Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2007 o 19:30, czarek.k napisał:

raczej chce neverwiner naights 2 sory za pomyłke


nie kupuj póki patch nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2007 o 20:26, Bafometus napisał:

> to strasznych wysiłków zabijanai wszystkiego i robienia wszystkich questów
drow ma +2 ale limit exp jest bodajze cos kolo 191 tys stad to pytanie gdyz drow osiaga poziomy
pozniej, czyli powinien osiagnac cos okolo 18lvl...chyba ze ja czegos nie wiem.


tak max lvl drowa to 18lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 02:25, Olamagato napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Toszka

Dnia 24.01.2007 o 02:25, Olamagato napisał:

nwn 1- tam zostal zachowany klimat mojej ukochanej gry. Tworzy go gra kolorow, tajemnicze,
niemal mistyczne zadania, cienka linia miedzy realnym a duchowym swiatem.



Taaa. Ten mistycyzm był tak wspaniały, że wiele osób nigdy nie ukończyło głównej kampanii. Co za tym idzie nigdy nie kupili dodatków, które i tak nie bardzo sprawę ratowały.

Nic dodac, nic ujac. Ja ukonczylam glowna - trwalo to kilka miesiecy a nie 3 tygodnie jak w przypadku nwn2 / zaznaczam, ze obie przechodzilam wylacznie w wolnych chwilach/, kupilam oba dodatki. znaczy gra byla dla bardzo inteligentnych osob - tak wynika z Twojej wypowiedzi. I jest ok - ale! dlatego wlasnie mowie, ze nie powinni jakiegos badziewia firmowac nazwa gry dla INTELIGENTNYCH czyli kontynuacja NWN 1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kilka pytan

.Czy Wendersowie czy jak sie to zwie istniejja?! jak tak to jak do nich sie odstac jezeli istnieja to cyz dolacza do mojej warowni?! Czy poszukiwacze przygod jeszcze sie do mnei odezwa ostani raport dostalem ze Straznik jest Wegetarianinem czy to typ raporcie jeszcze cos od nich dostane?! NO to chyb wszystkie pytanie czekam na odpowedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 22:20, rogal123 napisał:

.Czy Wendersowie czy jak sie to zwie istniejja?! jak tak to jak do nich sie odstac jezeli istnieja
to cyz dolacza do mojej warowni?!

http://www.rot13.com/ (tak żeby nie spoilować)
Mqnwr fvę, żr fą bav glyxb yrtraqą. Wrqlar, pb gn zvfwn qnwr gb gnxv snwal avrvfgavrwąpl cemrqzvbg qyn Teboanen.
A tak w ogóle to ładnie wychodzi Grobnar w tym kodzie - Teboane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc niemoge znalesc wszystkich posagów oczyszczenia znalazlem 3 z 5 niewiem gdzie mam szukac 2 pozostalych , wiem ze jeden stoi odrazu przy wejsciu do planszy ale jak do niego podchodze to niemoge nic zrobic , czy zeby znalesc te posagi musze wejsc do portalu ktory jest na srodku planszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA: OBSIDIAN PRZEMÓWIŁ
http://nwn2forums.bioware.com/forums/myviewtopic.html?topic=540116&forum=109&sp=45
Rob McGinnis:
I really don''t know much about the patch situation for you guys except to restate what has already been said in this thread: You will be skipping 1.03 and moving to 1.04, I belive.
Czyli prawdopodobnie - powtarzam: prawdopodobnie - nie będzie patcha 1.03 Polish, będzie od razu 1.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak podejdziesz do pierwszego to będzie animacja ii posąg będzie wykorzystany. Portal otwiera się później, dopiero po znalezieniu pozostałych. Na razie musisz iść do pozostałych. Na mapie masz oznaczone wejśćia do różnych obszarów, w których są te posągi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo. Mam kilka pytan:
1 - Z jakimi postaciami z druzyny mozna - ekhm - romansowac?

*SPOILERZ*

Zakonczenie. Czy mozna uniknac zaginiecia pod gruzami w ruinach?
Co zrobic aby znaczenie Warowni na Rozstajach po naszym ''odejsciu'' nie zmalalo? (Wies.)

Szczerze sie zawiodlem. Sadzilem, ze jako ''lord-kapitan'' bede mial o wiele wiecej mozliwosci a tutaj takie banalne zakonczenie -.-''

Z innej beczki - wie ktos jak Krol Cieni mial na imie zanim stal sie Straznikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam 3 posagi ale jak podchodze do 4 tego na poczatku planszy to pisze ze NIEPOWODZENIE TEGO PRZEDMIOTU NIEMOZNA UZYC W WALCE , czy niezrobiłem czegos jeszcze zeby go aktywowac czy cos w tym stylu czy to blad gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze pisze jedenego posta pod drugim ale mam jeszcze pytanie , ja juz nawet niepamietam czy wlaczalem ten posag na poczatku planszy , mozliwe ze tak , ostatni raz gralem miesiac temu i wczoraj dopiero zaczolem grac znowu ale nie pamietam wlasnie czy wlaczalem ten posag.Mam pytanie odnosnie swiatyni jak wchodze do niej to tam jest ksiazka czytam ja i pisze ze zaliczyem juz test zimy , i wlaczylem ten posag , ale tam sa jeszcze jakies dzwi ktorych niemoge otworzyc czy za tymi drzwiami jest jakis posag , bo niewiem jak je otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 12:28, gamelord napisał:

Sorry ze pisze jedenego posta pod drugim ale mam jeszcze pytanie , ja juz nawet niepamietam
czy wlaczalem ten posag na poczatku planszy , mozliwe ze tak , ostatni raz gralem miesiac temu
i wczoraj dopiero zaczolem grac znowu ale nie pamietam wlasnie czy wlaczalem ten posag.

A masz atut Łańcuch Jutrzenki?

Dnia 25.01.2007 o 12:28, gamelord napisał:

Mam pytanie odnosnie swiatyni jak wchodze do niej to tam jest ksiazka czytam ja i pisze ze zaliczyem
juz test zimy , i wlaczylem ten posag , ale tam sa jeszcze jakies dzwi ktorych niemoge otworzyc
czy za tymi drzwiami jest jakis posag , bo niewiem jak je otworzyc

Przeszedłeś tylko test zimy i otworzyłeś łotrzykiem/kołatką drzwi? To bug. Też tak miałem i wczytywałem. Poszedłeś lekko na skróty. Są jeszcze testy innych pór roku, a posąg jest na końcu. Drzwi miały służyć oszczędzeniu graczom biegania i wyprowadzić ich blisko wyjścia, ale ktoś zapomniał zabezpieczyć je przed łotrzykiem. Możesz wczytać i dla doświadczenia przejść resztę, albo iść już do Portalu Pieśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam eksperci :)
Chciałbym was prosić o pomoc. Blisko końca przenoszę się do Zachdoniego Portu żeby przekuć srebrny miecz. Przerywnik, miecz zrobiony i pojawia się drugi łupieżca. Niby Amon Jerro ma wypowiedzieć jego prawdziwe imię, ale tak się chyba nie dzieje bo łupieżca jest nieśmiertelny. Załatwiam mu pasek życia do zera i tak go moge tłuc a jemu się nic nie dzieje. Probowałem już kilka razu i to samo. Czy coś źle robię? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że wam głoe zawracałem. Założyłem że skoro przy pierwszym łupieżcy Amon robił to automatycznie to teraz też zrobi to sam :D

Swoją drogą ja bym tam po prostu polał gościa szamponem przeciwłupieżcowym polał a nie się bawił w jakieś prawdziwe imona :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 21:30, michal19 napisał:

Przepraszam że wam głoe zawracałem. Założyłem że skoro przy pierwszym łupieżcy Amon robił to
automatycznie to teraz też zrobi to sam :D

Swoją drogą ja bym tam po prostu polał gościa szamponem przeciwłupieżcowym polał a nie się
bawił w jakieś prawdziwe imona :d

Też tak miałem. Musiałem odpalić użycie imienia z ekwipunku Ammona. Wtedy padł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 12:28, gamelord napisał:

Sorry ze pisze jedenego posta pod drugim ale mam jeszcze pytanie , ja juz nawet niepamietam
czy wlaczalem ten posag na poczatku planszy , mozliwe ze tak , ostatni raz gralem miesiac temu
i wczoraj dopiero zaczolem grac znowu ale nie pamietam wlasnie czy wlaczalem ten posag.Mam
pytanie odnosnie swiatyni jak wchodze do niej to tam jest ksiazka czytam ja i pisze ze zaliczyem
juz test zimy , i wlaczylem ten posag , ale tam sa jeszcze jakies dzwi ktorych niemoge otworzyc
czy za tymi drzwiami jest jakis posag , bo niewiem jak je otworzyc

JEzeli masz orginał, a tak śadze to masz tmmiły cienki(50stronicowy około) poradniczek i tam pisze gdzie jest posąg i co zrobic, jezeli nie mas orginała to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Może mi ktoś napisać, gdzie znajdę jakiś poradnik dot. korzystania z edytora Neverwinter Nights 2?
Chodzi mi głównie o praktyczne, proste przykłady zastosowania skryptów związanych z wykonywaniem questów, przykładowo: co zrobić, żeby BN wiedział, że zabiłem jakiegoś stwora, i w związku z tym udostępnił nową opcję dialogową.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 14:11, matmat24 napisał:

Witam!

Może mi ktoś napisać, gdzie znajdę jakiś poradnik dot. korzystania z edytora Neverwinter Nights
2?
Chodzi mi głównie o praktyczne, proste przykłady zastosowania skryptów związanych z wykonywaniem
questów, przykładowo: co zrobić, żeby BN wiedział, że zabiłem jakiegoś stwora, i w związku
z tym udostępnił nową opcję dialogową.

Z góry dzięki za pomoc.

Nie powiem ci ile sekund zajeło mi znalezienie tego w google...:P
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Articles.Detail&id=48 - to jakis ogólny poradnik
http://nwvault.ign.com/View.php?view=NWN2Tutorials.Detail&id=3 - tu jakis poradnik do downloadu
wszzystko in Inglisz, poszukaj tez na forum nwn2 z oficialnej stronie cdp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować