Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień pierwszy

346 postów w tym temacie

No konkurs fajny, ale się spamu tutaj zrobiło... To znaczy, że duże zainteresowanie. :) Ja swoje odpowiedzi wysłałem już jakiś czas temu i nie były tak bardzo trudne. Jak zobaczyłem, że to Chamb układa pytania to spodziewałem się czegoś gorszego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie zdaje, ze screen z kura nie powstal na potrzeby tego konkursu tylko zostal wyciety z, ehehe, pewnej ogolnodostepnej strony internetowej (ktorej adres z przyjemnoscia podam wszystkim zainteresowanym... jutro). Wstyd :-) Nie chcialo sie samemu zrobic screena? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O żesz...

Głowię się nad tym straszliwie, rzeczywiście Google się na mnie wypięło. Właściwie tylko co do odpowiedzi na drugie pytanie jestem mniej więcej pewien...

Trrrudne to niesłychanie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 17:53, Sarafan_Knight napisał:

> Co się przejmujesz :) dla neiktórych to lepiej że jeden odpowiedział źle :)) ale jeszcze
będzie
> pełno pytań z RPG więc możesz być dobry :)

Chyba nie rozumiesz... ;) Ja prowadzę oficjalną polską stronę BG. :P


Hmmm, to w takim razie możesz brać wogóle udział w konkursie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muahahaha ;) !

I po co ja czytałem Komentarze?! Zmylił mnie pewien krzykacz :> ! A ja od początku podejrzewałem, że w pytaniu 3 chodzi o grę XYZ, haha! Straciłem nieco czasu, ale w końcu posłuchałem sam siebie i wybrałem dobra na 99% odpowiedź :D !

No to wysyłamy ankietę :> !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs taki fajny i pytania takie sympatyczne i nagrody całkiem fajne, ale brakuje mi tu jednego... a mianowicie dyplomów dla nagrodzonych. Taki piękny dyplom powiesić nad łóżkiem to po prostu marzenie. :) Sądze, że miałby nawet większą wartośc niż ten cały sprzęt i gry. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 19:49, Kukowsky napisał:

Konkurs taki fajny i pytania takie sympatyczne i nagrody całkiem fajne, ale brakuje mi tu jednego...
a mianowicie dyplomów dla nagrodzonych. Taki piękny dyplom powiesić nad łóżkiem to po prostu
marzenie. :) Sądze, że miałby nawet większą wartośc niż ten cały sprzęt i gry. :P


Z takim wielkim napisem gram.pl i podpisami ekipy :D I prezesów oczywiście tak jak w HoMM V EK :D W ładnej ramaczce by się oprawiło. Miodzio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze...
Ten Konkurs ma pewien minus: przez niego nie napisałem nic do NESa, choć obiecałem, chlip. A raczej-napisałem, ale za mało :(.

PS Rzeczywiście... ciekawym, jak CDP rozwiąże problem z prawidłową odpowiedzią na Pierwsze Pytanie :) ? Bo... to naprawdę kontrowersyjna sprawa ;> , sam to przed chwilą odkryłem!

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 19:54, MonkOfWar napisał:

No dobrze...
Ten Konkurs ma pewien minus: przez niego nie napisałem nic do NESa, choć obiecałem, chlip.
A raczej-napisałem, ale za mało :(.

PS Rzeczywiście... ciekawym, jak CDP rozwiąże problem z prawidłową odpowiedzią na Pierwsze
Pytanie :) ? Bo... to naprawdę kontrowersyjna sprawa ;> , sam to przed chwilą odkryłem!

Pozdrawiam!

Wcale nie jest kontrowersyjna! Po prostu pytanie jest podchwytliwe. A myślenie nie boli... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 20:02, Evil Khan napisał:

kiedy wyniki bo nie wiem ?

Wyniki całego konkursu będą po zakończeniu konkursu - czyli 31 sierpnia. Co do tych wyników, kto był najszybszy itd, to chyba jutro... Nie mylę się, prawda? Niech ktoś mnie poprawi, jakby co ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom,fajny początek konkursu. Na poczatek Baldurs Gate i Colin. Dwie serie geir którymi nigdy sie nie interesowałem.
I jeszcze drób z pobliskiego sklepku.
Dwi epierwsze odpowiedzi może dobrze, ostatnia to czysty strzał. Może jutro będzie lepiej.
Może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 19:49, Kukowsky napisał:

Konkurs taki fajny i pytania takie sympatyczne i nagrody całkiem fajne, ale brakuje mi tu jednego...
a mianowicie dyplomów dla nagrodzonych. Taki piękny dyplom powiesić nad łóżkiem to po prostu
marzenie. :) Sądze, że miałby nawet większą wartośc niż ten cały sprzęt i gry. :P


hmmm.... no to niech będzie tak: każdej osobie, która po zakończeniu konkursu będzie miała komplet poprawnych odpowiedzi, osobiście taki dyplom narysuję, wydrukuję, załatwię wszyściutkie podpisy osób z gram.pl, plus osobistą dedykację od autora pytań w tymże konkursie.

pasi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować