Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2006 o 22:01, Grond napisał:

> Sory za tego Daemon Prica, ale myślałem, że to jest jakiś, ten tego demon duży, a nie
jakaś
> popierdułka, no bo jak coś małego może dowodzić czymś dużym(mając na myśli chaos, bo w
innych
> rasach to możliwe)
>
> Mam nadzieję ze heavy wapon team będzie mocny, bo inaczej gwardii z limitem 1 na ogrynów
i
> kaskricośtam można powiedzieć papa. I ciekawe jaką fabułę będzie mieć kampania. Bo jeśli
będzie
> wyglądać jak Europa Universalis to porażka.

Fabuła... Ehhh... Czego wy oczekujecie od tej gry. Jedyne co buduje klimat to takie małe "Briefingi"
przed poszczególnymi misjami i zdobywanie fortec, i ... tyle. A HWT... Wciąż nie mogę wybaczyć
Relicowi tego co odstawili z HWT. Jeden gość, który w kilka sekund klonuje się 3 razy, wyczarowuje
karabin i worki z piachem, i zaczyna strzelać... Jasne...

grond ma racje, pozatym według mnie jednym z największych plusów tej gry jest jej multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 17:26, Skwarek pl napisał:

> > Znalazłem też coś ciekawego na temat wyglądu Tau, tym razem bez kasku.
> skąd to wziołeś?
W poście wyżej podałem link, gdzie są fajne smaczki na temat wszystkich ras, nie tylko jak
je malować, ale także ich historia ;] http://uk.games-workshop.com/tau/

wielkie dzięki... nie wszyscy znają tak dobrze angielski jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2006 o 17:30, Midnajt napisał:

wielkie dzięki... nie wszyscy znają tak dobrze angielski jak ty


To najwyższy czas zacząć się go uczyć ;].

P.S. Świetna stronka sporo można się z niej dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 17:30, Midnajt napisał:

> > > Znalazłem też coś ciekawego na temat wyglądu Tau, tym razem bez kasku.
> > skąd to wziołeś?
> W poście wyżej podałem link, gdzie są fajne smaczki na temat wszystkich ras, nie tylko
jak
> je malować, ale także ich historia ;] http://uk.games-workshop.com/tau/
wielkie dzięki... nie wszyscy znają tak dobrze angielski jak ty

;] gdyby była wersja po polsku dołożyłbym wszelkich starań aby cię poinformować....szukałem jednak i nie mogłem znaleźć...niestety, no ale przynajmniej screeny obejrzeć możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 17:42, Mroku21 napisał:

Hehe zawsze chciałem wiedzieć jak wygląda Khorne, teraz moje marzenie się spełniło ;p


Też zawsze chciałem się tego dowiedzieć :) i tak jak myślałem wygląda paskudnie :P ale poczekajmy na art przedstawiający Nurgla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 19:06, Mroku21 napisał:

Ups miało być w jednym poście.Przepraszam za spam.

Reszta ekipy ;D


Hmmm jacyś tacy niepodobni ;) z szeregu artykółów które czytałem powinni oni wyglądać zupęlnie inaczej :) z drugiej strony wolę tych z rysunków. Fajnie wyglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opis Khorne''a w Wikipedii: "He is described as an extremely well-muscled, beast-headed monster sitting on a throne atop a mountain of skulls in the middle of a sea of blood"

Możliwe, że bogowie Chaosu mogą przybierać różne formy (z tego co czytałem na pewno Slaanesh tak potrafi). Może tak wyglądają ich prawdziwe postacie lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 17:42, Mroku21 napisał:

Hehe zawsze chciałem wiedzieć jak wygląda Khorne, teraz moje marzenie się spełniło ;p



a mnie się zawsze wydawało, że to są poprostu przedstawiciele wyznawców tych bogów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest wymagana, ale jeśli chcesz grać w necie wszytkimi rasami musisz mieć poprzednie części.W singlu są wszytkie rasy.

P.S. Na przyszłość korzystaj z wyszukiwarki,albo spojrzyj pare stron wcześniej bo temat ten był poruszany już nie raz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, że ten temat był już wałkowany, ale chciałbym sie dowiedziec skąd ściagnąc program pozwalający na na ciekawsze malowanie jednostek w DoW. ktos parę dni temu podał link ale wtedy przegapiłem a teraz nie mogę znaleźc. Wiem - wyszukiwarka, ale siedzę juz od godziny i nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować