Jestem PRZEKONANY, że prędzej czy poźniej doczekamy się kontynuacji. Osobiście mam nadzieję, że bedzie to prędzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje jeszcze kilka pytań: co zostanie z starego dobrego stylu grafiki WarCrafta - zmiana całego była by OGROMNYM błędem - a co się zmieni aby WarCraft IV był bardziej atrakcyjny graficznie? I co się zmieni w stylu rozgrywki? Bo taki sam na pewno nie zostanie... Jakie będą rasy? Plaga? Demony? Alliance? Albo czy zostaną ludzie i nocne elfy? Ja mogę przedstawić dziesiątki przemyśleń :)) I co się stanie z Battle.netem? Najlepszym wyjściem byłoby chyba przekalkowanie z III.Taki WarCraft IV na pewno przebiłby popularnością Diablo III, więc czemu Blizzard miałby go nie zrobić? Bo na pewno fabuła świata WarCrafta nie zostałą ,,zakończona'''', i aż prosi się, aby pokazać/rozwinąć niektore zagadnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Warcraft jest za dobrym RTS''em by z niego rezygnować, więc powstanie napewno, ale kiedy... tego nie wiedzą nawet najstarsi indianie :P

Dla mnie grafika, taka na swój sposób cukierkowa, może zostać. Wprowadzenie dokładniejszych detali, paru efektów graficznych i lepszych animacji i mamy dla mnie genialną grafe :P (dla mnie, żeby nie było).

Chciałbym by został wprowadzony edytor ras :D Gdzie możesz zmieniać np. broń jednostki między 2, a każda z nich ma swoje wady i zalety. To by owiele bardziej urozmaiciło grę w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować