Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Jak ktoś nie potwierdzi zamówienia. Na doprodukowanie bym nie liczył.

Kilka postów wyżej była odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 23:01, Doreczek napisał:

a te dodatki które zostały wprowadzone przez gram to będą sprzedawane w sklepach w edycji kolekcjonerskiej?


Tak, bo to jest w pudełku i nie tylko w Polsce.

Kilka pudełek EK może być w Empiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 23:16, Night Elf napisał:

> a te dodatki które zostały wprowadzone przez gram to będą sprzedawane w sklepach w edycji
kolekcjonerskiej?

Tak, bo to jest w pudełku i nie tylko w Polsce.

Kilka pudełek EK może być w Empiku...


ale będą o wiele droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 16:22, mikolajmix napisał:

> > a te dodatki które zostały wprowadzone przez gram to będą sprzedawane w sklepach
w edycji
> kolekcjonerskiej?
>
> Tak, bo to jest w pudełku i nie tylko w Polsce.
>
> Kilka pudełek EK może być w Empiku...

ale będą o wiele droższe


Nie drozsze... ale nie obejmie ich promocja wPLN... czyli nie bedziesz mogł kupic taniej...

Ale zobacz do Media Marktow tam zawsze było ciut taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest już głupie ... wcześniej nie zamawiałem EK bo nie miałem kasy a jak będe miał kase to brak egzemplarzy poprosze cdprojekt żeby uzupełnił zapasy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 22:39, Doreczek napisał:

to jest już głupie ... wcześniej nie zamawiałem EK bo nie miałem kasy a jak będe miał kase
to brak egzemplarzy poprosze cdprojekt żeby uzupełnił zapasy!!


Na tym polega edycja kolekcjonerska, że są to krótkie, ekskluzywne i limitowane edycje dla kolekcjonerów i fanów.

Światowy WoW w niektórych krajach miał nakład tylko 50 egzemplarzy. My aż tak nie ograniczmy dostępu :).

Może ktoś się jeszcze wycofa na Gram.pl., a jak nie to mały nakład faktycznie trafi do Empików, MM i Saturnów, ale z doświadczenia wiem, że tam znika równie szybko jak w pre-orderach na Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I potem zażalenia, że sztuk miało być 500 limitowanych, a okazało się że Kolekcjonerska nie jest Kolekcjonerska, bo ją ma co drugi w Polsce posiadający daną grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 16:16, PolishWerewolf napisał:

I potem zażalenia, że sztuk miało być 500 limitowanych, a okazało się że Kolekcjonerska nie
jest Kolekcjonerska, bo ją ma co drugi w Polsce posiadający daną grę...

Dzięki za zrozumienie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. EK w końcu jest dla Fanów gry, któży mogą sobie w danym momencie pozwolić na zakup. Potem to już ewentualnie na Allegro lub czekać na to, aż ktoś wycofa swoje zamówienie.

Jednak pytania ciągle padają. I prośby o dodanie nowych egzemplarzy. Ja jednak jestem skłonny prosić aby tego nie czyniono :)

No i jeszcze jedna taka mała sprawa... Zamieścicie wygląd EK? Bo jakby nie patrząc to już tylko tydzień do premiery w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak to jest z tą premierą . W newsie " Edycja Kolekcjonerska jeszce bogatsza" jest napisane 7 grudzień, ale w planie wydawniczym jest już ogólnie grudzień . Czyżby CDP nie był do końca pewny czy premiera się nie obsunie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To musisz być przygotowany na zakup albo na Allegro, albo na wyścigi gdy będzie wycofana...

I czy rozumiesz pojęcie Limitowana? Limitowana nie znaczy że dla każdego... Dlatego to byłoby źle gdyby była w co drugim domu osoby grającej w daną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować