Zaloguj się, aby obserwować  
Revan-Ghost

SpellForce 2 Dragon Storm - temat główny

256 postów w tym temacie

Mam pytanko. Jestem w Uram Gor i nie potrafię otworzyć Bramy bezimiennych. Według poradnika mam wejść z Korem i robotnikiem do koła obok bramy ale nic się nie dzieje. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby otworzyc ta skrzynie na statku nalezy zapalic tylko jeden ogien (z symbolem ucha chyba nie jestem pewien ) znajduje sie niedaleko na pólnoc od tej skrzyni i ognie kolo skrzyni nie musza sie wszystkie palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pewien problem a mianowicie chodzi i SP2 dragon storm
jestem w cytadeli i zniszczylem cala ich baze i Szept mowi ze widzi teleport ale niestety nie moge sie przeniesc do biblioteki czy cos jeszcze musze zrobic czy jakis blad w grze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem mianowicie w HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\ nie mogę znaleźć {1A4E47DC-6701-4A85-AA16-C1F99A44598C} mam Viste i nie wiem czy to coś zmienia już przy instalacji 2 Czas mrocznych wojen miałem problem z instalacją do Domyślnego folderu ponieważ pisało Basic All zablokowany przy dodatku nie może znaleźć podstawki , przy tym pliku z forum wyskakuję błąd . Nie jestem jakimś doświadczony przy szukaniu i zmienianiu w plikach , do tej pory nie miałem takich problemów;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może bardziej sprecyzuję wypowiedź chociaż i tak wątpię że ktoś to czyta;/ Zakupiłem gre 1 i 2 + all dodatki za 25 złoty extra klasyki podejrzewałem że za taką cenę będzie bez poradnika jak i stara wersja gry. Przy instalacji spellforce 2 czas mrocznych wojen miałem błąd ponieważ przy domyślnym ustawieniu by gra była zainstalowana w JoWood pisało Basic All odmowa dostępu(błąd jakiegoś sterownika) by zainstalować gre musiałem zmienić to na dowolny plik akurat dałem w swoje dokumenty na dysku C po zainstalowaniu mogłem normalnie grać doszedłem prawie do końca i z powodu że zaraz wyjeżdżam na wakacje chciałem zobaczyć dodatek przy instalacji dodatku wyskakuję błąd że nie może znaleźć podstawki (podobno częsty błąd) reinstalki nic nie dają . próbowałem przenieść Gothica w pliku JoWood by był czysty i zainstalować normalnie 2 też pisało odmowe dostępu. ten plik do rejestracji z oficjalnej strony też nie idzie odmawia dostępu szukałem katalogu w "regedit" nie ma takiego przeszukałem wszystkie jakie są znalazłem tylko do 1... już straciłem do tego cierpliwość i chyba sobie odpuszczę ale jakby mi ktoś pomógł Bardzo proszę... dodam jeszcze od siebie że mam Vistę (niestety planuję zmienić na 7 ale to za min miesiąc może 2) a i przy jedynce mam też taki problem że przy każdym odpaleniu gry muszę wpisywać kod seryjny produktu już po kilkunastu odpaleniach znam cały szyfr na pamięć ale to nużące jest...

Bardzo proszę kogoś o pomoc jeśli wie jak mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy dzieją się z tą grą,ja,np.mogę zainstalować podstawową wersję gry ale już grać nie mogę,nie da się uruchomić gry gdyż "program przestał działać ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh spróbuj odinstalować chociaż podejrzewam że to robiłeś (a zamiast odinstalować wejść w files i ręcznie usunąć wszystkie pliki ponieważ odinstalowanie to nic nie daje...) ja mam nadzieję że błąd zniknie jak będę mieć 7 czyli za jakieś 2/3 miesiące może pogram... chociaż wątpię bo szkoła 3 gimnazjum trzeba skończyć z nałogiem... Ja jedynie mam nadzieje że ktoś to czyta... i pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem to co wiem a więc:

Gra ma lub miała nie jestem pewien czy to nadal jest ale u mnie było tak, że avast kłócił się z grą i save z gry traktował jak wirusy i mi je usuwał.

Gra ma sporo błędów była to moja ulubiona gra aż do tego czasu co nagle w niespodziewanym dniu trafił się jakiś błąd i gra nie chiała się włączyć przez 2-4 lat po tych, że latach zrobiłem reinstalacje systemu no i żeczywiście pomogło gra działa.

Co do visty mam o niej zdanie takie iż jest to po części rozsypany system nie nadający się do użytku:
-wymaga strasznie dużo pamięci RAM co z tego, że obsługuje 4gb ( XP 3gb) skoro 4gb to standard do wszystkiego.
-sypie się często.
-mało na nią gier
itp

chmm co do windowsa 7 to gra działa bo mam XP i 7, i na obu komputerach gra działa.

Czy są kody do gry??? nie wiem nie zastanawiałem się ale myślę iż cheat engine da rade ale nie wiem.

"piotrekp1986" jesteś w cytadeli i portal do biblioteki nie chce się pokazać? prawdopodobnie i pewnie dlatego, żę nie zabiłeś/zniszczyłeś/pokonałeś wszystkich wrogów.

I mam jedno pytanie a w zasadzie 2:

1: czy w zachodniej gardzie (gra dowolna) można opuścić obszar początkowy mapy?

2: Co z serwerami gry i dlaczego przy próbie zakładania konta lub logowaniu wyskakuje błąd "failed (code 1)"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2011 o 02:06, szoker0 napisał:


Co do visty mam o niej zdanie takie iż jest to po części rozsypany system nie nadający
się do użytku:
-wymaga strasznie dużo pamięci RAM co z tego, że obsługuje 4gb ( XP 3gb) skoro 4gb to
standard do wszystkiego.
-sypie się często.
-mało na nią gier
itp

Co do pamięci to sam nosiłem się z zamiarem kupna jej większej ilości pod koniec roku / wymiana płyty głównej,procka,pamięci / ,chciałem kupić 8GB,ale na forum napisano mi że żadna gra nie wykorzysta takiej ilości pamięci a sam system zżera ok.1GB RAM
w kwestii ilości gier - problem mam tylko ze starszymi pozycjami / jak Spellforce 2,gdzie po instalacji i próbie uruchomienia wyskakuje mi błąd: APPCRASH i parę innych tytułów,ale nie ma tego jakiejś pokaźnej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem czy te problemy nie przez Vistę kuzyn ma tę samą płytę z tej samej półki z tego samego sklepu i on zainstalował bez żadnych problemów a ja... jak widać... Teraz na obóz jadę to nie będę odpowiadać przez 2 tygodnie mam nadzieję że rodzice zmienią na 7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wróciłem z obozu mam zainstalowaną 7 "demo" na sprawdzenie jak to będzie działać spellforce 2 i dodatek został zainstalowany bez problemu podejrzewam że za miesiąc bd mieć pełną wersje od informatyka... nie wiem w czym problem leżał w każdym razie na Viscie jest on bardzo skomplikowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Choć ostatni post ja widzę był założony w 2011 roku, to mam nadzieję że ktoś mi pomoże z moim problemem. Otóż mam dziwny problem z misją w cytadeli, ponieważ po wykończeniu wszystkich wrogich wojsk, będąc w punkcie oznaczonym żółtym okręgiem, czyli zadaniem głównym, nic się nie dzieje.. wiem, że mam się teleportować do biblioteki sam, a następnie przywołać pozostały bohaterów by pokonać Mordekaia. No ale tak jak mówię, utkwiłem w tym punkcie i nie wiem o co może chodzić. Liczę na jakąś podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 15:19, Daelor napisał:

Odpowiedź gdzieś się tu już przewinęła: prawdopodobnie nie zabiłeś wszystkich wrogów.

Też o tym pomyślałem, ale przemierzyłem całą mapę i żadnego wroga już nie ma. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich mających problem przy instalacji błąd "basic all odmowa dostępu" Czy w ogóle przy jakiejkolwiek odmowie spróbujcie z konta admina (ewentualnie przy szukaniu w google wpiszcie sam błąd szybciej znajdziecie np; na zagranicznych stronach...)
Poprostu błąd rozwiązałem instalując z konta admina (pseudo zabezpieczenia:D) Nie znam rozwiązania przy 1 profilu użytkownika...
Dziękuje za fatyge wszystkim którzy już 2 lata temu kombinowali i dojść nie mogli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować