Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Setki nagród wartych 100 000 zł - rusza szalony eXtra Konkurs!

275 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2006 o 17:25, Szewczu napisał:

Hej gdzie są wszyscy ??


Wszedzie. To nie jest czat.

Dnia 25.08.2006 o 17:25, Szewczu napisał:

Odpowie mi CDP na moje pytanko ?? :)


Czytanie ze zrozumieniem się kłania: trzy gry z serii eXtra Klasyka neXt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 17:04, Szewczu napisał:

> Dzięki ^^ również życzę powodzenia.
> Heros IV, Świątynia Pierwotnego Zła no i czekać jeszcze muszę na Roller Coastera 2 bo
się wydanie
> opóźnia.
> A ty co wybierasz ? :)

No ja bym wziął Kroniki Riddica, jakiegoś RPG (Świątynie Pierwotnego Zła lub Morrownida ZE),
I też Roller Coastera 2 i na dokładke Enter the Matrix :) A co chciałbyś wygrać ?? Hmm ??


Hmm... zrobie liste od 1 do 3 ;)
1. Karta Graficzna moja karta jest już troche słaba jak na najnowższe tytuły, tymbardziej że zbliża się NwN 2
w co też będe musiał zainwestować ale narazie nie mam tyle kasy. ;]
2. Procesorek, podobnie jak powyżej. ^^
3. Monitor LCD

twoja kolej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale nagrody. Tego bym się nie spodziewał. No tym razem, to CD Projekt przeszedł samego siebie.
Brawo!!!!

Teraz trzeba tylko zdobyć fundusze i coś wybrać ;) Chyba trochę nadszarpnę budżet rodzinny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zię zamierzałem do kupna NWN i Świątynii pierwotnego zła, jeszcze jedna gra tylko jaka?(kroniki,rpgi mam)
Za tydzień trzeba zamówić.
Może mi ktoś powiedzieć o Warhammer 40,000: Dawn of War.
I co może lepiej Worms 3D czy Worms Forts: Oblężenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nigdy nie ma konkursu dla idiotów kupujących te tytuły w momencie premiery takich jak ja. W sumie to nie wiem po cholerę np. je rejestrować. Cena w marketach typu Media-Markt i tak jest podobna lub nawet niższa niż to co płacę w sklepie CD-Projektu z użyciem wirtualnych pieniędzy i wliczeniem kosztów transportu. Mam zarejestrowanych z ponad 40 tytułów (co jak na gracza indywidualnego nie jest chyba złym wynikiem) i nic z tego nie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 18:17, caramon napisał:

Pytanie dotyczące konkursu.

Czy rejestracja trzech tytułów może odbywać się etapami, tzn. po jednym co jakiś czas?


No toż oczywiste :) . Ważne tylko, by się to odbyło do 30 listopada...
Przecież wiadom, że nie da się zarejestrować trzech gier jednocześnie. A z technicznego punktu widzenia-co za różnica, czy pomiędzy nimi będą minuty, czy kilka tygodni :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy gry... Tzry miesiące... Czyli 60zł wydane na gry.... Napewno nie porzałuje! Tylko muszę się zastanowić które gry kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wezmę udział w konkursie :D ... Może wyślę kilka odpowiedzi ;> ... Ciekawe tylko, czy wyjdą jakieś interesujące mnie tytuły do listopada... A tak nawiasem mówiąc drogi CDP to w listopadzie mam urodziny... I wcale nic nie sugeruje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2006 o 18:00, Deto napisał:


Hmm... zrobie liste od 1 do 3 ;)
1. Karta Graficzna moja karta jest już troche słaba jak na najnowższe tytuły, tymbardziej że
zbliża się NwN 2
w co też będe musiał zainwestować ale narazie nie mam tyle kasy. ;]
2. Procesorek, podobnie jak powyżej. ^^
3. Monitor LCD

twoja kolej ;)


Ja bym chciał Radka X1900XTX lub starszy model ale najbardziej X1900XTX, Laptop też mógł by być lub monitor.. :) :) a proca to mam Athlona 64 3200+ @ 3700+ więc mii proca nietrza tylko Radka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, niezly konkurs. Jednak troche porabane pytanie ;/.

Wezme udzial i mam nadzieje ze wygram cos cennego ;].

Czy to, ze trzeba kupic 3 gry z Extra Klasyki Next, nie jest jakims naklonieniem do kupna?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmm... Fajne nagrody, fajne... Zbierałem kase na nowego Hitmana pl ale cenega mnie wkurzyła tymi opóźnieniami w klubie więc byc może przeznaczę forse na gry "konkursowe" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aja mam fundusze co miesiąc - wypłata Hehe. nie dość zę z poprzedniem mi zostało że wsyztkie kalsyki mógłbym kupić to jeszcze podczas konkursu czekają mnie 3 wypłaty. # gierki na mur beton kupukję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocno się cenicie z tymi monitorami, laptopami, prockami i innymi... Oczywiście ja również bardzo chciałbym je wygrać, ale sądzę, że nie mam co na to liczyć... Umysł poety zamarł we mnie dawno temu... Wystarczy mi gra... Albo dwie... No dobra... mogą być trzy ;P ... Byle były w premierowych i kolekcjonerskich wydaniach... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować