Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

siemka ludzie jak wygląda walka w nwn 2 ? tak samo jak w 1 ze klikasz na wroga i komputer robi całą resztę czy nareszcie gracz kieruje walką
sory za to na gurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 13:39, ChrisOS napisał:

siemka ludzie jak wygląda walka w nwn 2 ? tak samo jak w 1 ze klikasz na wroga i komputer robi
całą resztę czy nareszcie gracz kieruje walką
sory za to na gurze


Podobnie jak w NWN1...

Btw. D&D =\= Diablo... zreszta to jest dla mnie bezsens, ze trzeba klikac za kazdym razem jak chcesz zadac cios... [Choc mowie o grach, ktore do tej pory powstały, bo Witcher to troche inna bajka]. Poza tym... mozesz zostawic wojownika i bedzie Ci robic tylko podstawowe ataki, a atuty typu powalenie itp. itd, beda nieuzywane, choc daja przewage... choc w sumie w NWN2 mozna wlaczyc auto-uzywanie atutow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 14:38, JogaTv napisał:

A ja mam pytanie czy ktos wie jakie sa wymagania NWN2 to niech powie xD

Windows XP
procesor 2,4 GHz lub xp 2000+
512 MB ram (zalecane 1GB)
5.5 GB hdd
DVD 4x
Ati od 9700 Pro
nVidia od 6600
zalecane
ati x1600
nVidia 6800 GT/GS
DirectX 9c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 16:01, Anim napisał:

ciach


Anim czy data wydania to jest 7 grudnia jest aktualna (bo z planu wynika ze niestety nie :/) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 16:01, Anim napisał:

> A ja mam pytanie czy ktos wie jakie sa wymagania NWN2 to niech powie xD
Windows XP
procesor 2,4 GHz lub xp 2000+
512 MB ram (zalecane 1GB)
5.5 GB hdd
DVD 4x
Ati od 9700 Pro
nVidia od 6600
zalecane
ati x1600
nVidia 6800 GT/GS
DirectX 9c


A kiedy możemy się spodziewać nowych informacji na temat EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 12:39, THCD napisał:

Planowałem zakup EK lecz nie grałem w 1 to troche glupio kupowac 2 EK skoro sie nie grało w
1 część


Część pierwsza jest dołączona do edycji kolekcjonerskiej. Ściągnij sobie demo i jeżeli spodoba Ci się gra to kup edycję kolekcjonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 16:01, Anim napisał:

> A ja mam pytanie czy ktos wie jakie sa wymagania NWN2 to niech powie xD
Windows XP
procesor 2,4 GHz lub xp 2000+

....ciach...

Dnia 17.11.2006 o 16:01, Anim napisał:

DirectX 9c


Aktualnie przebywam w Niemczech i dzieki temu jestem juz szczesliwym posiadaczem NWN 2, niestety gra jest fatalnie zoptymalizowana i przy X2 4200+, 2gb ramu oraz 7800GT (lekko podkrecony) gra przy ustawieniach High (ale bez odbić i refrakcji dla wody plus najniższa rozdzielczość dla shadowmap) w rozdziałce 1024x768 chodzi znośnie ale w otwartych przestrzeniach nie wyciaga wiecej niz 20-24 fps.

Mam nadzieje ze Obsydian wyda jakiś pacz, który trochę poprawi wydajność gry, bo gra jest napawde niezła, moze nie jest to Baldurs Gate 3 ale dzieki bogu nie jest to Diablo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 14:45, Dominik84 napisał:

> > A ja mam pytanie czy ktos wie jakie sa wymagania NWN2 to niech powie xD
> Windows XP
> procesor 2,4 GHz lub xp 2000+
....ciach...
> DirectX 9c

Aktualnie przebywam w Niemczech i dzieki temu jestem juz szczesliwym posiadaczem NWN 2, niestety
gra jest fatalnie zoptymalizowana i przy X2 4200+, 2gb ramu oraz 7800GT (lekko podkrecony)
gra przy ustawieniach High (ale bez odbić i refrakcji dla wody plus najniższa rozdzielczość
dla shadowmap) w rozdziałce 1024x768 chodzi znośnie ale w otwartych przestrzeniach nie wyciaga
wiecej niz 20-24 fps.

Mam nadzieje ze Obsydian wyda jakiś pacz, który trochę poprawi wydajność gry, bo gra jest napawde
niezła, moze nie jest to Baldurs Gate 3 ale dzieki bogu nie jest to Diablo...


Spaczuj gre...

Ja mam P4 3.2 HT - 3.5GHZ, 1gb szybkiego ramu i tez 7800GT podkreconego do 450/1200

I gra mi chodzi na MAX detalach dobrze... mam cieniowanie ustawione na max, textury na max i rozdzielke taka jak ty... btw. nie patrz na FPS, bo to jakies dziwne sa... mi raz pokazało 11 a chodziła bez przycinki, czy laga jakiegokolwiek...

Jedyna lokacja jaka mi laguje, to "Forest" tam gdzie sa losowe spotkania...

Wiem, ze na procesorach AMD NWN2 zle chodziło i starano sie to naprawic w Patchach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 15:03, Night Elf napisał:

Spaczuj gre...


automatycznie sie paczuje i mam najnowszego pacza, 1.02. coś tam, moze cos nowego dadzą

Dnia 18.11.2006 o 15:03, Night Elf napisał:

I gra mi chodzi na MAX detalach dobrze... mam cieniowanie ustawione na max, textury na max
i rozdzielke taka jak ty... btw. nie patrz na FPS, bo to jakies dziwne sa... mi raz pokazało
11 a chodziła bez przycinki, czy laga jakiegokolwiek...


no 11 fpsów to nie jest zbyt dobrze, choć jesli bohater tylko sobie idze to mozesz miec wrazenie, ze jest niby płynnie.

I czy mozna jakoś właczyć AA, bo w rozdziałce 1024x768 bardzo by sie przydało, niestety wymuszenie z poziomu sterownika nic nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem...

Btw. 11 fps to juz byłaby lagoza, bo do pokazania jako takiego płynnego ruchu potrzeba 24 minimum, ale jak juz mowiłem chodziło mi tak jakby bylo spokojnie 40fps...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 12:40, Dark Demon napisał:

> Planowałem zakup EK lecz nie grałem w 1 to troche glupio kupowac 2 EK skoro sie nie grało
w
> 1 część

Część pierwsza jest dołączona do edycji kolekcjonerskiej. Ściągnij sobie demo i jeżeli spodoba
Ci się gra to kup edycję kolekcjonerską.


Dla mnie to zeby kupic EK czeba byc prawdziwym fanem a ja np jestem fanem gothic i tak ową edycje mam a w NWN nie grałem nawet ale czuje ze mi sie spodoba a 2 sprawa to kasa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 00:23, THCD napisał:

ciach


To po co w ogóle wspominasz o EK? :P Tak jak napisałem, ściągnij demo i sprawdź. A np. ja skąd mam mieć pewność, że spodoba mi się dwójka? W jedynkę gram i mi się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 13:02, Woko11 napisał:

A jest demo? Podaj linka.


Z tego, co wiem, dema nie ma i nie bedzie.

Przynajmniej do tej pory ATARI i Obsidian Ent. mowili, ze dema na 99,99999% nie bedzie, a teraz wola sie skupic na poprawianiu gry i dodawaniu dodatkowych elementow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 14:36, Woko11 napisał:

A pójdzie NWN 2 na:
Intel Celeron 2,4Ghz
512MB RAM
Radek 9200SE 128MB


Odsyłam do posta na gorze... :

Wymagania sprzętowe: http://neverwinter2.gram.pl/news.php?id=104
Program sprawdzający, czy spełniasz wymagania pod daną grę: http://neverwinter2.gram.pl/news.php?id=413


A szczegolnie polecam odwiedzic forum Polskiej Oficjalnej Strony, ale zanim zadasz pytanie uzyj opcji szukaj...

Forum Polskiej Oficjalnej Strony NWN2: http://neverwinter2.gram.pl/forum/ - tutaj możecie zapytać się o wszystko, co związane z NWN2 i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować