Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fabuła w grze wieloosobowej to duża sztuka. Twórcy Anthem trafili w dziesiątkę?

5 postów w tym temacie

Dla mnie z tego newsa wynika tylko 1 informacja, której nie wiediałem (może przeoczyłęm) - Anthem to nie dla mnie gra. Niestety to kolejna gra stawiająca na multi, czyli nie pozwalająca grać tak, jak ja chcę, bo muszę się dostosować w jakimś stopniu do drugiego gracza. Nie ma opcji wstania w połowie questa i pójścia na kolację, bo ten drugi czeka. Nie ma opcji zrobienia save tylko po to, żeby sprawdzić, co się stanie, jak zastrzelę tego NPC (i czy w ogóle się da)...

Wcześniej skreśliłem nowego fallouta, bo jak dla mnie to MMO nawet, jeśli nie będzie taka całkiem massive ta część multiplayer online, to jednak.

Nie podoba mi się, w którym to kierunku zmierza, ale rozumiem twórców - wyprodukowanie gry kosztuje, więc trzeba zarobić, a multiplayer zmusza do rywalizowania z innymi graczami, (nie tylko z NPC,) a to oznacza, że gracze będę więcej czasu spędzać w grze i chętniej korzystać z mikropłatności, żeby dogonić innych - $ się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ruszę tej gry palcem. Nawet, jeśli okaże się świetna w swoim gatunku. Są dziesiątki innych, doskonałych gier, przeżyję bez tej. A panowie twórcy niech się nauczą traktować graczy poważnie, a nie jak idiotów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować