Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2007 o 15:35, tkoeman napisał:

Mam pytanie: co trzeba zrobić, aby pokonać króla cieni w drugiej fazie bitwy (kiedy jest rozdzielony
na kilku małych)? W poradniku pisze, że trzeba je dotykać jedna po drugiej, ale to niczego
nie daje.:///

Bo w poradniku jest błąd możesz dotykać tych figur aż się wytrą i to nic nie pomoże :) .
Po prostu musisz wytłuc minicienie, najlepiej używać zdolności amona jerro z rytuału oczyszczenia (przy odpowiedniej figurze możesz ją ponownie ładować). Ta zdolność unieruchamia wszystkich przeciwników w zasięgu na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 15:23, nagyatsu napisał:

ehhh to wogole sie oplaca sciagac i instalowac ta wersje "beta" patcha 1.03 skoro moze zawierac
bledy? nie lepiej poczekac na oficjalna wersje tego 1.03?

Nie będzie nigdy oficjalnej wersji 1.03 PL. Pojawi się od razu oficjalna 1.04 PL. Nie będzie też przejścia z 1.03 PL beta na 1.04 PL, ani w druga stronę do 1.02 PL. Przed zapisaniem jakiegokolwiek zapisu pod 1.03 PL należy zachować kopię zapisów (albo przynajmniej ostatniego).
Prawdopodobnie aktualizator gry nie będzie aktualizował takiej wersji (1.03 PL beta) i trzeba będzie przeinstalować grę i aktualizowac 1.02 PL -> 1.04 PL. Zapisy z wersji 1.03 mogą działać, ale nie ma żadnej na to gwarancji. Jeżeli coś nie będzie działać należy przywrócić zachowane zapisy z wersji 1.02 PL i od nich kontynuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie. Jak już znajdę wszsytkie składniki do odtworzenia konstrukta to jak mam rozkazać Grobnarowi go odbudować ?? Musze znim gdzieś iść czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 00:10, bitelz90 napisał:

Hej, mam pytanie. Jak już znajdę wszsytkie składniki do odtworzenia konstrukta to jak mam rozkazać
Grobnarowi go odbudować ?? Musze znim gdzieś iść czy co ??

Chyba, możesz mu kazać odbudować go w Warowni na Rozstajach, tam chyba wszystko co potrzebne jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:
1. Jak można dostać sie na piętro Księżycowej Maski
2. Czy można otworzyć kratę w grobowcu Zdrajców? Jak tam podchodziłem to za każdym razem pojawiali się Strażnicy Grobowca.
3. Ile zadań pobocznych (członków drużyny) da się zrobić za jednym podejśviem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 09:25, Lord of the force napisał:

1.

W trakcie fabuły tam wejdziesz.

Dnia 30.01.2007 o 09:25, Lord of the force napisał:

2.

Jednego z towarzyszy musisz zostawić na płycie, a samemu pobiec tam. Strażnicy i tak się pojawią.

Dnia 30.01.2007 o 09:25, Lord of the force napisał:

3.

Teoretycznie wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 00:10, bitelz90 napisał:

Hej, mam pytanie. Jak już znajdę wszsytkie składniki do odtworzenia konstrukta to jak mam rozkazać
Grobnarowi go odbudować ?? Musze znim gdzieś iść czy co ??


Musisz iść do piwnic Warowni (najlepiej poproś Wilka, żeby Ciebie tam zaprowadził), a potem musisz porozmawiać z Grobnarem - on Ci powie, czy masz odpowiednią ilość "składników".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z Posągami Strażnika i portalem; mianowicie przeleciałam koło pierwszego posągu (przy moście) nawet się o niego nie ocierając. Wpadłam wszędzie, gdzie się dało, wybiłam wszystkich do wybicia, zaprowadziłam tych, co chcieli biegać pod drzewa. Zaliczyłam wszystkie pory roku i wszystkie posągi w pomieszczeniach. I tu zaczyna się problem. Portal jest nieaktywny. Kiedy wracam do pierwszego posągu, aby go w końcu wyklepać, pojawia mi się tekst, że nie można użyć przedmiotu w walce, czy jakoś tak. I siedzę, i grzęznę jak pierdoła jakaś.

Inna sprawa, to ta, że nikogo nie obchodzi moje poszukiwanie rudy. Lala w Warowni zlewa mnie kompletnie, nie dając takiej opcji dialogowej. Ten brzydki koleś obok też ma to gdzieś.
Help. Wszystkim uczynnym dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 18:47, Olamagato napisał:

Nie będzie nigdy oficjalnej wersji 1.03 PL. Pojawi się od razu oficjalna 1.04 PL.


Taaak... Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli ;P Akshi [o ile pamiętam] pisał w czwartek czy piątek o info z Obsidiana, że patch będzie w piątek. Jest... niespodzianka - wtorek. Już pisałem w wątku o pomocy technicznej, że jestem niewiernym Tomaszem i nie uwierzę dopóki nie zobaczę. I na razie nie zobaczyłem. No, chyba, że źle spojrzałem ;P
Wersja aktualizatora zpatchowała mi się do wersji 1.07 - i to wszystko. Patcha 1.04pl jak nie było, tak nie ma.
Gdzieś wyczytałem, że CDP ma wydać wersję angielską gry w limitowanej serii. Wiesz coś o tym może? Bo szlag nas trafia - kupiliśmy z Shelion dwie wersje polskie i zero supportu do nich. Jeśli będzie wersja angielska, to z pewnością postaramy się o wymianę, bo to co jest teraz, to... cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spójrz jeszcze raz do przypiętego tematu. Patch się już pojawił, co prawda nie wydany przez Obsidiana, tylko stworzony z Mastera od Obsidiana :) Ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

larida: Podstawa Oryginał czy Pirat? Bo jeśli pirat to nie ma o czym gadać, jeśli oryginał to żeby ten portal się otworzył musisz uktawnić wszystkie portale. Jedyne co ci mogę poradzić co do posągu obok mostu to zabij wszystko co się na mapie rusza, może to pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 16:32, edeń napisał:

> Hej, mam pytanie. Jak już znajdę wszsytkie składniki do odtworzenia konstrukta to jak
mam rozkazać
> Grobnarowi go odbudować ?? Musze znim gdzieś iść czy co ??

Musisz iść do piwnic Warowni (najlepiej poproś Wilka, żeby Ciebie tam zaprowadził), a potem
musisz porozmawiać z Grobnarem - on Ci powie, czy masz odpowiednią ilość "składników".



Aaa, dzięki! Bo właśnie latałem sobie po warowni, ale nie wiedziałem gdzie go znaleść, a w pownicy akurat nie byłem :P

Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka drobna uwaga: jeśłi komusz odpowiadasz to używaj przycisku "Odpowiedz". W ten sposób ten ktoś wchodząc na forum od razu zobaczy twoją odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam chce se z kolega zagrac na mp opowiesc teraz pytanie czy da sie ja grac w 2 graczy?! i 2 no ktorys z nas musi ten server zalozyc wypada na mnie bo lepszy komputer ale ja jest gm i mam niestamowitego speeda wszystkie ataki itd czy da sie grac ze bede gm ale nie bede mial tego seepda i bede gral jako normlany gracz da sie tak?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 19:21, PolishWerewolf napisał:

Spójrz jeszcze raz do przypiętego tematu. Patch się już pojawił, co prawda nie wydany przez
Obsidiana, tylko stworzony z Mastera od Obsidiana :) Ale jest.


Z tego co wiem, to jest to wersja nieoficjalna stworzona przez zespół z CDP. Nie chcę stosować półśrodków tylko dostać oficjalne wsparcie do gry. Z tego co wiem Amerykanie i Anglicy mają już patch 1.03+1.04beta. Polacy jak zwykle mogą pomarzyć... Nie wracam już do tematu, bo cholernie się zniechęciłem do gry przez tego p.... patch''a.
Przykład na to jak nie należy postępować - wydać zabugowaną grę za kupę kasy, a potem lać na klientów z jednego z największych krajów w Europie :/ No ale co tam - przecież jesteśmy śmietnikiem WE, więc patch trafi do nas za jakiś miesiąc. Szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 22:37, Yarr napisał:

Z tego co wiem, to jest to wersja nieoficjalna stworzona przez zespół z CDP.

Pisałem Ci nawet, że stworzona przez CDP z Mastera...

Dnia 30.01.2007 o 22:37, Yarr napisał:

Nie chcę stosować półśrodków tylko dostać oficjalne wsparcie do gry.

Jak każdy.

Dnia 30.01.2007 o 22:37, Yarr napisał:

patch 1.03+1.04beta.

Beta?! A po co beta, skoro często ona ma więcej niedociągnięć niż sama podstawa?

Dnia 30.01.2007 o 22:37, Yarr napisał:

Polacy jak zwykle mogą pomarzyć... Nie wracam już do tematu, bo cholernie się zniechęciłem do gry przez tego p.... patch''a.

Też nie mam ochoty się o to spierać. Jednak ciągle pozostaje niepewna kwestia kto ostatecznie zawinił. Nie wykłócam się nawet i nie rozpoczynam dyskusji. A sam też nie grałem od początku stycznia.

Dnia 30.01.2007 o 22:37, Yarr napisał:

Przykład (...)

Polska zawsze była ostatnim krajem na takiego rodzaju listach do updatowania, obojętnie przy czym. Najlepiej w tym wszystkim się jeszcze sprawował Blizzard, bo tam nigdy problemu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał zapytać o listę przepisów rzeczy, które możemy zrobić - zbroje, pierścienie, oręż itp.
Znalazłem kilka dosyć chaotycznych opisów w sieci ale szukałbym jakiegoś przejrzystego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 00:25, RobeN napisał:

Ja bym chciał zapytać o listę przepisów rzeczy, które możemy zrobić - zbroje, pierścienie,
oręż itp.
Znalazłem kilka dosyć chaotycznych opisów w sieci ale szukałbym jakiegoś przejrzystego :)

http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/neverwinter_nights_2_crafting.txt
moze tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować