Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2007 o 08:31, Benedictus napisał:

> > Coś mi tu wygląda na to, że CDP sobie losowanko zrobiło komu wysłać, a kogo olać...
Jeśli
> to
> > prawda - pobawię się w to samo jak ta paczka łaskawie dojdzie.
>
>
> Może to kwestia daty złożenia zamówienia w sklepie przez kupującego...

Nope. Ja mam zamówienie z listopada a kumplowi ze stycznia wysłali.



a ja mam z połowy pażdziernika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zamówienia niewysłane

* zamówienie nr : złożone Wt, 09.01.2007, pakowane i przygotowywane do wysyłki
* zamówienie nr : złożone Nd, 03.12.2006, pakowane i przygotowywane do wysyłki

Zamówienia wysłane

* zamówienie nr : złożone Sb, 14.10.2006, wysłane: Pn, 15.01.2007
* zamówienie nr : złożone Śr, 10.01.2007, wysłane: Pn, 15.01.2007


Te wysłane są już w Gdańsku, te zamówione nie wiem kiedy dostane:(
Ale i tak zaraz ruszam do Empika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO paczki sa pakowane wg czasu potwierdzenia. Ja potwierdzilem chec odbioru o 4 rano, tego dnia od ktorego mozna bylo potwierdzac i moja paczka zostala wyslana dosc wczesnie. Wlasnie dzwonilem do Masterlink i tak przed 12 kurier mnie odwiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 08:35, Lost Paradise napisał:

> A w dzień możliwości składanie pre-orderów to jak? Za późno będzie?

Zadaj te pytanie do sklep.gram.pl....


I tak znając życie nie odpowiedzą.

A ja mam takiego farta, że jak wchodze do mojego profilu to pisze: "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut."
Prosimy spróbowac za kilka min. haha! Tylko te kilka min trwa od 6 rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 08:38, Snake_GMC napisał:

Ja mam ok. Jeśli ok liczy się to, że od wczoraj mi pakują i przygotowują do wysyłki... Być
może chcą by było ładnie i prosto spakowane?


No ale jak mozna pakowac jedną gre od soboty? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety to jest Polska. Troche dziwi sytuacja bo chyba kazdy widzial (a moze pana z CDP, sie zapomnialo), ze premiera TBC nawet w Polsce bedzie cieszyla sie duza popularnoscia i bedize duze zainteresowanie na ten tytul. Denerwuje rowniez fakt ze, przedwczoraj w nocy wystawili informacje ze bedzie wysylka miala miejsce 15.01.2007, po co obiecywac cos czego sie nie udaje pozniej spelniac, napisali by ze pakuja i wysylaja i juz nikt nie mialby do nich o nic zalu, a tak zostaje pewnego rodzaju rozczarowanie. Nawet przeczytalem raz jeszcze sposoby wysylki przez serwis gram.pl i proces pakowania i dostarczania paczki zajmuje im 1 dzien roboczy, a w przypadku TBC beda to 2 dni (mam taka nadzieje ze w srode juz bedzie mozna sobie spokojnie pozwiedzac Outlands). Dziwi rowniez fakt ze niektorzy zagraniczni gracze juz wczoraj RANO dostali swoje kopie gry i o godzinie 24 mogli cieszyc sie juz dodatkiem, a tylko czesc Polakow dostanie swoja kopie pare dni po premierze a to i tak jak dobrze pojdzie.

Bardzo dobra robota panowie. Wiekszosc z nas ceni was za wasza prace i napewno bedzie cenilo nadal, a czesc bedzie rozczarowana.

PS. Wlasnie dzwonil kolega ktoremu zamowilem tbc, ze bedzie je mial za 15 minut. wiec moze jest nadzieja ze ja tez dzisiaj sobie pogram? :P nie raczej nie...

pozdrawiam milego grania tym co dostana tbc i spokojnego czekania tym, ktorzy czekaja. A pana z CDP spokojnego pakowania paczek, nadal cenie wasza dobra robote, a jak sie z czyms nie wyrabiacie dajcie nam ludzia ktorzy cos u was kupuja chociaz jakas informacje, bo brak informacji bardziej denerwuje niz zle wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 08:48, Benedictus napisał:

Ech... Odpowiedzcie, do jasnej cholery. Dodzwonić się nie można, na maile nie odpowiadacie..
Ech, co to za firma? Jablonex?


Co to jest Jabłonex? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 09:02, m1szer napisał:

> Ech... Odpowiedzcie, do jasnej cholery. Dodzwonić się nie można, na maile nie odpowiadacie..

> Ech, co to za firma? Jablonex?

Co to jest Jabłonex? :D


No właśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 09:04, Snake_GMC napisał:

Najświeższe wieści z frontu - w empikach tbc od godziny 13! Nie ma możliwości rezerwacji telefonicznej
więc wrotki do sklepu!


w calej polsce od 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 09:04, Snake_GMC napisał:

Najświeższe wieści z frontu - w empikach tbc od godziny 13! Nie ma możliwości rezerwacji telefonicznej
więc wrotki do sklepu!


No to teraz trzeba się zastanowic... czy jechac do empiku i nabyc TBC i podziękowac kurierowi za zmarnowanie czasu czy poczekac do wieczora bądz do jutra i przyjąc TBC od kuriera... o to jest pytanie!

Tak mnie jeszcze jedna rzecz zastanawia... czy ktos z CDPROJECT w ogole czytał ten temat Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Linehaul: przyjęcie 16/01/2007 08:55:27 Przesyłka wchodząca do sortowni GLI
2 Utworzenie kwitu importowego DPD 15/01/2007 21:24:41 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
3 Magazyn: przyjęcie od kur. 15/01/2007 20:19:04 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2


:) GLI to u mnie w miescie juz, wiec ja jestem zadowolony :) powinienem miec za kilka godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować