Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

To zależy czy wolisz woja w większą klasą pancerza, czy takiego, który zadaje większe obrażenia.
Natomiast 1k6 oznacza jeden rzut kostką sześciościenną. Tyle ile Ci komputer "wyrzuci" tyle zadajesz obrażeń... pomijając modyfikatory od siły itd. Potencjalne obrażenia samej broni to 1-6.
I tak działają też inne rodzaje obrażeń - 1k12 - jeden rzut kostką dwunastościenną, - 2k6 - dwa rzuty kostką sześciościenną...
Kusza dla łotra jest - moim zdaniem - dobra, dopóki wrogowie do Ciebie nie podejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 20:49, Valentino S.A. napisał:

Karharot i Rusty Mike dzięki za odpowiedz :) jeśli chce załóżmy walczyc
mieczem i trzymac tarcze to rozwija się to atutach czy gdzieś indziej ?

Wojownik ma od razu biegłość we wszystkich broniach (prócz egzotycznych) i tarczach. "Ulepsza" się poprzez atuty jedynie styl walki dwoma broniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stylu walki mieczem i tarczą nie można rozwijać, możesz (i powinieneś) jednak inwestować w atuty powiązane z tym typem miecza jakiego używasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar sobie pograć w tą grę, ale jakoś mnie ona dziwaczy.
Zachęcicie mnie jakoś ?
Przydało by się dużo plusów.
Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o obiektywne spojrzenie na sprawę to kiedyś wypisałem jakie według mnie gra ma plusy (i minusy), jeśli chcesz możesz o tym przeczytać w tym poście:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&pid=5578
Od siebie mogę powiedzieć że gra naprawdę zasługuje na to żeby ją przejść, jest to jednak moja subiektywna opinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 22:17, Qbasmok007 napisał:

Mam zamiar sobie pograć w tą grę, ale jakoś mnie ona dziwaczy.
Zachęcicie mnie jakoś ?
Przydało by się dużo plusów.
Z góry thx


Poczytaj recenzje w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 22:17, Qbasmok007 napisał:

Mam zamiar sobie pograć w tą grę, ale jakoś mnie ona dziwaczy.
Zachęcicie mnie jakoś ?
Przydało by się dużo plusów.
Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam takie pytanie czy kampanie Maska Zdrajcy da się wogóle przejść? Podstawke przeszedłem 5 raz, a w Masce bez znaczenia jaką postacią grałem to zawsze rozwalał mnie ten niedzwiedz przed bramą miasta...

Ostatnio jednak nastąpił przełom bo zdecydowałem się spróbować wypróbować power builda, no i jakimś cudem udało mi się pokonać tego niedziedzia i zabrać mu dusze. Później zatrzymałem się na dłużej w Loży Berserkerów, próbowałem pokonać jakiegoś borsuka sotojącego przed wejściem... Jak tam z nim walczyłem to wydawało mi się to jakąś parodią, na runde zadawał mi po 100 obrażeń! Ludzie co to ma być nawet Król Cienia, Garius i wszyscy jego Lupieżcy razem wzięci stanowili by łatwiejsza walke niż ten borsuk... Odpuściłem go sobie i poszedłem dalej.

Dotarłem do lasu ze świecoącym drzewem no i tam znalazłem jaskienie. Wszystko pięknie aż napotkałem ''Potężnego Tygrysa'', po tym jak zabił czerwona czarodzijke i tego szamana zabrał sie za mnie no i ani on, ania nie mogliśmy pozabjać sie nawzajem. Nie dość że trafiałem go raz na 10 rund to jeszcze ma on chyba regeneracje 10hp/runda, może więcej... No i teraz utknołem w tej jaskini razem z nim, wyjść niemoge bo musze zebrać drużyne, wczytać niemoge bo nie mam jeszcze save''a w Masce...

Pojęcia niemam co robić ani co będzie dalej, jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podał Ci link do tematu w którym może zadawać pytania dotyczące dodatku do NWN 2 jakim jest Maska Zdarajcy.. To jest temat tylko o NWN 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 14:06, loytartoreto napisał:

Podał Ci link do tematu w którym może zadawać pytania dotyczące dodatku do NWN 2 jakim
jest Maska Zdarajcy.. To jest temat tylko o NWN 2.


Chyba widać który temat jest cześciej odwiedzany, zresztą wikszość osób z tego tematu prawdopodobnie grało w Maske. Myśle że wszyscy jakoś przeboleją że ośmieliłem się zadać pytanie na temat Maski w temacie o nwn2, a nie w temacie o Masce Zdrajcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim spróbuj zmniejszyć poziom trudności, to powinno ułatwić Ci wygranie tej walki. Na przyszłość postaraj się wykonywać sejwy które umożliwią Ci w razie czego lepsze przygotowanie się do walki której nie możesz na razie wygrać.
Co do tematu to mimo wszystko staraj się następne pytania odnośnie MZ zadać w dotyczącym jej temacie, a jeśli już naprawdę musisz to zrobić tutaj to oznaczaj wyraźnie że w Twoich postach są spoilery dotyczące dodatku. Nie wszyscy tutaj przeszli MZ więc należy uważać aby nie zepsuć im przypadkiem zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z NWN 2. Otóż moja kompania nie chce za mną chodzić i wogule zachowuje się przygłupio. Nie atakują wrogów, nie rzucają zaklęć, nie rozbrajają pułapek,itp. Trzab ich przejmowac i samemu kazać to robić ;[. W trybie zachowania mam ustawione, żeby podążali za bohaterem w małej odległości i robili wszystkie wyżej wymienione rzeczy. Wie ktoś jak to naprawic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 15:33, juzio07 napisał:

Mam problem z NWN 2. Otóż moja kompania nie chce za mną chodzić i wogule zachowuje się
przygłupio. Nie atakują wrogów, nie rzucają zaklęć, nie rozbrajają pułapek,itp. Trzab
ich przejmowac i samemu kazać to robić ;[. W trybie zachowania mam ustawione, żeby podążali
za bohaterem w małej odległości i robili wszystkie wyżej wymienione rzeczy. Wie ktoś
jak to naprawic??

A może przez przypadek kliknąłeś taki znaczek na dole z lewej strony, który włącza i wyłącza tryb marionetek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 15:40, Karharot napisał:

Spróbuj następującej rzeczy: kliknij PPM, następnie z przywołanego menu wybierz opcję
"przekaż rozkaz" a potem "za mną".


Pomogło. Dzięki za szybką pomoc

@Zebara

Tryb marionetki był wyłączony. Sprawdzałem na początku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Na początku II aktu, gdy zostałem już giermkiem i odbyłem wizytę u króla, z mojej drużyny zniknęli jej dwaj członkowie - Khelgar i Neeshka. Czy jest możliwe, aby jakoś ich odzyskać? Gdy wczytałem wcześniejsze zapisy i powtórzyłem fragment gry, kompanów również nie było (zostali tylko Sand i Shandra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować