Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2006 o 11:15, djrydzyk napisał:

Kiedy będzie pre-order:P?? może wcześnie się go oczekuje ale juz się nie mogę doczekać. A tak
apropo to na amazonie juz jest:P http://www.amazon.com/gp/product/B000BWZY7Q/sr=8-2/qid=1156237985/ref=pd_bbs_2/002-3422777-1419217?ie=UTF8

Wpisujesz w szukarce "warcraft" i masz całą listę tematów o WoW. Acha! I jeszcze musisz wcisnąć enter;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, co z preorderem? Vivendi nie pozwala, czy cos? W gram.pl mozna zlozyc preordera na gothica 3, ktory wyjdzie pod koniec pazdziernika a na TBC, ktore (jak ptaszki cwierkaja) ma byc w listopadzie, nie?
Chetnie bym sobie zaklepal 2 sztuki zeby spac spokojnie i miec szybko w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, faktycznie przydałaby się choćby jakaś zapowiedź rychłego uruchomienia pre-orderu, żeby chociaż jakaś nadzieja była, że ten rok będzie choć trochę lepszy, niż zwykle :P... Szczególnie, gdy w perspektywnie niektórzy z nas mają w tamtych miesiącach (październik/listopad, nie pamietam dokładnie, obudziłem się na lekcji w chwili, jak to ogłaszano) próbną maturkę :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może zmienię temat, jako, że nazwa topicu nie zobowiązuje do dyskusji o preorderze ;).

Otóż, co sądzicie o umożliwieniu "Brudasom" (lol, swoją drogą bardzo interesujący termin, opisujący Hordę, jakiego to nasłuchałem się już setki razy, grając z Polakami :P) grę jako Paladyni, oraz Alliance''om "szamanie" szamanami? ;)

Jako, że pierwszy zadałem to pytanie tutaj, wypowiem się zatem jako pierwszy :P. Otóż, uważam, że pomysł ten jest skrajnie porąbany. Żre się z lore''m, że nie wspomnę o czystej logice... Już Undead Priest jest sprawą tak chorą, że rechoczę, widząc każdego umarlaka, wymachującego laseczką In the name of the Light :P. Skoro tak bardzo zależało im na wyrównaniu różnic miedzy Horde a Alliance, mogli zrobić dwie zupełnie nowe klasy wyrównujące. A i owszem, trochę więcej roboty, ale to byłoby lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, zgadzam się w pełni, jednak każdemu kiedyś w końcu <tfu tfu!> zdarzy się wpadka... A mimo wszystko, naprawdę można było rozwiązać to lepiej. A dowodem na wpadkę ze strony Blizza są właśnie chociażby Umarlaki-Priest''owie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 17:56, NattaN napisał:

hehe, zgadzam się w pełni, jednak każdemu kiedyś w końcu <tfu tfu!> zdarzy się wpadka...
A mimo wszystko, naprawdę można było rozwiązać to lepiej. A dowodem na wpadkę ze strony Blizza
są właśnie chociażby Umarlaki-Priest''owie ;)


A faktycznie nigdy nie myslalem o undeadach-kapłanach z tej strony :) IMO to tak jakby kapłani zła :) , którzy wykorzystują wypaczoną magię światła do własnych celów. Jak dla mnie to powinna byc klasa cos jak Nekromancja połączona z wysysaniem życia (na różne sposoby :) albo z leczeniem Nieumarłych (tylko Nieumarłych). I faktycznie dziw bierze mnie teraz, jak widze Undeada rzucającego Flash Heal na innych Undeadów :). Chociaz by zmienili dla Undeadów nazwy tych zaklęć i ich efekt wizualny ;), zeby jakos do nich pasowały. Jezeli Undead zaczną jeszcze rzucać HOLY LIGHT, to przestaje grać w WoWa :) (wiem, ze puki co klasa paladyna tylko dla BE ale patrząc na obecne posunięcia Blizzarda ... :))

Mnie w ogóle generalnie zdziwiło to, ze undeady, którymi mozna grac nie równają się innym undeadom (NPCom tudzież mobom). Wiem, ze ci którymi gramy to niby Forsaken z własną wola itd ale nie zmienia to faktu, ze tez zostali ozywieni przez dark magic, ze widać im kości i mięso wystające spod spodni i zbroii (fuj :P) i ze tak samo jak inni nieumarli nie powinni w ogóle żyć (nie-zyć :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 18:19, Dann napisał:

> hehe, zgadzam się w pełni, jednak każdemu kiedyś w końcu <tfu tfu!> zdarzy się wpadka...

> A mimo wszystko, naprawdę można było rozwiązać to lepiej. A dowodem na wpadkę ze strony
Blizza
> są właśnie chociażby Umarlaki-Priest''owie ;)

A faktycznie nigdy nie myslalem o undeadach-kapłanach z tej strony :) IMO to tak jakby kapłani
zła :) , którzy wykorzystują wypaczoną magię światła do własnych celów. Jak dla mnie to powinna
byc klasa cos jak Nekromancja połączona z wysysaniem życia (na różne sposoby :) albo z leczeniem
Nieumarłych (tylko Nieumarłych). I faktycznie dziw bierze mnie teraz, jak widze Undeada rzucającego
Flash Heal na innych Undeadów :). Chociaz by zmienili dla Undeadów nazwy tych zaklęć i ich
efekt wizualny ;), zeby jakos do nich pasowały. Jezeli Undead zaczną jeszcze rzucać HOLY LIGHT,
to przestaje grać w WoWa :) (wiem, ze puki co klasa paladyna tylko dla BE ale patrząc na obecne
posunięcia Blizzarda ... :))

Mnie w ogóle generalnie zdziwiło to, ze undeady, którymi mozna grac nie równają się innym undeadom
(NPCom tudzież mobom). Wiem, ze ci którymi gramy to niby Forsaken z własną wola itd ale nie
zmienia to faktu, ze tez zostali ozywieni przez dark magic, ze widać im kości i mięso wystające
spod spodni i zbroii (fuj :P) i ze tak samo jak inni nieumarli nie powinni w ogóle żyć (nie-zyć
:P).


A widzisz, miałem okazję brać udział w betatestach zarówno US jak i EU. Sprawa tam miała się tak, że nie było Forsaken ones''ów, tzn, istnieli oni na zasadach takich jak zwykłe umarlaki, tzn. można było rzucać na nie spelle takie jak Shackle i inne undead-nuking spellsy. Niestety, stanowiło to duży problem w wyrównaniu poziomu trudności obu frakcji i zrezygnowano z tych bajerów. Ah, z tego co pamiętam, Undead mógł również oddychać pod wodą, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 20:22, skubsa napisał:

A kiedy wyjdzie wogóle ten dodatek??

Hahah, dobre pytanie :P... Aktualna data premiery opiewa na mniej więcej końcówkę tego roku... I sądząc po fakcie, iż beta testy w pełni, bardzo możliwe, że choć raz Blizz zostanie przy tej dacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2006 o 20:06, NattaN napisał:

A widzisz, miałem okazję brać udział w betatestach zarówno US jak i EU. Sprawa tam miała się
tak, że nie było Forsaken ones''ów, tzn, istnieli oni na zasadach takich jak zwykłe umarlaki,
tzn. można było rzucać na nie spelle takie jak Shackle i inne undead-nuking spellsy. Niestety,
stanowiło to duży problem w wyrównaniu poziomu trudności obu frakcji i zrezygnowano z tych
bajerów. Ah, z tego co pamiętam, Undead mógł również oddychać pod wodą, itd.


I właśnie tak powinno być w grze. IMO Blizzard powinien był rozwiązać ten problem jakoś inaczej, niz przyrównywać undeadów do innych ras (czytaj do humanoidów). A jak ... ? To juz jest ich swiat i ich problem. Mozna by np. dodać undeadom jakies bonusy rekompensujące te zmiany rasowe (ze np. mozna undeadów zrobic w Shackle ale nie mozna ich sheepować lub cos podobnego ;)) No ale coż ... co sie stało, to się nie odstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, że gra szamanami w przymierzu to tragiczny pomysł i wrzucony tylko po to, bo Blizzowi się nie chciało wprowadzać nowych klas, co zresztą uważam za karygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja swoją drogą powiem tyle... Widzieliście nowe drzewka talentów dla postaci powyżej 60 lv (znaczy sie te przygotowane na Ekspansion packa) ? Dodano tez zupelnie nowe spelle i skille. Powiem tyle: IMO teraz gra np. magiem to będzie zupełnie nowe doznanie (lub tak mi się wydaje na pierwszy rzut oka). Więc po co komu nowe klasy, skoro trzeba sie będzie niejednokrotnie nauczyć grac od nowa tymi starymi (no moze nie od nowa ale "Prawie" od nowa :)

Mi osobiście wprowadzanie shamanów do alliancu , a palów do hordy nie pasuje ze względów czysto merytorycznych (znaczy się IMO jest to swoiste łamanie podstawowych zasad panujących w tym świecie). Niby z jakiej paki obronca światła staje po stronie Hordy, a związany z duchami natury Szaman wstepuje w szeregi "ucywilizowanych" ludzi i gnomów technofobów :P (zresztą podobne zastrzeżenia mam co do przynależności samych NE do Aliantów ale to juz inna sprawa). Troche to naciągane :S

Oczywiście najbardziej mnie rozśmieszyłą historyjka o przybyciu Draenei do Azeroth ich super nadświetlnym statkiem kosmicznym z prędkością "Warp 4" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale i tak patrzac, to paladyni sa tylko dla krwawych elfow a szamani dla draenai. zreszta jak wszyscy wiedza to elfy przeszly na strone hordy bo ludzie ich zdradzili (ale czemu do undeadow skoro oni zniszczyli ich kraine?) ja bym chetniej widzial ich po stronie sojuszu :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować