Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2007 o 19:26, Domaku napisał:

Hej witam Was i przychodzę z prośbą...
Jako że czekam na bon z Wieśmina na 100 zł, i po tym kupuje cały zestaw Warhammera.
Czy znalazłby się ktoś, kto znalazłby ciutkę czasu dla n00ba na jakieś porady na start?
Typu: dobre strony, w co ładowac w danej rasie itp. itd.
Liczę na jakieś 1vs1 w przyszłości :P

Na początek proponowałbym przejście singla (kampanii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 19:26, Domaku napisał:

Hej witam Was i przychodzę z prośbą...


Przejdź kampanię jeżeli chcesz (niekonieczne według mnie) ale przede wszystkim pograj z kompem parę potyczek, jak pokonasz kompa na wysokim 1 vs 1 kilka razy to będziesz miał jakie takie doświadczenie jak na necie grać, bo kampania to jednak raczej inna bajka jest.W co ładować w danej rasie...no tu to trochę zależy od rasy przeciwnika i mapy. Musisz nabrać doświadczenia, zobaczyć jak się gra, zauważyć słabe i silne strony innych ras np. tacy orkowie (których niestety lubię ;P) mają silne jednostki ale ich rozwój zależy od ilości sztandarów waaagh! które dość łatwo rozwalić i przez to podciąć skrzydła zielonej hordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, na początku zagraj kampanie żeby przyzwyczaić się do systemu rekwizycji, wstępnie poznać każdą z ras. Dopiero potem wybierz sobie jakąś rasę, bo granie wszystkim na początku nie ma sensu. Lepiej nauczyć się dobrze grać 1 rasą, i jak zaczniemy powoli wymiatać to można zacząć zabawy innymi. A jeśli chodzi o porady i treningi dla newba. Ja mogę pomóc i myślę, że znajdzie się jeszcze kilka osób z tego forum do pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 19:41, Emilek177 napisał:

> Hej witam Was i przychodzę z prośbą...
> Jako że czekam na bon z Wieśmina na 100 zł, i po tym kupuje cały zestaw Warhammera.
> Czy znalazłby się ktoś, kto znalazłby ciutkę czasu dla n00ba na jakieś porady na start?

> Typu: dobre strony, w co ładowac w danej rasie itp. itd.
> Liczę na jakieś 1vs1 w przyszłości

Stwórz sobie acc na necie pograj z jakimiś pro zapisz powtórki z gier i przeanalizuj je potem.Możesz też przy odrobinie szczęścia znaleść jakąś gre do której dołączysz jako obserwator.Ale sprawdzianem twojich umiejętności powinna być gra z komputerem obłąkanym ffa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 18:44, Mroku21 napisał:

> > AHHHHH FRESH MEAT! :D
> Czyżbyś Mroku upatrzył kogoś do odstrzału? ;]

>A jakiego ty masz nicka mroku bo mi się zdaje że grałem z kimś podobnym do ciebie w dc w team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 12:08, Mroku21 napisał:

Są już nowe screeny i filmiki z Soulstorma:
http://media.pc.ign.com/media/966/966668/imgs_1.html - screeny
http://media.pc.ign.com/media/966/966668/vids_1.html - filmiki, Living Saint i Heamonculus



Mroku jak zwykle ręke na pulsie trzyma i nowe info o SS zapodaje:) Dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 12:37, Łukasz 666 napisał:

Mroku jak zwykle ręke na pulsie trzyma i nowe info o SS zapodaje:) Dzięki wielkie

O screenach tym razem dowiedziałem się dzięki Wichrunowi z dow.rox, to jemu należą się podziękowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 12:50, Dyzio Diablo napisał:

Samoloty wyglądają jak zabawki. Takie małe i w ogóle... :d



Wiesz Dyziu, identycznie wygladają w forge worldzie więc nie ma co narzekać ,a że Siostrom dali akurat te latadła to trudno.Trzeba się z tym pogodzić.Przynajmniej wiemy ,że inne rasy będą miały fajniejsze samoloty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas nie grałem w warhammera DC, chciałem znów pograć trochę, niestety nie mogę zalogować się do gry sieciowej, zapomniałem hasło i login , a stworzenie nowego konta zawsze kończy się " podane hasło jest nieprawidłowe". Co z tym fantem zrobić? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haemonculus wypada na to, że będzie typowym odpowiednikiem Librariana/Sorca ;]
O Living Saint za wiele na razie powiedzieć nie można. Za mało widoczna na tak krótkim filmiku. Te z DC reklamowe bardziej mi się podobały zdecydowanie.
I jak Dyzio napisał. Samoloty malutkie, skalowania oddalenia mapy więc raczej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, te samolociki jakieś takie maciupeńkie. Bardziej much przypominają, niż bombowce będące w stanie niszczyć czołgi, czy wraże umocnienia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Kupiłem sobie warhammera winter assault zainstalowałem i niedziała.
Po włączeniu gry wyskakuje mi jakiś błąd a jak prubuje włączyć konfiguracje to pisze że niewykryto DoW(a tego mam z EK next i działa w najlepsze).Co może być powodem tego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 14:38, PolishWerewolf napisał:

Haemonculus wypada na to, że będzie typowym odpowiednikiem Librariana/Sorca ;]


Najbardziej zaintrygowała mnie ta dziwna zdolność zamieniająca pojedynczy cel w krwawą papkę (11-13 sek). ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 14:45, RebeliaMuppet napisał:

Po włączeniu gry wyskakuje mi jakiś błąd a jak prubuje włączyć konfiguracje to pisze że niewykryto
DoW(a tego mam z EK next i działa w najlepsze).Co może być powodem tego problemu?


Chodzi o to? http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=298&p=1092
Jeśli nie, poszukaj w pomocy technicznej, może znajdziesz rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo coś w stylu Strip Soula Psionica, tylko że mocniejsze, albo zabicie jednej jednostki z dowolnego oddziału wroga ;] To drugie byłoby chyba ciekawsze :D Pozbycie się jednego Oblita / PSMa / Ogryna / Termosa / etc. za jednym strzałem byłoby ciekawe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 14:45, RebeliaMuppet napisał:

Witam.
Kupiłem sobie warhammera winter assault zainstalowałem i niedziała.
Po włączeniu gry wyskakuje mi jakiś błąd a jak prubuje włączyć konfiguracje to pisze że niewykryto
DoW(a tego mam z EK next i działa w najlepsze).Co może być powodem tego problemu?



Dodam jeszcze że reinstalka nie pomogła a np Dark crusade działa normalnie tylko winter assault nie widzi podstawki.

PS: na tym obrazku są wyskakujące mi błędy.

20071130155330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować