Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

jedna dopiero dostalem.. druga która zamowilem dla brata nima i pisze w trakerze przechowywanie paczki w magazynie.. lol moze jutro dojdzie.. <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 16 stycznia 2007" teraz a jeszcze wczoraj jak patrzyłem napis brzmiał " pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 15 stycznia 2007". Naprawdę żałuje, że nie złożyłem zamówienia w Ultimie. Żenada poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

# zamówienie nr FB00910642: złożone Nd, 19.11.2006, pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 16 stycznia 2007

zastanawia mnie sens kupowanie pre ordera w gram.pl .... już nigdy tutaj nic nie kupię... szkoda tracić nerwy na tak nie profesjonalnego dystrybutora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 12:43, Czedwik napisał:

> JUż mam TBC EK mega wypas, nie żałuje kasy bo jak zobaczyłem co tam jest w środku to mnie
zatkało.
> A jakbym kupił zwykłą to nie za dużo tego tam dali. Fuck liczy się niby sama gra ale instrukcja

> to bardzo skromna w porównaniu z ta co była w podstawce
A jaka jest jakość tej instrukcji? Dużo dali informacji o nowościach i zmianach, czy jedynie
umieścili to samo, co jest na stronie?


Jakoś Blizzarda haha a tak na serio to opis fabularny dranei i bllod elv i o jewelcraftingu.Ja tylko rzuciłem okiem na instrukcje i zawartość pudełka bo do pracy się spieszę specjalnie wziąłem godziny nadliczbowe żeby odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ja anulowalem zamowienie i kupilem sobie spokojnie w media markcie:u trzeba bylo 15 minut kampic przy panu ktory otwieral pudelko z grami i je pakowal. no coz zycie warto bylo:u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[PRE-ORDER] to wielka ściema. To, że nie dostali tylu pudełek ile zamówili to tylko dowodzi że CD Projekt to nic nie znaczący dystrybutor o małym potęcjale, z którym się nikt nie liczy.

Zamówiłem, nie dostałem, dałem sobie spokój z Gram.pl. W Warszawie w Empiku na ul.Marszałkowskiej leżą sobie grzecznie pudełeczka i czekają na chętnych. Jest ich jeszcze kilka ale radzę się piśpieszyć. UWAGA!!!: jedna osoba - jedno pudełko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 12:55, Rudy3G napisał:

[PRE-ORDER] to wielka ściema. To, że nie dostali tylu pudełek ile zamówili to tylko dowodzi
że CD Projekt to nic nie znaczący dystrybutor o małym potęcjale, z którym się nikt nie liczy.


Wspolpracuje z zagranica na codzien, polakow ogolnie maja gleboko w powazaniu, jesli nie moze zaszkodzic ich opinii to mozesz miec pewnosc ze Cie zleja. Takze nie dziwie sie ze CDP ma takie jazdy z Vivendi, widzialem to juz wielokrotnie u znajomych i sam to odczulem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie anulowałem swoje zamówienie i złożyłem nowe w Komputroniku. Parę złoty drożej, ale dzisiaj wieczorem/jutro rano TBC będzie u mnie.
Pre-order FTW! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co moge powiedziec....

Moj glos bedzie pewni uznany przez fanboyska spolecznosc za "jeczenie" ale wlasnie dostalem laskawego maila od CDP ze z przykroscia zawiadamiaja ze nie ma mojego egzemplarza i nie wiadomo kiedy bedzie.

Oczywiscie zdaniem gram.pl winne jest Vivendi - jaaaaasne..... ruscy, liberalowie, wyksztalciuch i lze elity pewnie tez.

Powiem krotko - przez wiele lat nie mialem okazji spotkac sie z taka nieodpowiedzialnoscia i brakiem profesjonalizmu w branzy gier komputerowych.

Pozdrawiam mimo wszystko cala ekpie gram.pl i mam nadzieje ze tym razem juz czegos sie nauczylismy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 13:36, DraclePL napisał:

A BC bez problemow kupilem we wroclawskim Empiku - wiec przynajmniej z dostawa do sklepow nie
dali ciala.


Pre-Order to w koncu Pre-Order :P oni placa wicej, to maja Pro-Pre-Order :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 13:35, DraclePL napisał:

No co moge powiedziec....

Moj glos bedzie pewni uznany przez fanboyska spolecznosc za "jeczenie" ale wlasnie dostalem
laskawego maila od CDP ze z przykroscia zawiadamiaja ze nie ma mojego egzemplarza i nie wiadomo
kiedy bedzie.

Oczywiscie zdaniem gram.pl winne jest Vivendi - jaaaaasne..... ruscy, liberalowie, wyksztalciuch
i lze elity pewnie tez.

Powiem krotko - przez wiele lat nie mialem okazji spotkac sie z taka nieodpowiedzialnoscia
i brakiem profesjonalizmu w branzy gier komputerowych.

Pozdrawiam mimo wszystko cala ekpie gram.pl i mam nadzieje ze tym razem juz czegos sie nauczylismy
nie ?


ja mam nadal wysylanie 16 stycznia kuriera ani widu ani slychu a takze zadnego maila badz telefonu....
jak przewidywalem zwala wine na kogos innego tym razem na vivendi (poniewaz niemozemy sie z nimi skontaktowac) a nieprzyznaja sie do tego ze dali tylnie czesci ciala logistycznie (losowe zamowienia,brak aktualizacji zamowien).
Patrz pan Ultima jako moze to wszystko dobrze i sprawnie zaplanowac empiki tez (choc do nich zawsze mialem mieszane uczucia) ale CDP woli umyc raczki i zwalic wine a w nastepnym mini magazynie CDP beda sie zalic jacy to oni ucisnieni biedni i sie przepracowywuja.....Chcecie zarabiac to trzeba pracowac czasem nawet ciezko...
pozdrawiam wszystkich tych ktorzy niedostali od CDP wymazonego Crusada mimo obiecanego terminu i Pre-Zenady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować