Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień pierwszy

346 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2006 o 20:30, Destro napisał:

pasi? :)

Pewnie... teraz będe oddawał głosy jak będe miał pewność. Mam nadzieję, że te co dzisiaj wysłałem to dobrze. dobra teraz będe musiał wykorzystać niewykorzystywane obszary mego mózgu by odpowiedzieć na wszystkie pytania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dwa pierwsze odpowiedzi znałem :/. Ale trzecie musiałem strzelać. Strasznie trudne!!! Kto dobierał pytania???? :P
Mam nadzieję, że uda mi się wygrać chociaż grę z XKX :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja posta :/
Ale na początku faktycznie mnie rozwaliło :P Patrzyłem na kurczaka, a nie to co za nim :D
Pytania były hardkorowe - ktoś w CDP się postarał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem ciekaw - czy trafi się omnibus, który na wszystkie pytania przez wszystkie dni odpowie poprawnie? ja trochę zmiękłem na tych pytaniach - a za wszystkowiedzącego o grach się uwarzałem (no prawie, nie znam gier konsolowych za bardzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 20:49, Martimat napisał:

a ja jestem ciekaw - czy trafi się omnibus, który na wszystkie pytania przez wszystkie dni
odpowie poprawnie? ja trochę zmiękłem na tych pytaniach - a za wszystkowiedzącego o grach się
uwarzałem (no prawie, nie znam gier konsolowych za bardzo)


No ja za takiego też się uwarzałem i myślałem że pytanka tylko z gier PC będą a tu niespodzianka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 20:52, mikim napisał:

Eh, właśnie się dowiedziałem od Kuky''ego(przez GG), że mam tylko 1 poprawne ;(. Może później
będzie lepiej ;(.

Spokojnie... Ja tylko powiedziałem co ja obstawiłem, a nie mam do końca pewności, bo jednak czuje, że mam jedno źle... Tylko po prostu ty już wytypowałeś, więc możemy sobie podyskutować i porozważać na gg, bo rzecz jasna Ci co jeszcze głosów nie oddali muszą trochę pogłówkować. :) Koguta jestem pewien, więc to Ci powiedziałem, a z resztą może być różnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Turiel >> ja jestem wyluzowany, ale takie wypowidzi działają mi na nerwy
a ja wiem jaka jest odpowiedź na trzecie! buahahahahahaha!!! xD

co chciałeś przez to wyrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować