Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Robię nowy obraz z przezroczystym tłem w GIMP 2.6 64/64> Wpisuję na nim NATANIEL> badge w formacie TGA(TARGA) kopiuje ten plik i wklejam we wszystkie dodatki do DOW! I nie ma w godłach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soulstorm Hotfix Update by Thunder

Relic Community Manager Thunder recently posted a quick update regarding a hotfix as follow up to the recently released patch for Dawn of War: Soulstorm on our forums:

Hello everyone,

Relic''s commitment to delivering triple-A PC products and our appreciation for our loyal fan-base are extremely important to us. We''re aware of the issues relating to the Soulstorm Patch and are actively working to address them as soon as possible.

Sincerely,

The Relic Team


czyli będzie hotfix do patcha - czy będzie w końcu radość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 19:49, Krzysztof111177 napisał:

Ok. po jakichs 15 walkach (wszystkie przegrane) zauważyłem jedno...te latajace jednostki
z SS to był chyba najbardziej chybiony pomysł od czasu zwodowania Tytanika... :)

NIKT w sieci nawet nie zawraca sobie tym shitem głowy...jak narazie :)


HellTalon i Barracuda są dobre i używane, Raven też jest przydatny na pojazdy ];->>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli ktoś chciałby spróbować swoich sił w polskiej lidze 1v1, zapraszam do zapisów.
Więcej info na portalu sceny www.dawnofwar.pl

Pozdrawiam!
kameT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 pytania odnośnie Dark Crusade. Pierwsze: Czy ktoś w ogóle jeszcze gra w Dark Crusade? Drugie: Na początku gry gdy miałem jeszcze starą kartę graficzną i grafikę ustawioną na średnią/niską, mogłem maksymalnie zbliżyć kamerę i dowolnie ją obracać w pionie, poziomie. Teraz jak ustawiłem grafikę na maxa i mam nową kartę graficzną mogę też przybliżyć kamerę, ale już nie mogę dowolnie obracać kamerą. Tylko na boki, a jak chcę ustawić kamerę żeby zobaczyć z jakiegoś innego konta to nie mogę tego zrobić. Proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 23:04, Mroku21 napisał:

W opcjach gry musisz właczyć kamerę 3D, czy jakoś tak ;)


A do tego przytrzymaj alt, bo innej możliwości nie widzę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hotfix wyszedl.

v1.2 Październik 2008

Pozdrawiamy całą społeczność.

Wydajemy tę poprawkę, aby rozwiązać ważny problem z równowagą gry, o którym dowiedzieliśmy się niedługo po wydaniu poprawki 1.1.
Bardzo nam przykro, że ten błąd zdołał się prześlizgnąć, lecz dziękujemy wam za informacje i za nieustajace wsparcie.
Obecnie opracowujemy plan, który może nam pozwolić na rozwiązanie pewnych ważnych kwestii w grze, a szczególnie problemu z Autodopasowaniem.

Oto pełna lista zmian w hotfiksie 1.2:

- Wartość minimalnych obrażeń zadawanych przez granaty fotonowe Tau została obniżona do 45.
- Badania naukowe nad Błogosławioną Zbroją Sióstr Wojny nie wpływają już na jednostki Sióstr Wojny
- W Odtworzonym Monolicie mogą już w prawidłowy sposób stacjonować Rozdzieracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 08:18, McGr3g napisał:

hotfix wyszedl.

v1.2 Październik 2008

Pozdrawiamy całą społeczność.

Wydajemy tę poprawkę, aby rozwiązać ważny problem z równowagą gry, o którym dowiedzieliśmy
się niedługo po wydaniu poprawki 1.1.
Bardzo nam przykro, że ten błąd zdołał się prześlizgnąć, lecz dziękujemy wam za informacje
i za nieustajace wsparcie.
Obecnie opracowujemy plan, który może nam pozwolić na rozwiązanie pewnych ważnych kwestii
w grze, a szczególnie problemu z Autodopasowaniem.

Oto pełna lista zmian w hotfiksie 1.2:

- Wartość minimalnych obrażeń zadawanych przez granaty fotonowe Tau została obniżona
do 45.
- Badania naukowe nad Błogosławioną Zbroją Sióstr Wojny nie wpływają już na jednostki
Sióstr Wojny
- W Odtworzonym Monolicie mogą już w prawidłowy sposób stacjonować Rozdzieracze.

dobra od tej pory można nareszcie w to grać mimo pewnych imb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, mało zmienili. I tak się zastanawiam, czy oni aby nie robią balansu pod QSy? Bo trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć, takich imb jak FW, czy spam bajków ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś podać link skąd można ściągnąć tego najnowszego patcha do Soulstrom? Bo po zalogowaniu do sieci nie chce mi się ściągnąc, a na gram.pl jest takie łącze że szkoda gadać. Byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem po dłuższej przerwie wszystkie 4 gry DoW. Chce sobie pograć w SS po sieci i jak z tymi patchami jest ?? Mam SS w wersji premierowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 13:31, Kerigun napisał:

Zainstalowałem po dłuższej przerwie wszystkie 4 gry DoW. Chce sobie pograć w SS po sieci
i jak z tymi patchami jest ?? Mam SS w wersji premierowej.


Jest patch 1.1 i dziś wyszedł hotfix do niego (1.2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 13:38, Mroku21 napisał:

> Zainstalowałem po dłuższej przerwie wszystkie 4 gry DoW. Chce sobie pograć w SS
po sieci
> i jak z tymi patchami jest ?? Mam SS w wersji premierowej.

Jest patch 1.1 i dziś wyszedł hotfix do niego (1.2)


Czyli na premierówkę zainstalować 1.1 a potem hotfixa ?? Gdzie znajdę hotfixa bo na gram.pl ni ma ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować