Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2007 o 21:51, RafiXxx napisał:

Jakis pomysł jak bedzie wygladac kampania tzn. czy znowu bedzie free for all (co bylo by bez
sensu 3ximperialni na siebie[moze sojusz??])


Możliwosci są dwie :
1) Będzie free for all i relic wymyśli jakąś historyjkę motywującą konflikt pomiędzy lojalistami
2) Kampania będzie podzielona na obozy np IG , SM, WH przeciwko Chaosowi , orkom i DE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam za free for all, z tego względu, że jeśli dane tereny będą dawać jakieś bonusy to ich osiągnięcie stało by się niemożliwe, "bo siedzi tam sojusznik i nijak nie idzie go zaatakować". Ominęła by nas też spora część zadań ze zdobywaniem twierdzy, a te jak pamiętamy z DC były najciekawsze. Poza tym sojusz: Chaos , Ork i Dark Eldars wydaję mi się jeszcze mniej prawdopodobny niż bratobójcza walka między ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 22:02, Mroku21 napisał:

Obstawiam za free for all, z tego względu, że jeśli dane tereny będą dawać jakieś bonusy to
ich osiągnięcie stało by się niemożliwe, "bo siedzi tam sojusznik i nijak nie idzie go zaatakować".
Ominęła by nas też spora część zadań ze zdobywaniem twierdzy, a te jak pamiętamy z DC były
najciekawsze. Poza tym sojusz: Chaos , Ork i Dark Eldars wydaję mi się jeszcze mniej prawdopodobny
niż bratobójcza walka między ludźmi.


Mogliby zrobić ,że prowincja zdobyta przez sojusznika przynosi korzyści wszystkim. A co do sojuszów Między orkami i chaosem to często we fluffie WH 40k się zdarzały. Chociażby w podstawce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 22:05, bernen napisał:

Mogliby zrobić ,że prowincja zdobyta przez sojusznika przynosi korzyści wszystkim.


Nienawidzę sojuszy w grach, wszystko musi być moje xD. W takiej sytuacji wiele byśmy stracili, ponoć ma być więcej misie fabularnych, wolałbym rozegrać je osobiście.Dodatkowo tacy Nekroni i Tau byli by poszkodowani, bo pozostali by bez sojuszników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:59, bernen napisał:

Możliwosci są dwie :
1) Będzie free for all i relic wymyśli jakąś historyjkę motywującą konflikt pomiędzy lojalistami
2) Kampania będzie podzielona na obozy np IG , SM, WH przeciwko Chaosowi , orkom i DE


zas Tau Necroni i Eldarzy razem ??? nie ma szans tylko Free for All jest tutaj mozliwy... do tego bunusy za prowincje jak zauwazyl Mroku - ja tez nie lubie takich sojuszy
Relic nie bedzie mial problemow by oskarzyc SM czy IG o herezje i jak pokazal w DC doprowadzic do konfliktu SM z IG - moga to byc prywatne interesy - walka o rekity czy wspolpraca lub jej brak z Siostrami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 22:10, Mroku21 napisał:

Nienawidzę sojuszy w grach, wszystko musi być moje xD. W takiej sytuacji wiele byśmy stracili,
ponoć ma być więcej misie fabularnych, wolałbym rozegrać je osobiście.Dodatkowo tacy Nekroni
i Tau byli by poszkodowani, bo pozostali by bez sojuszników.


Czy ja wiem. Tau mogło by zawrzeć sojusz z imperialnymi :P No biedny Nec no ale "you can not escaeape from death" :P Nec dostanie w SS mega buffa i będzie IMBA. Nie będzie potrzebował sojuszników :D

Nikt nie mówi o innych sojuszach. Po prostu Imperium trzyma się razem. A reszta sama sobie rzepkę skrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że to Eldarzy stworzyli Tau, a przynajmniej pomogli im w ewolucji ;] a jak Nekron ma coś komuś dać skoro nie myśli? Oni nawet nie wiedzą co trzymają w rękach, Nekron ma dwie myśłi "Morduj" i "Śpij"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:36, Czedwik napisał:

Od kiedy Tau i Eldarzy są powiązani ze sobą? Pierwsze słyszę. Czytałem historię Tau i nie było
tam ani słowa o Eldarach.


to prawda ! Eldarzy chronili Tau przed Chaosem i pomogli im w ewolucji tylko ze Tau o tym nie wiedza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

‘Much more. You hold in your hands a translation of an ancient Eldar prophecy, one of the oldest in existence. It describes the rise of the Tau to ultimate dominance in this galaxy. More so, it hints at the course the war will take and the heroes who will rise to meet the Unity in those final days. Here, let me show you.’

‘This first section.’ He began, lowering the paper. ‘Isha’s children?’

‘The Eldar.’

‘As I suspected. It describes the Eldar’s exodus. It seems to suggest that they fled the galaxy in shame.’

A sudden and icy silence descended upon Czevak. His face darkened immediately, and he raised a hand and placed it on Codian’s arm.

‘Keep the scroll safe, Chaplain. Use it as a guide in these coming days.’

‘All is lost to arrogance, grand designs soured by success. Flight borne on the tides of shame. What does this mean, Czevak? What did the Eldar do? What did they do that was so terrible they fled these stars in shame?’

Czevak issued a long sigh and looked to the horizon, the breeze catching his raven hair. It was as if he dared not meet the Chaplain’s gaze.

‘They made a mistake, Codian. Armed with the best intentions and more than enough of that legendary Eldar arrogance to match, they decided to try an play at being gods. Creation assumed the role of creator, yet they were far from ready.’

‘Creation? Creator? What mistake?’

‘The Tau. Don’t you see, Codian? Haven’t you worked it out yet? It was the Eldar. The Eldar created them. The Eldar created the Tau.’

‘Then tell me what you know.’

Codian lowered his gaze and began to pace slowly around the room like a caged animal. From his body language it was apparent that he was hesitant to speak of what he had learned.

‘Czevak claims that the Eldar created the Tau. Is this true?’

Kryptman’s reply came after a lengthy pause.

‘Yes.’

Codian nodded and continued to pace up and down the chamber, slowly and purposefully.

‘Tell me how. I want to know it all, from the beginning. How are the Eldar responsible for creating the biggest threat our Imperium has ever faced?’

‘Very well, Chaplain, but I must warn you. It is likely that most of what I reveal may be beyond your understanding. You may deem many of the facts heretical, and so be unwilling to hear them. Still, you wish to learn the whole truth. So be it, Astarte. Here it is.
The Tau were…an experiment. They were created as a weapon.’

‘By the Eldar?’

‘By the Eldar, yes. A weapon against Chaos, the Great Enemy. A last, great hope. You see, we may have been fighting the forces of the Ruinous Powers for many thousands of years, but the Eldar? They have been fighting the war much, much longer. They hold a great racial shame, Codian, a shame they may never overcome. A shame that eclipses all others, even that of the traitor Horus and his damned followers.’

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby zrobili poprostu "free for all". Totalną wojnę między wszystkimi rasami... Tym bardziej, że kampania ma się odbywac na kilku planetach... A to dopiero będzie wyzwanie pokonac osiem ras wciągu całej kampanii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 10:08, Nat-Sem napisał:

Najlepiej jakby zrobili poprostu "free for all". Totalną wojnę między wszystkimi rasami...
Tym bardziej, że kampania ma się odbywac na kilku planetach... A to dopiero będzie wyzwanie
pokonac osiem ras wciągu całej kampanii...

Mam 40k DoW podstawe i nie wiem jaki dodatek, który jest lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 10:19, Zagul napisał:

Mam 40k DoW podstawe i nie wiem jaki dodatek, który jest lepszy?


Ja na twoim miejscu wybrałbym Dark Crusade, dzięki temu od razu będziesz mógł grać ze wszystkimi w multi. W Winter Assault grają już tylko niedobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2007 o 10:19, Zagul napisał:

Mam 40k DoW podstawe i nie wiem jaki dodatek, który jest lepszy?


Zdecydowanie tak jak polecił Mroku21 Dark Crusade... Tym bardziej, że to niezależny dodatek... A jeżeli wciągnęła Cię podstawka to musisz koniecznie zakupic Dark Crusade... ciekawa kampania no i po tym już tylko na multi ];->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować