Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2007 o 13:06, edeń napisał:


Rzeczywiście, kolczuga bodajże ma tylko 20% możliwości zepsucia zaklęcia. W NWN1 wszystkie
ryzyka zepsucia zaklęcia były większe niż w NWN2, toteż opłacało się bardziej mieć w pierwszej
części gry szatę.


bo NWN2 jest oparte na D&D 3.5 a NWN1 oparte na starym dobry 3.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gdyż nie wiem jaka jest mozliwość usunięcia jakiegoś członka drużyny. Jak straci wszystkie punkty zycia to po walce i tak sie odradza czyli co musze chodzic z wszystkimi jakich napotkam? Nie wiem jak bedzie później no ale mam teraz mam trzech gdyż dołączyła sie druidka która mi jest zbedna czy jest jakaś możliwośc? Bo nie za bardzo mam ochote z nią łazic do końca gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania
1. Wie ktoś gdzie jest gość od robienia zbroi do szarych płaszczy?? Bo znalazłem tylko Jacoba/Jacobesa i on robi tylko broń
2. Gdzie można znaleźć sierżantów do Płaszczy bo aktualnie mam tylko Bevila a jestem prawie na końcu gry (przed misją ze stworzeniem miecza Githów - tam jestem)??
Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 23:00, Toszka napisał:

Witam. Zaczelam gdzie indziej ale wskazano mi TO miejsce jako odpowiednie dla moich wnioskow.
Chcialabym omowic moje wrazenia z nwn 2. Najbardziej z nwn 2 podobaja mi sie "nowe moduly"
nwn 1- tam zostal zachowany klimat mojej ukochanej gry. Tworzy go gra kolorow, tajemnicze,
niemal mistyczne zadania, cienka linia miedzy realnym a duchowym swiatem.


I to jest to! Dawno żadna gra mnie tak nie zakręciła. W czym rzecz? To kwestia gustu , każdy to odbiera inaczej. Masz rację , ale tylko dla siebie , każdy kto myśli inaczej , też ma rację : =D
Nie warto się podniecać. Pozdrawiam. BYE!
Aaa i dobranoc!;D

20070124161006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 16:10, Camponator napisał:

1.

Highclif. Ten co Ci sprzedawał zbroje.

Dnia 24.01.2007 o 16:10, Camponator napisał:

2.

Światło Niebios w Neverwinter/Por Llast/Przed Twierdzą. Katriona w Studni Starej Sowy. Najemnik Luskański. Więcej nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 16:10, Camponator napisał:

Mam 2 pytania
1. Wie ktoś gdzie jest gość od robienia zbroi do szarych płaszczy?? Bo znalazłem tylko Jacoba/Jacobesa
i on robi tylko broń
2. Gdzie można znaleźć sierżantów do Płaszczy bo aktualnie mam tylko Bevila a jestem prawie
na końcu gry (przed misją ze stworzeniem miecza Githów - tam jestem)??
Proszę o pomoc!!!

O ile dobrze pamiętam to chyba w Hicliff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos podac linka do jakiegos cheaterskiego linka do edotora postaci nwn2?? zeby mozna bylo atuty dodawac :D (gre przeszedlem 2razy i teraz sie bawie na mapach) prosze o pomoc bo jak wpisuje w wyszukiwarke to mam problemy z wyszukaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:32, RadeXMaster napisał:

moze mi ktos podac linka do jakiegos cheaterskiego linka do edotora postaci nwn2?? zeby mozna
bylo atuty dodawac :D (gre przeszedlem 2razy i teraz sie bawie na mapach) prosze o pomoc bo
jak wpisuje w wyszukiwarke to mam problemy z wyszukaniem


Chodzi Ci o coś podobnego do Leto w NWN1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:59, edeń napisał:

> moze mi ktos podac linka do jakiegos cheaterskiego linka do edotora postaci nwn2?? zeby
mozna
> bylo atuty dodawac :D (gre przeszedlem 2razy i teraz sie bawie na mapach) prosze o pomoc
bo
> jak wpisuje w wyszukiwarke to mam problemy z wyszukaniem

Chodzi Ci o coś podobnego do Leto w NWN1?



szczerze mowiac to nie wiem co to leto jest :D chodzi mi o taki savegame editor zebym mogl sobie dodawac latwo atuty umiejetnosci itp bez uzywania konsoli:) prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 19:29, RadeXMaster napisał:

> >
szczerze mowiac to nie wiem co to leto jest :D chodzi mi o taki savegame editor zebym mogl
sobie dodawac latwo atuty umiejetnosci itp bez uzywania konsoli:) prosze o pomoc


Wydaje mi się, że do Neverwinter Nights 2 nie istnieje taki edytor. Jeszcze.

Leto to był taki edytor do NWN 1, w którym można było zmienić wygląd postaci, jej głos, dodać sobie umiejętności i atutów, zmienić ilość złota i szybkość postaci, a nawet dodać obrażenia do broni (tzw. zły indeks)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 20:03, Bafometus napisał:

witam mam pytanko ,czy grajac drowem osiagne 20 lvl ?

w Kampani nie gdyz, drow ma lvl +3(znczy sie na 1potrzebuje tyle co na 3) wiec w kampani nie dasz rady maxymalnie cos kolo 16-17 jezeli ma +2(niepamietam dokładnie) to tak ale wymaga to strasznych wysiłków zabijanai wszystkiego i robienia wszystkich questów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:
1.Wyczytałem, że do uruchomienia konstrukta są potrzebne trzy składniki:
-A vial of glowstone water, found in the Glowstone Caverns.
-The Ancient Art of Golemcraft, found in the Crossroad Keep library (either before or after you’ve captured it).
-A rune-inscribed iron piece, found in the smithy in the Gem Mines.
Dwa ostatnie mam-gdzie jest ten trzeci (nie kojarzę tych glowstone caverns jakoś :/ jestem na początku trzeciego aktu-wydaje mi się, że ta lokacja już gdzieś była...)
2. Z którymi NPC można romansować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 20:03, Bafometus napisał:

witam mam pytanko ,czy grajac drowem osiagne 20 lvl ?


Drow zaczyna tak jakby od lvl 1 - 2. Można to zauważyć po przejściu samouczka (postać bez "obciążeń" będzie na 3 lvl, a drow na 1). Tak jak wspomniał mój poprzednik Solstheim będzie to bardzo trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 20:15, Solstheim napisał:

> witam mam pytanko ,czy grajac drowem osiagne 20 lvl ?
w Kampani nie gdyz, drow ma lvl +3(znczy sie na 1potrzebuje tyle co na 3) wiec w kampani nie
dasz rady maxymalnie cos kolo 16-17 jezeli ma +2(niepamietam dokładnie) to tak ale wymaga
to strasznych wysiłków zabijanai wszystkiego i robienia wszystkich questów

drow ma +2 ale limit exp jest bodajze cos kolo 191 tys stad to pytanie gdyz drow osiaga poziomy pozniej, czyli powinien osiagnac cos okolo 18lvl...chyba ze ja czegos nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować