Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah of Might and Magic w podwójnej wersji językowej!

87 postów w tym temacie

"długo oczekiwana, brutalna gra akcji fantasy" ;)

Mnie najbardziej w tym newsie zainteresowała jego ostatnia część. Troszkę enigmatyczna, ale zawsze miło się czyta takie zapowiedzi ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

h5 jest do bani spolszczone moj drogi :) poprawilismy okolo 1600 plikow w wersji polskiej odpowiedzialnej za polska wersje jezykowa wiec najwyrazniej nie wiesz co mowisz...

wersja 1.0 jest pelna bledow ktore nie zostaly poprawione ani w patchu 1.1, 1.11 ani 1.2...a patcha 1.21 nie widac a patch 1.3 nie wiadomo kiedy bedzie i czy nie zrobi kolejnych bledow....

CDP bardzo dobrze robi ze udostepnia angielska wersje gry gdyz dzieki temu nie bedzie sfrustrowanych graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

99 zl za gre w podwojnej wersji jezykowej to duzo ?

piractwo sie szerzy bo jak sie nie rozumie ze gra komputerowa to czyjas wlasnosc to sie taka osobe okrada i glupio tlumaczy ze za drogie. jak za drogie to nie kupujesz a nie kradniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 12:46, morthi napisał:

piractwo sie szerzy bo jak sie nie rozumie ze gra komputerowa to czyjas wlasnosc to sie taka
osobe okrada i glupio tlumaczy ze za drogie. jak za drogie to nie kupujesz a nie kradniesz


Piractwo się szerzy bo zamiast kupić jedną grę trzeba mieć każdą nowość. Nieważne, że gra się w toto 2 dni i wywala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gofer31 -> Jakie 160 zł?! Ja widziałem górną granice 129 zł, z tymże np. na wirtus.pl bez problemu można kupić te gry po 109 zł. 159 zł dotyczy niewielu tytułów, bardzo niewielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak CIe nie stac na gre to nie kupujesz - proste

piractwo = zlodziejstwo a pirat to po prostu zwykly i pospolity zlodziej

nie widze powodu dlaktorego nie mialbym zaplacic autorom za ichprace szczegolnie ze cena za ktora CDP bedzie sprzedawac Mesjasza nie jest zbyt wygorowana i to w podwojnej wersji jezykowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować