Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

ChrisBgnr masz racje!! to trzeba czytac i to uwaznie.....ja jak juz 2 raz gre przychodze to nie czytam wiekszosci bo znam juz fabułe to po co :D ale jak pierwszy raz grałem to czytałem!! bo tak trzeba i juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 11:01, ChrisBgnr napisał:

W rpg''ach dużą rolę odgrywa czytanie tych wszystkich dziwnych znaków zwanych literkami;] Nie
wiesz skąd się wziął konstrukt w pinwicy warowni? Nie kojarzysz Grobnara? Hmmm... I nie każdy
quest daje się wykonać w danym momencie - niektóre muszą poczekać. CZYTAĆ! CZYTAĆ! i jeszcze
raz uważnie CZYTAĆ! A jak się nie chce to grać w hack''n''slashe - tam wystarczy tylko klikać;]
P.S. Wszystkie zapytania do questów są opisane w poradniku który każdy dostał do gry, więc
o co chodzi?


noob, tak sie sklada ze dziecinko w poradniku tego questa nie ma, Rozumięsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, nazwanie kogoś noobem po tym jak doradził uważniejsze czytanie wypowiedzi w grze faktycznie jest bardzo na miejscu;] I "dziecinko"?? ROTFL... Ale oki, przesłanie "Rozumię", krytykę przyjąłem.:D A jeżeli chodzi o poradnik masz rację - jest niekompletny. Mea culpa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem!
Wiecie może gdzie mogę znaleść jakiegoś kowala do warowni ?? Bo ta była ambasadorka z Luskanu mówi mi, że spotkała jakiegoś kowala, który był wierny Neverwinter w Fort Lock, ale, że po jego zniszczeniu wiele osób przeniosło się do Port Last, i że tam mam go szukac. I teraz zonk, nie mogę go tam znaleść (!) On jest w Port Last czy w jakimś innym miejscu, czy ja jestem ślepy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 02:40, bitelz90 napisał:

Czołem!
Wiecie może gdzie mogę znaleść jakiegoś kowala do warowni ?? Bo ta była ambasadorka z Luskanu
mówi mi, że spotkała jakiegoś kowala, który był wierny Neverwinter w Fort Lock, ale, że po
jego zniszczeniu wiele osób przeniosło się do Port Last, i że tam mam go szukac. I teraz zonk,
nie mogę go tam znaleść (!) On jest w Port Last czy w jakimś innym miejscu, czy ja jestem ślepy
?

Jest dwóch kowali, jeden od broni (Edario), drugi od zbroi (Jacoby). Są w Highcliff i Port Last.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że finałowa walka jest nieco przęgięta? Mnożą się te Króle Cieni jak króliki;/ SI towarzyszy z drewna i zostawieni sobie zachowują się jak banda kretynów, także trzeba każdemu z osobna mówić co ma robić. No przy takiej ilości wrogów i sojuszników jest to męczące... I czemu konfiguracja zachowań jest taka prymitywna?? Nawet nie ma opcji dla kapłanów, żeby skupili się na leczeniu towarzyszy;/ Oj krecha za ten finał. Taaa wiem, wielkie ZŁO nie może być łatwo pokonane ale teraz bardziej niż z Cieniem walczę z kontrolą drużyny;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Banalna rzecz - w 3 akcie moja drużyna przechodzi do Doliny Merdelein -nastepnie przez pierwszy dostepny cienisty portal i koniec - wejscie do drugiego strzegą drzwi zamkniete/zablokowane i żadnym czarem/umiejetnościa/atutem nie mozna otworzyć, a cofnąć się też nie można i zejść niżej
Czy ktokolwiek rzuci pomocną uwagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:13, ChrisBgnr napisał:

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że finałowa walka jest nieco przęgięta? Mnożą się te Króle Cieni
jak króliki;/ SI towarzyszy z drewna i zostawieni sobie zachowują się jak banda kretynów, także
trzeba każdemu z osobna mówić co ma robić. No przy takiej ilości wrogów i sojuszników jest
to męczące... I czemu konfiguracja zachowań jest taka prymitywna?? Nawet nie ma opcji dla kapłanów,
żeby skupili się na leczeniu towarzyszy;/ Oj krecha za ten finał. Taaa wiem, wielkie ZŁO nie
może być łatwo pokonane ale teraz bardziej niż z Cieniem walczę z kontrolą drużyny;/

Zdecydowanie tak. Jako mag, władowałem w ,,małych królów cieni" wszystkie czary, i nadal zostało ok. 10
W końcu Króla przeszedłem, i myślę sobie, no teraz to mi kurna pomnik postawią ;), a tu kolejny ZONK, nie będę spoilerował, ale powiem, że mnie osobiście zakończenie rozczarowało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jeszcze nie przeszedłem całej gry, ale strasznie mi się ona podoba, zarówno pod względem graficznym, jak i fabularnym. Podoba mi się też pomysł warowni na rozstajach i rang szlacheckich oraz rytuały oczyszczenia. Gra naprawde mnie wciągnęła( w przeciwieństwie do części pierwszej, która była nudna, pozbawiona polotu i ta grafika kwadratowa, której zdzierżyć nie mogłem, wszystko wyglądało jak klocki dla dzieci)
Mam nadzieję, że wyjdzie dodatek, może nawet dwa, które jednak będą nawiązywały do naszej postaci i opowiadały jej dalszą część historii.

p.s. chciałem ulepszyć miecze i zbroje dla mojich Szarych Płaszczy, a tutaj nie mogę bo mi mówią, że rudy nie dostali, mimo to, że dałem już chba wszystkie miejsca dla górników, co mam zrobić, a może to zależy od zaawansowania w grze tzn. jak daleko zaszedłem z wykonywaniem zadań??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, gdzie można znaleźć ten pył do uruchomienia konstrukta, bo znalazłem wszystko oprócz tego i nie moge znależź ( jestem w 3 rozdziale)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Kwestia dostaw rudy też mnie zastanawiała i chyba faktycznie zależy od postępów w grze... Ale pewny nie jestem...
2) Pył? Chyba raczej świecąca ciecz? Leży w tunelach pod Ember. (Potrzeba jeszcze księgi - biblioteka Warowni i kamienia z runami - w kuźni kopalni w Arvahn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:26, kapitan92 napisał:

mam takie pytanie.... jak zostac jednym z DZiewiątki(Ci od krola nashera)

Jeśli, wybrałeś ścieżkę Straży miejskiej z Neverwinter, to Lord Nasher cię pasuje na członka w III akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:56, PolishWerewolf napisał:

Nie jest to zależne od ścieżki w żaden sposób.

A, to sorry, bo jest to logiczne ale ok ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziex:D:D a zbroja kolesia z dziewiątki to jaka zbroja?? Lekka Srednia czy Cięzka?? bo ja jestem łowcą człowiekiem i to jedyna klasa jaka mi sie wsumie opłaca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować