Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Nie dość, ze mam jakis niewlasciwy numer przesylki to jeszcze mi w mailu napisali ze paczka nie zostanie wyslana :| jade o 12 do empiku chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z wątku o edycji kolekcjonerskiej:

Wiadomość od gram.pl :

Z przykrością informujemy, że Twoje zamówienie "World of WarCraft: The Burning Crusade" nie zostanie dostarczone w dniu jutrzejszym.
Powodem opóźnienia, jest mniejsza niż zagwarantowana liczba egzemplarzy gry dostarczonych nam przez zachodniego wydawcę (Vivendi Universal). Sytuacja ta jest dla nas szczególnie trudna, gdyż wynikła niespodziewanie, praktycznie już w trakcie przygotowań do wysyłki. W imieniu wydawcy i sklepu gram.pl bardzo gorąco przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Zamówienie zostanie zrealizowane, gdy tylko otrzymamy zamówione egzemplarze gry, a o terminie dostawy poinformujemy najszybciej jak to będzie możliwe.


pff... straciłem nadzieję. allegro jest bardziej wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ze Masterlink to jakas kpina nie kurier. Zawsze jak firma wysylajaca zawalila z listem przewozowym dzwonilem do DHL i byli w stanie powiedziec co z moja przesylka po podaniu tylko Imienia i Nazwiska oraz adresu odbiorcy bez numeru listu przewozowego. Pani w Masterlink twierdzi ze u zadnego kuriera nie jest to możliwe :) Brawo za scieme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ah przypomina mi sie premiera WoWa też było tak na forum, no wtedy WoWa dostałem przed 15 może dzisiaj też tak bedzie chociaż chcaiłbym predzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodac ze z tego co widze to za preorder zaplacilismy dodatkowo :) parenascie zyli :) Nastepna partia na luty jest juz troche tansza 124zl bodajze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem takiego maia od CDP.Cyt "Witaj waldmar,

Z przykrością informujemy, że Twoje zamówienie "World of WarCraft: The Burning Crusade" nie zostanie dostarczone w dniu jutrzejszym.
Powodem opóźnienia, jest mniejsza niż zagwarantowana liczba egzemplarzy gry dostarczonych nam przez zachodniego wydawcę (Vivendi Universal). Sytuacja ta jest dla nas szczególnie trudna, gdyż wynikła niespodziewanie, praktycznie już w trakcie przygotowań do wysyłki. W imieniu wydawcy i sklepu gram.pl bardzo gorąco przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Zamówienie zostanie zrealizowane, gdy tylko otrzymamy zamówione egzemplarze gry, a o terminie dostawy poinformujemy najszybciej jak to będzie możliwe.

Jeżeli jednak nie decydujesz się na późniejszy termin wysyłki, możesz anulować zamówienie z konta: "moje zamówienia". W przypadku, gdy dokonana została już płatność, wystarczy, że wyślesz na adres: zamowienia@gram.pl niezbędne dane (nr konta, imię i nazwisko oraz adres właściciela konta), na podstawie których zwrócimy należność za zamówienie.

pozdrawiam,

Marta Skwarska
Dział Obsługi Klienta gram.pl "
Miałem zamówioną 1edycję kolekcjonerską i 3 zwykłe i tutaj mam pytanie do kogoś z CDP czy zabrakło Wam zwykłych , czy także EK.
Sorry jeśli piszę nie tu gdzie trzeba ,ale krew mnie zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuję..:(

Zamówiłeś 3 zwykłe i jak widać lepiej byś Ty był niezadowolony niż 3 innych którzy zamówili po 1 sztuce...
Ciekawe jakimi kryteriami wyboru zamówień kierowali się pracownicy CDP w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz powinien zrobic opcje download online i zlac CDP... Jak CDP chce zarobic to najpierw musi posiasc ta magiczna umiejetnosc... Pewnie quest na Pre-Order skill jest Elite i ludziki z CDP wymiakaja ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować