Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2007 o 11:09, shelion napisał:

1. Ktos tu wspomniał, że był z konstruktem u Króla Cieni. To ten Olbrzymi Żywiołak Ziemi? Jakos
mi nie pasuje z wyglądu. A jeśli nie (a sądzę, że nie) to gdzie znaleźliście ten brakujący
lśniący płyn??

Mi nieudało sie go uruchomić ale z całą pewnością nie jest to żywiołak ziemi one wyglądają inaczej to Golem Ostrzak

Dnia 14.01.2007 o 11:09, shelion napisał:

2. Komuś sie udało zniszczyć tę ścianę energii, wiadomo gdzie, czy tylko szybkie przebiegnięcie
dookoła podziałało? Mi się tak drużyna podzieliła i choć dali sobie ładnie radę, to lubię ich
razem trzymać.

Jeżeli chodzi ci o macanie tych pomników na końcu to tak udało mi się ;-)

Dnia 14.01.2007 o 11:09, shelion napisał:

3. Walczyłam po raz pierwszy ze Światłem Niebios w Dzielnicy Handlowej i nigdzie jej potem
nie znalazłam. Ktoś tu o to pytał i przeczytałam odpowiedź - ale ja byłam w Port Llast i jej
tam nie widziałam... Schowała się gdzieś za domami czy gdzieś? A może w gospodzie była (choć
tam tez zaglądałam)

Jak się pojawisz w Port Llast zaraz za mapą świata od razu obróć się w prawo i idz przed siebie ja ja tam znalazłem zresztą czystym przypadkiem.

Dnia 14.01.2007 o 11:09, shelion napisał:

4. Kistrel na coś się przydał oprócz robienia płaszcza? Poszedł za kims na przykład na wojnę?

szczerze wątpie

Dnia 14.01.2007 o 11:09, shelion napisał:

5. Warownia - miałam 100%, większość rzeczy bardzo dobrze, czy bardzo dużo itp, ale jak się
gadało z Veedlem, to mówił, że ma jakieś tam plany, ale rudy mu mało. A ja przecież tej rudy
sporo znalazłam. I to juz po pełnym uzbrojeniu Szarych Płaszczy. Czy to tak fabularnie ma być?

Tak
Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 11:20, PolishWerewolf napisał:

> 1.
Ten Konstrukt to ten, którego spotykasz w I akcie podczas ratowania Shandry. A lśniący płyn
znajdujesz mając Grobnara w drużynie podczas pobytu w Jaskiniach Goblinów pod Ember. Musisz
podejść do jednego z tych jeziorek.


No tak, trzeba był pójść gdzies z Grobnarem. A się zastanawiałam po co to Ember na liście wciąż... A że to ten konstrukt to wiem, bo stał u mnie w piwnicy :P Poza tym miałam już do niego części, książkę i nie wiem czy nie próbkę runów, tylko tego płynu brakowało. Dzięki! Choć nie wiem czy zagram teraz drugi raz, skoro już przeszłam całość i koniec mnie tak przygnębia. :D

Dnia 14.01.2007 o 11:20, PolishWerewolf napisał:

> Z góry dziękuję, za odpowiedzi :)
Nie ma za co :)

Ależ jest za co! :D Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 11:24, shelion napisał:

1.

Konstrukt jest dosyć przydatny w grze, bo ma dosyć duże obrażenia. Jeśli Twoja postać jest jeszcze wyszkolona w tworzeniu przedmiotów to robi on się jeszcze potężniejszy. Dodam, że ma największą pulę życiową ze wszystkich dostępnych w kampanii postaci.

Dnia 14.01.2007 o 11:24, shelion napisał:

Ależ jest za co! :D Dzięki!

Naprawdę nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 11:22, DevilQ napisał:

Jeżeli chodzi ci o macanie tych pomników na końcu to tak udało mi się ;-)


Nie, nie o macanie, bo to było po uśmierceniu Gariusa. Ale może należało i wcześniej.. W takim razie, jeśli zagram jeszcze raz, to sprawdzę i przed i potem.

Dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Eh, a mogłam zapytać wcześniej na forum; ale chciałam najpierw fabułę poznać. Jednak niewykluczone, że jeszcze zagram, to wtedy już tego nie przeoczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy wtedy jak przechodziłaś grę, to czy ktoś już znał na to odpowiedź :) Bo niektórzy nie wybiegają za daleko do przodu. Sam na przykład jeszcze nie przeszedłem, bo się kręcę gdzie popadnie po mapie, unikając głównej fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w końcu doszład do tego jak zawrócić Bishopa w ostatniej walce do swojej drużyny. Tyle, że tej trzeciej walki z Królem Cieni nie mogę wygrać;/ bleee. A tak to diabelstwo i Quara mnie opuściły. Fajnie było zabić tą wiedźmę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 12:04, Lasair napisał:

A ja w końcu doszład do tego jak zawrócić Bishopa w ostatniej walce do swojej drużyny. Tyle,
że tej trzeciej walki z Królem Cieni nie mogę wygrać;/ bleee. A tak to diabelstwo i Quara mnie
opuściły. Fajnie było zabić tą wiedźmę ;P

Wiedźmę ;-) którą masz na myśli? mnie osobiście sprawiło niesamowitą przyjemność rozwalenie Bishopa zrobiłem to osobiście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 12:04, Lasair napisał:

A ja w końcu doszład do tego jak zawrócić Bishopa w ostatniej walce do swojej drużyny. Tyle,
że tej trzeciej walki z Królem Cieni nie mogę wygrać;/ bleee. A tak to diabelstwo i Quara mnie
opuściły. Fajnie było zabić tą wiedźmę ;P


O, jak Bishopa zawrócić? W sumie to go nie znosiłam i ucieszyłam się jak Khelgar go dosłownie jednym ciosem wyprawił do niższych sfer :P Ale chyba chciałabym wiedzieć, o ile to nie tajemnica :D
A Qara to rzeczywiście wiedźma, ona powinna byc diabelstwem, nie Neeshka. Przecież nawet jak jej za coś dziękowałam to nie zyskiwałam na nią wpływu i była równie złośliwa jak przedtem. A przecież powinno wzrosnąc po rozwaleniu żywiołaka od Luskańskiej wiedźmy z kolei.

Ja bym chciała wiedzieć czy chociaż jednej osobie diabelstwo nie odeszło. Ale pewnie fabularnie ktoś musi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 12:09, DevilQ napisał:

> że tej trzeciej walki z Królem Cieni nie mogę wygrać;/ bleee. A tak to diabelstwo i Quara
mnie


Zapomniałam zapytać - trzeciej to po zniszczeniu posągów, prawda? Jak się rozwali swoją postacią wposażaną w nasz wspaniały mieczyk portal, który bestia zasłania, to potem już mu szybko życie spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie mi się przypomniało - Torio mówiła a''propos zwolenników, że jakaś drowka, z karawany kupców napadnięta przez Olbrzymy może sie dać przekonać, ale gdzie ona jest? Jakos jej nigdzie nie uświadczyłam. A ten cały Jolboune czy jak mu tak, Luskańczyk, powiedziałam mu, że mu dam dwa razy tyle co Sydney, przeszedł na moją strone, ale potem zniknął. A ktos tu pisał, ze pojawił się w Warowni. Gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***SPOILER***
Czy odzyskam przedmioty Shandry? (Nie chce mi się przechodzić tego etapu jeszcze raz, bo to nudne by było, a szkoda tracić całą grę zbierania śmieci i esencji).
***KONIEC SPOILERA***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***SPOILER***
Tak, odzyskasz te przedmioty. Jeśli o to pytasz, to pewnie ich jeszcze nie odzyskałeś, więc nie powiem Ci, skąd je dostaniesz. :) Ale nie bój się - na pewno je odzyskasz. :) Chyba że trafisz na jakiegoś wyjątkowo złośliwego buga. :D
***KONIEC SPOILERA***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 12:56, shelion napisał:

Jeszcze jedno pytanie mi się przypomniało - Torio mówiła a''propos zwolenników, że jakaś drowka,
z karawany kupców napadnięta przez Olbrzymy może sie dać przekonać, ale gdzie ona jest? Jakos
jej nigdzie nie uświadczyłam. A ten cały Jolboune czy jak mu tak, Luskańczyk, powiedziałam
mu, że mu dam dwa razy tyle co Sydney, przeszedł na moją strone, ale potem zniknął. A ktos
tu pisał, ze pojawił się w Warowni. Gdzie??

Drowka znajdziesz w obozie ognistych olbrzymów na samej górze jest zamknięty w takiej palisadzie po prawej od wejścia co do tego luskańczyka to nie wiem chyba go olałem ale nie pamietam A w walce z królem cieni musisz zniszczyć wszystkie pomniki a potem portal jak to zrobisz to już bułka z maczkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 12:57, lampak napisał:

***SPOILER***
Czy odzyskam przedmioty Shandry? (Nie chce mi się przechodzić tego etapu jeszcze raz, bo to
nudne by było, a szkoda tracić całą grę zbierania śmieci i esencji).
***KONIEC SPOILERA***



Ma je jej dziadek ;P Amon Jerro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 12:32, shelion napisał:

O, jak Bishopa zawrócić? W sumie to go nie znosiłam i ucieszyłam się jak Khelgar go dosłownie
jednym ciosem wyprawił do niższych sfer :P Ale chyba chciałabym wiedzieć, o ile to nie tajemnica
:D


Szłam to od nowa złą postacią i znalazłam fajną angielską stronę, gdzie pisze co masz mówić, żeby zwiększyć sobie wpyw. I jeszcze dyplomacje podniosłam wysoko. Żeby go wrócić musisz mieć duuuuuuuuży wpływ. Bardzo duży;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 12:09, DevilQ napisał:

Wiedźmę ;-) którą masz na myśli? mnie osobiście sprawiło niesamowitą przyjemność rozwalenie
Bishopa zrobiłem to osobiście ;-)


Quarę, sama ją zabiłam;) I to zaklęciami ognia;)
No wiesz co ;p A ja gre od nowa szłam, żeby tylko wrócił na moja stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odemnie diabelstwo nie odeszło na końcu kampani :) za to Boshopa też własnoręcznie posłałem do tematego świata :P Quare też :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2007 o 13:19, Lasair napisał:

Quarę, sama ją zabiłam;) I to zaklęciami ognia;)
No wiesz co ;p A ja gre od nowa szłam, żeby tylko wrócił na moja stronę ;)

Wybacz ale naprawdę działał mi na nerwy ;-) a za tą jak powiedziałaś wiedźmą tez nie przepadałem a jakoś do mnie przylgnęła ciekawe czy da się zrobić by diabelstwo zostało zacznę jeszcze raz diabelstwem męskim może wtedy zostanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 13:26, DevilQ napisał:

Wybacz ale naprawdę działał mi na nerwy ;-) a za tą jak powiedziałaś wiedźmą tez nie przepadałem
a jakoś do mnie przylgnęła ciekawe czy da się zrobić by diabelstwo zostało zacznę jeszcze
raz diabelstwem męskim może wtedy zostanie ;-)


powodzenia;P może Ci się uda ;p
A nie lepiej romansować z Elanee? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować