Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień pierwszy

346 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2006 o 20:30, Destro napisał:

pasi? :)

Pomysł genialny, mój wymarzony dyplom.... chyba już nie będę odpowiadał na "kto pierwszy ten lepszy" tylko żeby wszystkie odpowiedzi były prawidłowe, bo taki dyplom to jest coś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem nad tymi pytaniami odkąd się tylko pojawiły na stronie... W końcu sobie pomyślałem, że nic nie wykminie, a tu spać sie zachciewa, więc strzelałem... Jestem na 80% pewien, że wszystko mam źle, ale lepiej strzelać niż miałyby mi umknąć te pytania i może jakieś punkty... ;) Czekam na jutrzejszą porcję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 22:23, Budyn napisał:

Tu nie ma co mysleć. Chamberlyn skonstruował to w miarę prosto. Wystarczy chwilkę czasu spędzić
w google i mieć podstawowe pojęcie o grach. Klucz do sukcesu


Napisz jutro jak doszedłeś do odpowiedzi na pytanie nr.3 tą "Podstawową wiedzą o grach i chwilką czasu na google", jestem bardzo ciekawy i ładnie uniżenie proszę =P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 22:23, Budyn napisał:

Tu nie ma co mysleć. Chamberlyn skonstruował to w miarę prosto. Wystarczy chwilkę czasu spędzić
w google i mieć podstawowe pojęcie o grach. Klucz do sukcesu


A jeszcze lepiej jak się wyszukuje po angielsku. Jakoś tak wszystko ładniej się pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak wogóle - ta na google można nawet książki w pdf''ach wyszukać sobie - trzeba tylko dokładnie wiedzieć co... a ja kurczę nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 23:02, Isar napisał:

ok na dwa pierwsze pytania znalazlem odpowiedź teraz najgorsze trzecie :P nie wiem co to za
kura :P



Strzelaj, z tą kurą można głowić się i 5 godzin. Chociaż może to było kurka wodna 3, ale wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 23:06, ziptofaf napisał:

> ok na dwa pierwsze pytania znalazlem odpowiedź teraz najgorsze trzecie :P nie wiem co
to za
> kura :P


Strzelaj, z tą kurą można głowić się i 5 godzin. Chociaż może to było kurka wodna 3, ale wątpie

ale ja tę kure już gdzieś widziałem :P i chyba już wiem :D tera musze tylko sprawdzc to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest !! mówiłem że tę kure gdzieś widziałem i miałem racje :P męczyłem się z nią 15 min :D no tera trza czekac na jutrzejsze pytania mam nadzieje ze będa łatwiejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 23:12, Isar napisał:

> > ok na dwa pierwsze pytania znalazlem odpowiedź teraz najgorsze trzecie :P nie wiem
co
> to za
> > kura :P
>
>
> Strzelaj, z tą kurą można głowić się i 5 godzin. Chociaż może to było kurka wodna 3, ale
wątpie
ale ja tę kure już gdzieś widziałem :P i chyba już wiem :D tera musze tylko sprawdzc to


Hehe, przestraszyłeś mnie odpowiedzią na posta, bo myślalem, że to ktoś z CD-Projekt pisze, że banuje mi konto za pomoc innym (Kurka Wodna - raczej niemożliwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 23:23, wikweb napisał:

trudne te pytania, wole skorzystać z gogle i miec pewność :D

wiadomo bez google się nie obejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może Destro przeszedł całe Zest Riddle i teraz chce się odreagować? ;)

BTW nie żebym na coś liczył, ale wyniki z dzisiejszego dnia mają być po północy czy jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować